LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta zawodnika
Polak Ryszard
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
II
PIK Łęczna
15
18 - 30
38 %
80 - 101
liga
drużyna
ranking
II
PIK Łęczna
15
bilans gier
skuteczność
bilans setów
18 - 30
38 %
80 - 101
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnik
wynik
16
2021-10-04
HEKSA Niedrzwica Duża
Łakoma Maja
3 : 0
Cyrankiewicz Mariusz
3 : 2
Cyrankiewicz Olaf
3 : 0
kol.
2021-10-04
HEKSA Niedrzwica Duża
16
Łakoma Maja
3 : 0
Cyrankiewicz Mariusz
3 : 2
Cyrankiewicz Olaf
3 : 0
15
2021-09-28
Delta Team
Margol Sławomir
1 : 3
Gaborski Grzegorz
3 : 1
Maruszczak Anna
0 : 3
kol.
2021-09-28
Delta Team
15
Margol Sławomir
1 : 3
Gaborski Grzegorz
3 : 1
Maruszczak Anna
0 : 3
14
2021-09-21
PGE Dystrybucja
Zima Waldemar
0 : 3
Suchorowski Mariusz
1 : 3
Olejnik Tadeusz
2 : 3
kol.
2021-09-21
PGE Dystrybucja
14
Zima Waldemar
0 : 3
Suchorowski Mariusz
1 : 3
Olejnik Tadeusz
2 : 3
13
2021-09-17
Piaski Team
Gustaw Dariusz
3 : 1
Mojek Grzegorz
1 : 3
Gładysz Jarosław
0 : 3
kol.
2021-09-17
Piaski Team
13
Gustaw Dariusz
3 : 1
Mojek Grzegorz
1 : 3
Gładysz Jarosław
0 : 3
12
2021-09-30
Carger Głusk
Wójcik Adam
3 : 1
Gęca Andrzej
3 : 1
Goszczyński Piotr
0 : 3
kol.
2021-09-30
Carger Głusk
12
Wójcik Adam
3 : 1
Gęca Andrzej
3 : 1
Goszczyński Piotr
0 : 3
11
2021-06-21
Piaski Team
Gładysz Jarosław
0 : 3
Mojek Grzegorz
2 : 3
Gustaw Dariusz
3 : 1
kol.
2021-06-21
Piaski Team
11
Gładysz Jarosław
0 : 3
Mojek Grzegorz
2 : 3
Gustaw Dariusz
3 : 1
10
2021-06-16
Carger Głusk
Gęca Andrzej
2 : 3
Wójcik Adam
1 : 3
Goszczyński Piotr
2 : 3
kol.
2021-06-16
Carger Głusk
10
Gęca Andrzej
2 : 3
Wójcik Adam
1 : 3
Goszczyński Piotr
2 : 3
9
2021-06-10
K.S. Piaskovia
Lewandowski Michał
3 : 0
Ostapiuk Henryk
3 : 0
---
3 : 0
kol.
2021-06-10
K.S. Piaskovia
9
Lewandowski Michał
3 : 0
Ostapiuk Henryk
3 : 0
---
3 : 0
8
2021-06-28
AZS UP-WSEI
Białek Błażej
1 : 3
Lasota Krzysztof
3 : 1
Białek Ryszard
3 : 0
kol.
2021-06-28
AZS UP-WSEI
8
Białek Błażej
1 : 3
Lasota Krzysztof
3 : 1
Białek Ryszard
3 : 0
7
2020-12-14
ASKO II
Futa Marek
2 : 3
Kuć Zbigniew
0 : 3
Szajda Przemysław
3 : 2
kol.
2020-12-14
ASKO II
7
Futa Marek
2 : 3
Kuć Zbigniew
0 : 3
Szajda Przemysław
3 : 2
6
2020-12-08
Delta Team
Gaborski Grzegorz
2 : 3
Maruszczak Anna
0 : 3
Margol Sławomir
2 : 3
kol.
2020-12-08
Delta Team
6
Gaborski Grzegorz
2 : 3
Maruszczak Anna
0 : 3
Margol Sławomir
2 : 3
5
2020-11-30
Świdniczanka
Chmielewski Jacek
3 : 0
Szewczyk Paweł
1 : 3
Jaszczak Marceli
0 : 3
kol.
2020-11-30
Świdniczanka
5
Chmielewski Jacek
3 : 0
Szewczyk Paweł
1 : 3
Jaszczak Marceli
0 : 3
4
2020-10-26
Jedynka
Pielak Paweł
1 : 3
Nizioł Piotr
3 : 0
Ciołek Krzysztof
3 : 0
kol.
2020-10-26
Jedynka
4
Pielak Paweł
1 : 3
Nizioł Piotr
3 : 0
Ciołek Krzysztof
3 : 0
3
2020-11-25
PGE Dystrybucja
Suchorowski Mariusz
1 : 3
Olejnik Tadeusz
0 : 3
Zima Waldemar
1 : 3
kol.
2020-11-25
PGE Dystrybucja
3
Suchorowski Mariusz
1 : 3
Olejnik Tadeusz
0 : 3
Zima Waldemar
1 : 3
2
2020-10-13
HEKSA Niedrzwica Duża
Bielecki Robert
0 : 3
Kowalczyk Antoni
1 : 3
Łakoma Maja
1 : 3
kol.
2020-10-13
HEKSA Niedrzwica Duża
2
Bielecki Robert
0 : 3
Kowalczyk Antoni
1 : 3
Łakoma Maja
1 : 3
1
2020-10-05
Zarembiacy
Pastusiak Marek
3 : 1
Rejmak Marek
0 : 3
Hasiec Dariusz
1 : 3
kol.
2020-10-05
Zarembiacy
1
Pastusiak Marek
3 : 1
Rejmak Marek
0 : 3
Hasiec Dariusz
1 : 3