II RUNDA
I LIGA - TERMINARZ I WYNIKI
Termin i miejsce rozgrywania spotkań.
W sali MOSiR w poniedziałki, środy, czwartki i piątki o godz. 19.30.
Mecze z AZS UMCS I w sali AOS przy ul. Langiewicza w piątki godz. 19.00.
DATA | XII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
09.01.2017r. | ROBERTO MUSIC TEAM | - | ŚCIEGIENNY | M, s.2 | 9:1 | ||||||||
12.01.2017r. | EDBAR | - | GEODETA | M, s.2 | 6:4 | ||||||||
12.01.2017r. | MEGA MEBLE | - | JEDYNKA | M, s.5 | 10:0 | ||||||||
13.01.2017r. | AZS UMCS I | - | MALINEX-LPEC | A | 7:3 | 01.02. | |||||||
13.01.2017r. | ASKO I | - | LKS WIERZCHOWISKA | M, s.2 | 4:6 | ||||||||
13.01.2017r. | ANNOPLAST | - | ZAREMBIACY I | M, s.3 | 4:6 | ||||||||
DATA | XIII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
02.02.2017r. | JEDYNKA | - | ROBERTO MUSIC TEAM | M, s.2 | 1:9 | ||||||||
02.02.2017r. |
LPEC | - | MEGA MEBLE | M, s.4 | 1:9 | ||||||||
02.02.2017r. |
ŚCIEGIENNY | - | GEODETA | M, s.5 | 6:4 | ||||||||
03.02.2017r. |
LKS WIERZCHOWISKA | - | AZS UMCS I | A | 2:8 | ||||||||
03.02.2017r. |
ZAREMBIACY I | - | EDBAR | M, s.2 | 2:8 | ||||||||
03.02.2017r. |
ANNOPLAST | - | ASKO I | M, s.5 | 3:7 | ||||||||
DATA | XIV KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
09.02.2017r. |
ŚCIEGIENNY | - | ZAREMBIACY I | M, s.1 | 6:4 | ||||||||
09.02.2017r. |
JEDYNKA | - | LPEC | M, s.2 | 6:4 | ||||||||
10.02.2017r. |
AZS UMCS I | - | ANNOPLAST | A | 4:6 | 13.02. | |||||||
10.02.2017r. |
GEODETA | - | ROBERTO MUSIC TEAM | M, s.1 | 2:8 | 06.02. | |||||||
10.02.2017r. |
EDBAR | - | ASKO I | M, s.2 | 10:0 | ||||||||
10.02.2017r. |
MEGA MEBLE | - | LKS WIERZCHOWISKA | M, s.3 | 10:0 | 21.02. | |||||||
DATA | XV KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
16.02.2017r. |
LKS WIERZCHOWISKA | - | JEDYNKA | M, s.1 | 6:4 | 07.02. WSEI | |||||||
16.02.2017r. |
ROBERTO MUSIC TEAM | - | LPEC | M, s.2 | 8:2 | ||||||||
16.02.2017r. |
ASKO I | - | ŚCIEGIENNY | M, s.3 | 4:6 | ||||||||
17.02.2017r. |
EDBAR | - | AZS UMCS I | A | 5:5 | ||||||||
17.02.2017r. |
ZAREMBIACY I | - | GEODETA | M, s.1 | 6:4 | ||||||||
17.02.2017r. |
ANNOPLAST | - | MEGA MEBLE | M, s.2 | 1:9 | 28.02 | |||||||
DATA | XVI KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
23.02.2017r. |
LPEC | - | LKS WIERZCHOWISKA | M, s.1 | 6:4 | ||||||||
23.02.2017r. |
ROBERTO MUSIC TEAM | - | ZAREMBIACY I | M, s.2 | 8:2 | ||||||||
24.02.2017r. |
AZS UMCS I | - | ŚCIEGIENNY | A | 8:2 | 07.03. | |||||||
24.02.2017r. |
GEODETA | - | ASKO I | M, s.1 | 2:8 | 01.03. L.O.VIII | |||||||
24.02.2017r. |
MEGA MEBLE | - | EDBAR | M, s.2 | 6:4 | ||||||||
24.02.2017r. |
JEDYNKA | - | ANNOPLAST | M, s.3 | 8:2 | 15.03. | |||||||
DATA | XVII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
01.03.2017r. |
