LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta zawodnika
Cyrankiewicz Mariusz
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
II
HEKSA Niedrzwica Duża
11
25 - 18
58 %
103 - 74
liga
drużyna
ranking
II
HEKSA Niedrzwica Duża
11
bilans gier
skuteczność
bilans setów
25 - 18
58 %
103 - 74
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnik
wynik
16
2021-10-04
PIK Łęczna
Mazurkiewicz Norbert
2 : 3
Polak Ryszard
2 : 3
Kępa Hubert
0 : 3
kol.
2021-10-04
PIK Łęczna
16
Mazurkiewicz Norbert
2 : 3
Polak Ryszard
2 : 3
Kępa Hubert
0 : 3
15
2021-09-28
Piaski Team
Mojek Grzegorz
3 : 0
Gustaw Dariusz
2 : 3
Gładysz Jarosław
3 : 2
kol.
2021-09-28
Piaski Team
15
Mojek Grzegorz
3 : 0
Gustaw Dariusz
2 : 3
Gładysz Jarosław
3 : 2
14
2021-09-28
Delta Team
Maruszczak Anna
3 : 0
Margol Sławomir
3 : 2
Gaborski Grzegorz
1 : 3
kol.
2021-09-28
Delta Team
14
Maruszczak Anna
3 : 0
Margol Sławomir
3 : 2
Gaborski Grzegorz
1 : 3
13
2021-09-15
Carger Głusk
Pawlak Sylwester
1 : 3
Gęca Andrzej
3 : 2
Goszczyński Piotr
1 : 3
kol.
2021-09-15
Carger Głusk
13
Pawlak Sylwester
1 : 3
Gęca Andrzej
3 : 2
Goszczyński Piotr
1 : 3
12
2021-09-06
PGE Dystrybucja
Olejnik Tadeusz
3 : 2
Zima Waldemar
2 : 3
Suchorowski Mariusz
2 : 3
kol.
2021-09-06
PGE Dystrybucja
12
Olejnik Tadeusz
3 : 2
Zima Waldemar
2 : 3
Suchorowski Mariusz
2 : 3
11
2021-06-28
Jedynka
Pielak Paweł
3 : 1
Nizioł Piotr
3 : 0
Rawski Michał
1 : 3
kol.
2021-06-28
Jedynka
11
Pielak Paweł
3 : 1
Nizioł Piotr
3 : 0
Rawski Michał
1 : 3
10
2021-06-07
PGE Dystrybucja
Olejnik Tadeusz
2 : 3
kol.
2021-06-07
PGE Dystrybucja
10
Olejnik Tadeusz
2 : 3
9
2021-06-08
Delta Team
Margol Sławomir
3 : 2
Maruszczak Anna
2 : 3
Gadzała Jacek
3 : 0
kol.
2021-06-08
Delta Team
9
Margol Sławomir
3 : 2
Maruszczak Anna
2 : 3
Gadzała Jacek
3 : 0
8
2021-06-01
Zarembiacy
Bochniarz Wojciech
3 : 0
Pastusiak Marek
3 : 1
---
3 : 0
kol.
2021-06-01
Zarembiacy
8
Bochniarz Wojciech
3 : 0
Pastusiak Marek
3 : 1
---
3 : 0
7
2020-12-15
Piaski Team
Mojek Grzegorz
3 : 1
Gładysz Jarosław
2 : 3
Gustaw Dariusz
3 : 1
kol.
2020-12-15
Piaski Team
7
Mojek Grzegorz
3 : 1
Gładysz Jarosław
2 : 3
Gustaw Dariusz
3 : 1
6
2020-12-10
Carger Głusk
Goszczyński Piotr
2 : 3
Wójcik Adam
2 : 3
Pawlak Sylwester
3 : 0
kol.
2020-12-10
Carger Głusk
6
Goszczyński Piotr
2 : 3
Wójcik Adam
2 : 3
Pawlak Sylwester
3 : 0
5
2020-12-01
K.S. Piaskovia
Ostapiuk Henryk
3 : 0
Jasiński Michał
2 : 3
Lewandowski Michał
3 : 0
kol.
2020-12-01
K.S. Piaskovia
5
Ostapiuk Henryk
3 : 0
Jasiński Michał
2 : 3
Lewandowski Michał
3 : 0
4
2020-10-27
AZS UP-WSEI
Białek Błażej
3 : 1
Białek Ryszard
3 : 0
Lasota Krzysztof
3 : 0
kol.
2020-10-27
AZS UP-WSEI
4
Białek Błażej
3 : 1
Białek Ryszard
3 : 0
Lasota Krzysztof
3 : 0
3
2020-10-19
ASKO II
Szajda Przemysław
3 : 2
Futa Marek
1 : 3
Kuć Zbigniew
3 : 2
kol.
2020-10-19
ASKO II
3
Szajda Przemysław
3 : 2
Futa Marek
1 : 3
Kuć Zbigniew
3 : 2
1
2020-10-06
Świdniczanka
---
3 : 0
Bądos Jarosław
1 : 3
Szewczyk Paweł
3 : 1
kol.
2020-10-06
Świdniczanka
1
---
3 : 0
Bądos Jarosław
1 : 3
Szewczyk Paweł
3 : 1