LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta zawodnika
Margol Sławomir
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
II
Delta Team
12
24 - 24
50 %
98 - 93
liga
drużyna
ranking
II
Delta Team
12
bilans gier
skuteczność
bilans setów
24 - 24
50 %
98 - 93
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnik
wynik
16
2021-10-06
Carger Głusk
Wójcik Adam
3 : 2
Gęca Andrzej
2 : 3
Goszczyński Piotr
2 : 3
kol.
2021-10-06
Carger Głusk
16
Wójcik Adam
3 : 2
Gęca Andrzej
2 : 3
Goszczyński Piotr
2 : 3
15
2021-09-28
PIK Łęczna
Polak Ryszard
3 : 1
Mazurkiewicz Norbert
3 : 0
Kępa Hubert
3 : 2
kol.
2021-09-28
PIK Łęczna
15
Polak Ryszard
3 : 1
Mazurkiewicz Norbert
3 : 0
Kępa Hubert
3 : 2
14
2021-09-28
HEKSA Niedrzwica Duża
---
3 : 0
Cyrankiewicz Mariusz
2 : 3
Cyrankiewicz Olaf
3 : 0
kol.
2021-09-28
HEKSA Niedrzwica Duża
14
---
3 : 0
Cyrankiewicz Mariusz
2 : 3
Cyrankiewicz Olaf
3 : 0
13
2021-10-01
PGE Dystrybucja
Suchorowski Mariusz
3 : 2
Zima Waldemar
2 : 3
Olejnik Tadeusz
2 : 3
kol.
2021-10-01
PGE Dystrybucja
13
Suchorowski Mariusz
3 : 2
Zima Waldemar
2 : 3
Olejnik Tadeusz
2 : 3
12
2021-09-10
Piaski Team
Gustaw Dariusz
3 : 0
Mojek Grzegorz
0 : 3
Gładysz Jarosław
2 : 3
kol.
2021-09-10
Piaski Team
12
Gustaw Dariusz
3 : 0
Mojek Grzegorz
0 : 3
Gładysz Jarosław
2 : 3
11
2021-06-18
PGE Dystrybucja
Zima Waldemar
0 : 3
Olejnik Tadeusz
2 : 3
Suchorowski Mariusz
3 : 0
kol.
2021-06-18
PGE Dystrybucja
11
Zima Waldemar
0 : 3
Olejnik Tadeusz
2 : 3
Suchorowski Mariusz
3 : 0
10
2021-06-15
AZS UP-WSEI
Białek Ryszard
3 : 1
Białek Błażej
2 : 3
Lasota Krzysztof
0 : 3
kol.
2021-06-15
AZS UP-WSEI
10
Białek Ryszard
3 : 1
Białek Błażej
2 : 3
Lasota Krzysztof
0 : 3
9
2021-06-08
HEKSA Niedrzwica Duża
Cyrankiewicz Mariusz
2 : 3
Cyrankiewicz Olaf
3 : 0
Łakoma Maja
0 : 3
kol.
2021-06-08
HEKSA Niedrzwica Duża
9
Cyrankiewicz Mariusz
2 : 3
Cyrankiewicz Olaf
3 : 0
Łakoma Maja
0 : 3
8
2021-05-31
ASKO II
Szajda Przemysław
1 : 3
Futa Marek
0 : 3
Kuć Zbigniew
0 : 3
kol.
2021-05-31
ASKO II
8
Szajda Przemysław
1 : 3
Futa Marek
0 : 3
Kuć Zbigniew
0 : 3
7
2020-12-15
Zarembiacy
Rejmak Marek
3 : 2
Bochniarz Wojciech
3 : 2
Hasiec Dariusz
0 : 3
kol.
2020-12-15
Zarembiacy
7
Rejmak Marek
3 : 2
Bochniarz Wojciech
3 : 2
Hasiec Dariusz
0 : 3
6
2020-12-08
PIK Łęczna
Mazurkiewicz Norbert
2 : 3
Kępa Hubert
3 : 2
Polak Ryszard
3 : 2
kol.
2020-12-08
PIK Łęczna
6
Mazurkiewicz Norbert
2 : 3
Kępa Hubert
3 : 2
Polak Ryszard
3 : 2
5
2020-12-01
Piaski Team
Mojek Grzegorz
1 : 3
Gustaw Dariusz
3 : 0
Gładysz Jarosław
1 : 3
kol.
2020-12-01
Piaski Team
5
Mojek Grzegorz
1 : 3
Gustaw Dariusz
3 : 0
Gładysz Jarosław
1 : 3
4
2020-10-27
Świdniczanka
Bądos Jarosław
1 : 3
Szewczyk Paweł
3 : 2
Jaszczak Marceli
3 : 1
kol.
2020-10-27
Świdniczanka
4
Bądos Jarosław
1 : 3
Szewczyk Paweł
3 : 2
Jaszczak Marceli
3 : 1
3
2020-10-20
Carger Głusk
Gęca Andrzej
3 : 0
Goszczyński Piotr
3 : 0
Wójcik Adam
0 : 3
kol.
2020-10-20
Carger Głusk
3
Gęca Andrzej
3 : 0
Goszczyński Piotr
3 : 0
Wójcik Adam
0 : 3
2
2020-10-13
Jedynka
Ciołek Krzysztof
3 : 0
Pielak Paweł
2 : 3
---
3 : 0
kol.
2020-10-13
Jedynka
2
Ciołek Krzysztof
3 : 0
Pielak Paweł
2 : 3
---
3 : 0
1
2020-10-06
K.S. Piaskovia
Gaik Zbigniew
0 : 3
Jasiński Michał
3 : 0
Lewandowski Michał
3 : 2
kol.
2020-10-06
K.S. Piaskovia
1
Gaik Zbigniew
0 : 3
Jasiński Michał
3 : 0
Lewandowski Michał
3 : 2