I RUNDA
I LIGA - TERMINARZ I WYNIKI
Termin i miejsce rozgrywania spotkań.
W sali MOSiR w poniedziałki o godz. 19.30, środy - 19.00, czwartki - 19.30, piątki - 19.00.
Mecze z AZS UMCS w sali AOS przy ul. Langiewicza w piątki godz. 1900.
DATA | I KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
05.10.2015r. | MEGA MEBLE /LAVISKA/ | - | LKS WIERZCHOWISKA | M, s.3 | 9:1 | MOSiR, stół nr 1, 19.30 | ||||||||
07.10.2015r. | EDBAR | - | ROBERTO MUSIC TEAM | M, s.2 | 2:8 | MOSiR, stół nr 2, 19.00 | ||||||||
07.10.2015r. | JEDYNKA | - | GLKS GŁUSK | M, s.4 | 2:8 | MOSiR, stół nr 4, 19.00 | ||||||||
09.10.2015r. | AZS UMCS III | - | MALINEX | A | 5:5 | sala AOS, 19.00 | ||||||||
09.10.2015r. | ZAREMBIACY I | - | AZS UMCS I | A | 2:8 | sala AOS, 19.00 | ||||||||
09.10.2015r. | ASKO I | - | ANNOPLAST | M, s.4 | 1:9 | MOSiR, stół nr 4, 19.00 | ||||||||
DATA | II KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
14.10.2015r. | ROBERTO MUSIC TEAM | - | MEGA MEBLE | M, s.2 | 5:5 | |||||||||
16.10.2015r. | ZAREMBIACY I | - | ASKO I | M, s.2 | 6:4 | |||||||||
16.10.2015r. | MALINEX | - | EDBAR | M, s.3 | 1:9 | |||||||||
16.10.2015r. | LKS WIERZCHOWISKA | - | GLKS GŁUSK | M, s.4 | 6:4 | |||||||||
16.10.2015r. | AZS UMCS I | - | JEDYNKA | A | 6:4 | 26.10 | ||||||||
16.10.2015r. | ANNOPLAST | - | AZS UMCS III | A | 8:2 | |||||||||
DATA | III KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
21.10.2015r. |
ROBERTO MUSIC TEAM | - | MALINEX | M, s.2 | 9:1 | |||||||||
23.10.2015r. |
JEDYNKA | - | ASKO I | M, s.2 | 8:2 | |||||||||
23.10.2015r. |
EDBAR | - | ANNOPLAST | M, s.3 | 9:1 | |||||||||
23.10.2015r. |
MEGA MEBLE | - | GLKS GŁUSK | M, s.5 | 8:2 | |||||||||
23.10.2015r. |
LKS WIERZCHOWISKA | - | AZS UMCS I | A | 5:5 | |||||||||
23.10.2015r. |
AZS UMCS III | - | ZAREMBIACY I | A | 3:7 | |||||||||
DATA | IV KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
28.10.2015r. |
ANNOPLAST | - | ROBERTO MUSIC TEAM | M, s.2 | 2:8 | |||||||||
28.10.2015r. |
ZAREMBIACY I | - | EDBAR | M, s.3 | 3:7 | |||||||||
29.10.2015r. |
MALINEX | - | MEGA MEBLE | M, s.2 | 0:10 | |||||||||
30.10.2015r. |
ASKO I | - | LKS WIERZCHOWISKA | M, s.2 | 3:7 | |||||||||
30.10.2015r. |
GLKS GŁUSK | - | AZS UMCS I | A | 2:8 | |||||||||
30.10.2015r. |
JEDYNKA | - | AZS UMCS III | A | 4:6 | |||||||||
DATA | V KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
04.11.2015r. |
ROBERTO MUSIC TEAM | - | ZAREMBIACY I | M, s.2 | 8:2 | |||||||||
05.11.2015r. |
MALINEX | - | ANNOPLAST | M, s.3 | 0:10 | |||||||||
06.11.2015r. |
GLKS GŁUSK | - | ASKO I | M, s.2 | 4:6 | |||||||||
06.11.2015r. |
EDBAR | - | JEDYNKA | M, s.3 | 8:2 | |||||||||
06.11.2015r. |
AZS UMCS I | - | MEGA MEBLE | A | 2:8 | |||||||||
06.11.2015r. |
LKS WIERZCHOWISKA | - | AZS UMCS III | A | 7:3 | |||||||||
DATA | VI KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
18.11.2015r. |
