LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta zawodnika
Gładysz Jarosław
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
II
Piaski Team
1
41 - 7
85 %
133 - 50
liga
drużyna
ranking
II
Piaski Team
1
bilans gier
skuteczność
bilans setów
41 - 7
85 %
133 - 50
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnik
wynik
16
2021-10-05
PGE Dystrybucja
Suchorowski Mariusz
3 : 0
Zima Waldemar
3 : 1
Olejnik Tadeusz
1 : 3
kol.
2021-10-05
PGE Dystrybucja
16
Suchorowski Mariusz
3 : 0
Zima Waldemar
3 : 1
Olejnik Tadeusz
1 : 3
15
2021-09-28
HEKSA Niedrzwica Duża
Cyrankiewicz Olaf
3 : 0
---
3 : 0
Cyrankiewicz Mariusz
2 : 3
kol.
2021-09-28
HEKSA Niedrzwica Duża
15
Cyrankiewicz Olaf
3 : 0
---
3 : 0
Cyrankiewicz Mariusz
2 : 3
14
2021-10-04
Carger Głusk
Wójcik Adam
3 : 0
Gęca Andrzej
3 : 2
Goszczyński Piotr
3 : 2
kol.
2021-10-04
Carger Głusk
14
Wójcik Adam
3 : 0
Gęca Andrzej
3 : 2
Goszczyński Piotr
3 : 2
13
2021-09-17
PIK Łęczna
Kępa Hubert
1 : 3
Mazurkiewicz Norbert
3 : 0
Polak Ryszard
3 : 0
kol.
2021-09-17
PIK Łęczna
13
Kępa Hubert
1 : 3
Mazurkiewicz Norbert
3 : 0
Polak Ryszard
3 : 0
12
2021-09-10
Delta Team
Maruszczak Anna
3 : 2
Gaborski Grzegorz
3 : 0
Margol Sławomir
3 : 2
kol.
2021-09-10
Delta Team
12
Maruszczak Anna
3 : 2
Gaborski Grzegorz
3 : 0
Margol Sławomir
3 : 2
11
2021-06-21
PIK Łęczna
Polak Ryszard
3 : 0
Kępa Hubert
2 : 3
Mazurkiewicz Norbert
3 : 0
kol.
2021-06-21
PIK Łęczna
11
Polak Ryszard
3 : 0
Kępa Hubert
2 : 3
Mazurkiewicz Norbert
3 : 0
10
2021-06-15
Świdniczanka
Bądos Jarosław
3 : 1
Szewczyk Paweł
3 : 1
---
3 : 0
kol.
2021-06-15
Świdniczanka
10
Bądos Jarosław
3 : 1
Szewczyk Paweł
3 : 1
---
3 : 0
9
2021-06-09
Jedynka
Pielak Paweł
3 : 1
Rawski Michał
3 : 1
Nizioł Piotr
3 : 0
kol.
2021-06-09
Jedynka
9
Pielak Paweł
3 : 1
Rawski Michał
3 : 1
Nizioł Piotr
3 : 0
8
2021-06-01
PGE Dystrybucja
Suchorowski Mariusz
3 : 1
Olejnik Tadeusz
3 : 2
Zima Waldemar
1 : 3
kol.
2021-06-01
PGE Dystrybucja
8
Suchorowski Mariusz
3 : 1
Olejnik Tadeusz
3 : 2
Zima Waldemar
1 : 3
7
2020-12-15
HEKSA Niedrzwica Duża
Bielecki Robert
1 : 3
Cyrankiewicz Mariusz
3 : 2
Kowalczyk Antoni
3 : 0
kol.
2020-12-15
HEKSA Niedrzwica Duża
7
Bielecki Robert
1 : 3
Cyrankiewicz Mariusz
3 : 2
Kowalczyk Antoni
3 : 0
6
2020-12-17
Zarembiacy
Hasiec Dariusz
3 : 2
Bochniarz Wojciech
3 : 0
Rejmak Marek
3 : 2
kol.
2020-12-17
Zarembiacy
6
Hasiec Dariusz
3 : 2
Bochniarz Wojciech
3 : 0
Rejmak Marek
3 : 2
5
2020-12-01
Delta Team
Maruszczak Anna
3 : 0
Gaborski Grzegorz
2 : 3
Margol Sławomir
3 : 1
kol.
2020-12-01
Delta Team
5
Maruszczak Anna
3 : 0
Gaborski Grzegorz
2 : 3
Margol Sławomir
3 : 1
4
2020-11-05
Carger Głusk
Goszczyński Piotr
3 : 1
Gęca Andrzej
3 : 1
Wójcik Adam
3 : 1
kol.
2020-11-05
Carger Głusk
4
Goszczyński Piotr
3 : 1
Gęca Andrzej
3 : 1
Wójcik Adam
3 : 1
3
2020-10-22
K.S. Piaskovia
Lewandowski Michał
3 : 0
Ostapiuk Henryk
3 : 0
Jasiński Michał
3 : 0
kol.
2020-10-22
K.S. Piaskovia
3
Lewandowski Michał
3 : 0
Ostapiuk Henryk
3 : 0
Jasiński Michał
3 : 0
2
2020-11-25
AZS UP-WSEI
Lasota Krzysztof
3 : 1
Białek Błażej
3 : 1
Białek Ryszard
3 : 0
kol.
2020-11-25
AZS UP-WSEI
2
Lasota Krzysztof
3 : 1
Białek Błażej
3 : 1
Białek Ryszard
3 : 0
1
2020-10-05
ASKO II
Futa Marek
3 : 1
Szajda Przemysław
3 : 0
Kuć Zbigniew
3 : 0
kol.
2020-10-05
ASKO II
1
Futa Marek
3 : 1
Szajda Przemysław
3 : 0
Kuć Zbigniew
3 : 0