LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta zawodnika
Lasota Krzysztof
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
II
AZS UP-WSEI
1
33 - 14
70 %
119 - 63
liga
drużyna
ranking
II
AZS UP-WSEI
1
bilans gier
skuteczność
bilans setów
33 - 14
70 %
119 - 63
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnik
wynik
16
2021-10-04
Jedynka
Pielak Paweł
3 : 1
---
3 : 0
Nizioł Piotr
3 : 1
kol.
2021-10-04
Jedynka
16
Pielak Paweł
3 : 1
---
3 : 0
Nizioł Piotr
3 : 1
15
2021-09-27
Zarembiacy
Pastusiak Marek
3 : 0
Bochniarz Wojciech
3 : 2
Hasiec Dariusz
3 : 2
kol.
2021-09-27
Zarembiacy
15
Pastusiak Marek
3 : 0
Bochniarz Wojciech
3 : 2
Hasiec Dariusz
3 : 2
14
2021-09-20
ASKO II
Tokarzewski-Głośniak Piotr
1 : 3
Kuć Zbigniew
2 : 3
Futa Marek
2 : 3
kol.
2021-09-20
ASKO II
14
Tokarzewski-Głośniak Piotr
1 : 3
Kuć Zbigniew
2 : 3
Futa Marek
2 : 3
13
2021-09-15
Świdniczanka
---
3 : 0
---
3 : 0
---
3 : 0
kol.
2021-09-15
Świdniczanka
13
---
3 : 0
---
3 : 0
---
3 : 0
12
2021-09-06
K.S. Piaskovia
Ostapiuk Henryk
3 : 2
Lewandowski Michał
3 : 0
kol.
2021-09-06
K.S. Piaskovia
12
Ostapiuk Henryk
3 : 2
Lewandowski Michał
3 : 0
11
2021-06-23
K.S. Piaskovia
Ostapiuk Henryk
3 : 1
Lewandowski Michał
3 : 0
---
3 : 0
kol.
2021-06-23
K.S. Piaskovia
11
Ostapiuk Henryk
3 : 1
Lewandowski Michał
3 : 0
---
3 : 0
10
2021-06-15
Delta Team
Maruszczak Anna
0 : 3
Gadzała Jacek
3 : 0
Margol Sławomir
3 : 0
kol.
2021-06-15
Delta Team
10
Maruszczak Anna
0 : 3
Gadzała Jacek
3 : 0
Margol Sławomir
3 : 0
9
2021-06-07
ASKO II
Szajda Przemysław
3 : 2
Futa Marek
3 : 1
Kuć Zbigniew
2 : 3
kol.
2021-06-07
ASKO II
9
Szajda Przemysław
3 : 2
Futa Marek
3 : 1
Kuć Zbigniew
2 : 3
8
2021-06-28
PIK Łęczna
Mazurkiewicz Norbert
3 : 1
Polak Ryszard
1 : 3
Kępa Hubert
3 : 1
kol.
2021-06-28
PIK Łęczna
8
Mazurkiewicz Norbert
3 : 1
Polak Ryszard
1 : 3
Kępa Hubert
3 : 1
7
2021-06-11
Świdniczanka
Chmielewski Jacek
3 : 0
---
3 : 0
Szewczyk Paweł
3 : 0
kol.
2021-06-11
Świdniczanka
7
Chmielewski Jacek
3 : 0
---
3 : 0
Szewczyk Paweł
3 : 0
6
2020-12-09
Jedynka
Pielak Paweł
3 : 1
Nizioł Piotr
2 : 3
---
3 : 0
kol.
2020-12-09
Jedynka
6
Pielak Paweł
3 : 1
Nizioł Piotr
2 : 3
---
3 : 0
5
2020-11-30
PGE Dystrybucja
Olejnik Tadeusz
1 : 3
Zima Waldemar
2 : 3
Suchorowski Mariusz
3 : 1
kol.
2020-11-30
PGE Dystrybucja
5
Olejnik Tadeusz
1 : 3
Zima Waldemar
2 : 3
Suchorowski Mariusz
3 : 1
4
2020-10-27
HEKSA Niedrzwica Duża
Kowalczyk Antoni
3 : 0
Łakoma Maja
3 : 0
Cyrankiewicz Mariusz
0 : 3
kol.
2020-10-27
HEKSA Niedrzwica Duża
4
Kowalczyk Antoni
3 : 0
Łakoma Maja
3 : 0
Cyrankiewicz Mariusz
0 : 3
3
2020-10-21
Zarembiacy
Hasiec Dariusz
3 : 2
Pastusiak Marek
3 : 1
Bochniarz Wojciech
2 : 3
kol.
2020-10-21
Zarembiacy
3
Hasiec Dariusz
3 : 2
Pastusiak Marek
3 : 1
Bochniarz Wojciech
2 : 3
2
2020-11-25
Piaski Team
Gładysz Jarosław
1 : 3
Mojek Grzegorz
2 : 3
Gustaw Dariusz
2 : 3
kol.
2020-11-25
Piaski Team
2
Gładysz Jarosław
1 : 3
Mojek Grzegorz
2 : 3
Gustaw Dariusz
2 : 3
1
2020-10-08
Carger Głusk
Wójcik Adam
3 : 0
Gęca Andrzej
3 : 2
Goszczyński Piotr
3 : 0
kol.
2020-10-08
Carger Głusk
1
Wójcik Adam
3 : 0
Gęca Andrzej
3 : 2
Goszczyński Piotr
3 : 0