LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta zawodnika
Wójcik Adam
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
II
Carger Głusk
13
23 - 21
52 %
96 - 83
liga
drużyna
ranking
II
Carger Głusk
13
bilans gier
skuteczność
bilans setów
23 - 21
52 %
96 - 83
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnik
wynik
16
2021-10-06
Delta Team
Margol Sławomir
2 : 3
Maruszczak Anna
1 : 3
Gadzała Jacek
3 : 0
kol.
2021-10-06
Delta Team
16
Margol Sławomir
2 : 3
Maruszczak Anna
1 : 3
Gadzała Jacek
3 : 0
15
2021-09-29
PGE Dystrybucja
Zima Waldemar
2 : 3
Olejnik Tadeusz
2 : 3
Suchorowski Mariusz
3 : 2
kol.
2021-09-29
PGE Dystrybucja
15
Zima Waldemar
2 : 3
Olejnik Tadeusz
2 : 3
Suchorowski Mariusz
3 : 2
14
2021-10-04
Piaski Team
Gładysz Jarosław
0 : 3
Gustaw Dariusz
3 : 1
Mojek Grzegorz
2 : 3
kol.
2021-10-04
Piaski Team
14
Gładysz Jarosław
0 : 3
Gustaw Dariusz
3 : 1
Mojek Grzegorz
2 : 3
13
2021-09-15
HEKSA Niedrzwica Duża
Łakoma Maja
3 : 1
kol.
2021-09-15
HEKSA Niedrzwica Duża
13
Łakoma Maja
3 : 1
12
2021-09-30
PIK Łęczna
Polak Ryszard
1 : 3
Kępa Hubert
2 : 3
Mazurkiewicz Norbert
2 : 3
kol.
2021-09-30
PIK Łęczna
12
Polak Ryszard
1 : 3
Kępa Hubert
2 : 3
Mazurkiewicz Norbert
2 : 3
11
2021-06-22
ASKO II
Kuć Zbigniew
2 : 3
Futa Marek
3 : 2
Szajda Przemysław
3 : 0
kol.
2021-06-22
ASKO II
11
Kuć Zbigniew
2 : 3
Futa Marek
3 : 2
Szajda Przemysław
3 : 0
10
2021-06-16
PIK Łęczna
Mazurkiewicz Norbert
3 : 0
Polak Ryszard
3 : 1
Kępa Hubert
2 : 3
kol.
2021-06-16
PIK Łęczna
10
Mazurkiewicz Norbert
3 : 0
Polak Ryszard
3 : 1
Kępa Hubert
2 : 3
9
2021-06-09
Świdniczanka
Bądos Jarosław
3 : 1
kol.
2021-06-09
Świdniczanka
9
Bądos Jarosław
3 : 1
8
2021-06-02
Jedynka
Rawski Michał
3 : 2
Pielak Paweł
3 : 0
Nizioł Piotr
3 : 2
kol.
2021-06-02
Jedynka
8
Rawski Michał
3 : 2
Pielak Paweł
3 : 0
Nizioł Piotr
3 : 2
7
2020-12-14
PGE Dystrybucja
Zima Waldemar
0 : 3
Suchorowski Mariusz
2 : 3
Olejnik Tadeusz
1 : 3
kol.
2020-12-14
PGE Dystrybucja
7
Zima Waldemar
0 : 3
Suchorowski Mariusz
2 : 3
Olejnik Tadeusz
1 : 3
6
2020-12-10
HEKSA Niedrzwica Duża
Łakoma Maja
3 : 0
Cyrankiewicz Mariusz
3 : 2
Kowalczyk Antoni
3 : 0
kol.
2020-12-10
HEKSA Niedrzwica Duża
6
Łakoma Maja
3 : 0
Cyrankiewicz Mariusz
3 : 2
Kowalczyk Antoni
3 : 0
5
2020-11-10
Zarembiacy
Rejmak Marek
1 : 3
Pastusiak Marek
3 : 0
Hasiec Dariusz
1 : 3
kol.
2020-11-10
Zarembiacy
5
Rejmak Marek
1 : 3
Pastusiak Marek
3 : 0
Hasiec Dariusz
1 : 3
4
2020-11-05
Piaski Team
Mojek Grzegorz
3 : 1
Gustaw Dariusz
3 : 1
Gładysz Jarosław
1 : 3
kol.
2020-11-05
Piaski Team
4
Mojek Grzegorz
3 : 1
Gustaw Dariusz
3 : 1
Gładysz Jarosław
1 : 3
3
2020-10-20
Delta Team
Maruszczak Anna
1 : 3
Gaborski Grzegorz
0 : 3
Margol Sławomir
3 : 0
kol.
2020-10-20
Delta Team
3
Maruszczak Anna
1 : 3
Gaborski Grzegorz
0 : 3
Margol Sławomir
3 : 0
2
2020-10-15
K.S. Piaskovia
Gaik Zbigniew
3 : 1
Jasiński Michał
3 : 0
Lewandowski Michał
2 : 3
kol.
2020-10-15
K.S. Piaskovia
2
Gaik Zbigniew
3 : 1
Jasiński Michał
3 : 0
Lewandowski Michał
2 : 3
1
2020-10-08
AZS UP-WSEI
Lasota Krzysztof
0 : 3
Białek Ryszard
3 : 1
Białek Błażej
3 : 2
kol.
2020-10-08
AZS UP-WSEI
1
Lasota Krzysztof
0 : 3
Białek Ryszard
3 : 1
Białek Błażej
3 : 2