JEDYNKA | - | ROBERTO MUSIC TEAM | M, s.2 | 3:7 | |||||||||
19.11.2015r. |
ZAREMBIACY I | - | MALINEX | M, s.3 | 4:6 | |||||||||
20.11.2015r. |
LKS WIERZCHOWISKA | - | EDBAR | M, s.3 | 5:5 | 18.11. M, s.1 | ||||||||
20.11.2015r. |
MEGA MEBLE | - | ANNOPLAST | M, s.4 | 8:2 | |||||||||
20.11.2015r. |
ASKO I | - | AZS UMCS I | A | 1:9 | |||||||||
20.11.2015r. |
AZS UMCS III | - | GLKS GŁUSK | A | 4:6 | |||||||||
DATA | VII KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
25.11.2015r. |
ROBERTO MUSIC TEAM | - | LKS WIERZCHOWISKA | M, s.2 | 6:4 | |||||||||
25.11.2015r. |
MALINEX | - | JEDYNKA | M, s.3 | 5:5 | |||||||||
26.11.2015r. |
GLKS GŁUSK | - | EDBAR | M, s.1 | 1:9 | |||||||||
27.11.2015r. |
MEGA MEBLE | - | ASKO I | M, s.2 | 9:1 | |||||||||
27.11.2015r. |
ANNOPLAST | - | ZAREMBIACY I | M, s.5 | 5:5 | |||||||||
27.11.2015r. |
AZS UMCS I | - | AZS UMCS III | A | 7:3 | |||||||||
DATA | VIII KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
02.12.2015r. |
GLKS GŁUSK | - | ROBERTO MUSIC TEAM | M, s.2 | 1:9 | |||||||||
04.12.2015r. |
MALINEX | - | LKS WIERZCHOWISKA | M, s.1 | 3:7 | 02.12, M, s.5 | ||||||||
04.12.2015r. |
ZAREMBIACY I | - | MEGA MEBLE | M, s.2 | 2:8 | |||||||||
04.12.2015r. |
JEDYNKA | - | ANNOPLAST | M, s.4 | 5:5 | |||||||||
04.12.2015r. |
EDBAR | - | AZS UMCS I | A | 7:3 | |||||||||
04.12.2015r. |
ASKO I | - | AZS UMCS III | A | 10:0 | |||||||||
DATA | IX KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
10.12.2015r. |
MALINEX | - | GLKS GŁUSK | M, s.3 | 6:4 | |||||||||
11.12.2015r. |
ZAREMBIACY I | - | JEDYNKA | M, s.1 | 8:2 | |||||||||
11.12.2015r. |
ASKO I | - | EDBAR | M, s.2 | 0:10 | |||||||||
11.12.2015r. |
LKS WIERZCHOWISKA | - | ANNOPLAST | M, s.3 | 5:5 | |||||||||
11.12.2015r. |
AZS UMCS I | - | ROBERTO MUSIC TEAM | A | 4:6 | |||||||||
11.12.2015r. |
AZS UMCS III | - | MEGA MEBLE | A | 1:9 | 15.12, AOS | ||||||||
DATA | X KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
16.12.2015r. |
ROBERTO MUSIC TEAM | - | ASKO I | M, s.2 | 8:2 | 13.12, MOSiR, 16.00 | ||||||||
17.12.2015r. |
ANNOPLAST | - | GLKS GŁUSK | M, s.1 | 6:4 | |||||||||
18.12.2015r. |
MEGA MEBLE | - | JEDYNKA | M, s.2 | 10:0 | |||||||||
18.12.2015r. |
LKS WIERZCHOWISKA | - | ZAREMBIACY I | M, s.4 | 2:8 | |||||||||
18.12.2015r. |
AZS UMCS I | - | MALINEX | A | 10:0 wo. | |||||||||
18.12.2015r. |
EDBAR | - | AZS UMCS III | A | 9:1 | |||||||||
DATA | XI KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
08.01.2016r. |
GLKS GŁUSK | - | ZAREMBIACY I | M, s.1 | 1:9 | |||||||||
08.01.2016r. |
MEGA MEBLE | - | EDBAR | M, s.2 | 6:4 | |||||||||
08.01.2016r. |
JEDYNKA | - | LKS WIERZCHOWISKA | M, s.3 | 2:8 | |||||||||
08.01.2016r. |
ASKO I | - | MALINEX | M, s.4 | 4:6 | |||||||||
08.01.2016r. |
ANNOPLAST | - | AZS UMCS I | A | 0:10 | |||||||||
08.01.2016r. |
AZS UMCS III | - | ROBERTO MUSIC TEAM | A | 2:8 | |||||||||