LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta zawodnika
Maruszczak Anna
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
II
Delta Team
4
32 - 11
74 %
107 - 61
liga
drużyna
ranking
II
Delta Team
4
bilans gier
skuteczność
bilans setów
32 - 11
74 %
107 - 61
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnik
wynik
16
2021-10-06
Carger Głusk
Goszczyński Piotr
0 : 3
Wójcik Adam
3 : 1
Gęca Andrzej
1 : 3
kol.
2021-10-06
Carger Głusk
16
Goszczyński Piotr
0 : 3
Wójcik Adam
3 : 1
Gęca Andrzej
1 : 3
15
2021-09-28
PIK Łęczna
Mazurkiewicz Norbert
3 : 0
Kępa Hubert
3 : 2
Polak Ryszard
3 : 0
kol.
2021-09-28
PIK Łęczna
15
Mazurkiewicz Norbert
3 : 0
Kępa Hubert
3 : 2
Polak Ryszard
3 : 0
14
2021-09-28
HEKSA Niedrzwica Duża
Cyrankiewicz Mariusz
0 : 3
kol.
2021-09-28
HEKSA Niedrzwica Duża
14
Cyrankiewicz Mariusz
0 : 3
13
2021-10-01
PGE Dystrybucja
Zima Waldemar
3 : 0
Olejnik Tadeusz
2 : 3
Suchorowski Mariusz
3 : 2
kol.
2021-10-01
PGE Dystrybucja
13
Zima Waldemar
3 : 0
Olejnik Tadeusz
2 : 3
Suchorowski Mariusz
3 : 2
12
2021-09-10
Piaski Team
Gładysz Jarosław
2 : 3
Gustaw Dariusz
3 : 1
Mojek Grzegorz
2 : 3
kol.
2021-09-10
Piaski Team
12
Gładysz Jarosław
2 : 3
Gustaw Dariusz
3 : 1
Mojek Grzegorz
2 : 3
11
2021-06-18
PGE Dystrybucja
Suchorowski Mariusz
3 : 1
Zima Waldemar
0 : 3
Olejnik Tadeusz
0 : 3
kol.
2021-06-18
PGE Dystrybucja
11
Suchorowski Mariusz
3 : 1
Zima Waldemar
0 : 3
Olejnik Tadeusz
0 : 3
10
2021-06-15
AZS UP-WSEI
Lasota Krzysztof
3 : 0
Białek Ryszard
3 : 0
Białek Błażej
3 : 1
kol.
2021-06-15
AZS UP-WSEI
10
Lasota Krzysztof
3 : 0
Białek Ryszard
3 : 0
Białek Błażej
3 : 1
9
2021-06-08
HEKSA Niedrzwica Duża
Łakoma Maja
3 : 2
Cyrankiewicz Mariusz
3 : 2
Cyrankiewicz Olaf
3 : 0
kol.
2021-06-08
HEKSA Niedrzwica Duża
9
Łakoma Maja
3 : 2
Cyrankiewicz Mariusz
3 : 2
Cyrankiewicz Olaf
3 : 0
8
2021-05-31
ASKO II
Kuć Zbigniew
3 : 2
Szajda Przemysław
3 : 0
Futa Marek
3 : 2
kol.
2021-05-31
ASKO II
8
Kuć Zbigniew
3 : 2
Szajda Przemysław
3 : 0
Futa Marek
3 : 2
7
2020-12-15
Zarembiacy
Hasiec Dariusz
2 : 3
Rejmak Marek
3 : 2
Bochniarz Wojciech
3 : 1
kol.
2020-12-15
Zarembiacy
7
Hasiec Dariusz
2 : 3
Rejmak Marek
3 : 2
Bochniarz Wojciech
3 : 1
6
2020-12-08
PIK Łęczna
Kępa Hubert
3 : 2
Polak Ryszard
3 : 0
Mazurkiewicz Norbert
3 : 0
kol.
2020-12-08
PIK Łęczna
6
Kępa Hubert
3 : 2
Polak Ryszard
3 : 0
Mazurkiewicz Norbert
3 : 0
5
2020-12-01
Piaski Team
Gładysz Jarosław
0 : 3
Mojek Grzegorz
2 : 3
Gustaw Dariusz
3 : 2
kol.
2020-12-01
Piaski Team
5
Gładysz Jarosław
0 : 3
Mojek Grzegorz
2 : 3
Gustaw Dariusz
3 : 2
3
2020-10-20
Carger Głusk
Wójcik Adam
3 : 1
Gęca Andrzej
3 : 0
Goszczyński Piotr
3 : 1
kol.
2020-10-20
Carger Głusk
3
Wójcik Adam
3 : 1
Gęca Andrzej
3 : 0
Goszczyński Piotr
3 : 1
2
2020-10-13
Jedynka
Pielak Paweł
3 : 0
---
3 : 0
Ciołek Krzysztof
3 : 0
kol.
2020-10-13
Jedynka
2
Pielak Paweł
3 : 0
---
3 : 0
Ciołek Krzysztof
3 : 0
1
2020-10-06
K.S. Piaskovia
Ostapiuk Henryk
3 : 0
Gaik Zbigniew
3 : 1
Jasiński Michał
3 : 2
kol.
2020-10-06
K.S. Piaskovia
1
Ostapiuk Henryk
3 : 0
Gaik Zbigniew
3 : 1
Jasiński Michał
3 : 2