LKS WIERZCHOWISKA | - | ROBERTO MUSIC TEAM | M, s.2 | 2:8 | 23.02 | |||||||
02.03.2017r. |
ŚCIEGIENNY | - | MEGA MEBLE | M, s.1 | 0:10 | ||||||||
03.03.2017r. |
AZS UMCS I | - | GEODETA | A | 7:3 | ||||||||
03.03.2017r. |
ASKO I | - | ZAREMBIACY I | M, s.1 | 5:5 | ||||||||
03.03.2017r. |
EDBAR | - | JEDYNKA | M, s.2 | 10:0 | ||||||||
03.03.2017r. |
ANNOPLAST | - | LPEC | M, s.5 | 2:8 | ||||||||
DATA | XVIII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
06.03.2017r. |
ROBERTO MUSIC TEAM | - | ASKO I | M, s.2 | 7:3 | ||||||||
09.03.2017r. |
JEDYNKA | - | ŚCIEGIENNY | M, s.1 | 2:8 | ||||||||
10.03.2017r. |
ZAREMBIACY I | - | AZS UMCS I | A | 5:5 | ||||||||
10.03.2017r. |
GEODETA | - | MEGA MEBLE | M, s.1 | 3:7 | ||||||||
10.03.2017r. |
LPEC | - | EDBAR | M, s.2 | 4:6 | ||||||||
10.03.2017r. |
LKS WIERZCHOWISKA | - | ANNOPLAST | M, s.3 | 5:5 | ||||||||
DATA | XIX KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
13.03.2017r. |
ANNOPLAST | - | ROBERTO MUSIC TEAM | M, s.2 | 3:7 | ||||||||
16.03.2017r. |
ŚCIEGIENNY | - | LPEC | M, s.1 | 3:7 | ||||||||
16.03.2017r. |
MEGA MEBLE | - | ZAREMBIACY I | M, s.2 | 6:4 | ||||||||
17.03.2017r. |
AZS UMCS I | - | ASKO I | A | 7:3 | 21.03, 19.30 | |||||||
17.03.2017r. |
GEODETA | - | JEDYNKA | M, s.1 | 8:2 | ||||||||
17.03.2017r. |
EDBAR | - | LKS WIERZCHOWISKA | M, s.2 | 8:2 | ||||||||
DATA | XX KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
23.03.2017r. |
LKS WIERZCHOWISKA | - | ŚCIEGIENNY | M, s.1 | 1:9 | ||||||||
23.03.2017r. |
ZAREMBIACY I | - | JEDYNKA | M, s.2 | 10:0 | ||||||||
24.03.2017r. |
ROBERTO MUSIC TEAM | - | AZS UMCS I | A | 6:4 | ||||||||
24.03.2017r. |
ANNOPLAST | - | EDBAR | M, s.1 | 2:8 | ||||||||
24.03.2017r. |
ASKO I | - | MEGA MEBLE | M, s.2 | 4:6 | 27.03. VIII L.O. | |||||||
24.03.2017r. |
LPEC | - | GEODETA | M, s.5 | 5:5 | ||||||||
DATA | XXI KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
30.03.2017r. |
ŚCIEGIENNY | - | ANNOPLAST | M, s.1 | 4:6 | ||||||||
30.03.2017r. |
EDBAR | - | ROBERTO MUSIC TEAM | M, s.2 | 4:6 | ||||||||
31.03.2017r. |
AZS UMCS I | - | MEGA MEBLE | A | 1:9 | ||||||||
31.03.2017r. |
JEDYNKA | - | ASKO I | M, s.1 | 3:7 | ||||||||
31.03.2017r. |
GEODETA | - | LKS WIERZCHOWISKA | M, s.2 | 5:5 | ||||||||
31.03.2017r. |
ZAREMBIACY I | - | LPEC | M, s.3 | 8:2 | ||||||||
DATA | XXII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
06.04.2017r. |
LKS WIERZCHOWISKA | - | ZAREMBIACY I | M, s.1 | 7:3 | ||||||||
06.04.2017r. |
ŚCIEGIENNY | - | EDBAR | M, s.2 | 4:6 | ||||||||
07.04.2017r. |
JEDYNKA | - | AZS UMCS I | A | 3:7 | 04.04. | |||||||
07.04.2017r. |
MEGA MEBLE | - | ROBERTO MUSIC TEAM | M, s.2 | 6:4 | ||||||||
07.04.2017r. |
ASKO I | - | LPEC | M, s.3 | 10:0 | wo. | |||||||
07.04.2017r. |
ANNOPLAST | - | GEODETA | M, s.5 | 3:7 | |
|||||||