SEZON XLVII /47/ - 2013/2014
I LIGA
1. Laviska
/Czaja Piotr, Lalak Paweł, Lalak Sylwester, Stępniak Jerzy/
2. AZS UMCS I
/Grajewski Filip, Łagoźny Adrian, Pawełczyk Wojciech, Wójtowicz Paweł/
3. AZS UMCS III
/Bańkowski Łukasz, Bigaj Michał, Szuryga Michał/
II LIGA
1. Zarembiacy Pod 50
/Alfler Piotr, Chawryło Roman, Hasiec Dariusz, Mańka Bartłomiej/
2. GLKS Głusk
/Drwal Bartłomiej, Drwal Jakub, Puchala Łukasz, Wierzbicki Robert, Wójcik Adam/
3. Edbar II Roberto Music Team
/Bielecki Robert, Górniak Łukasz, Grabczak Kacper, Grabczak Robert, Pytka Robert/
III LIGA
1. Świdniczanka
/Bądos Jarosław, Gortat Konrad, Jaszczak Marceli, Kamiński Andrzej, Puszka Kazimierz, Szewczyk Paweł, Świda Adrian, Trojak Michał/
2. LKS Wierzchowiska
/Adamczyk Jarosław, Gładysz Jarosław, Gustaw Dariusz, Jasiński Michał, Kanclerz Dawid, Kowalewski Krzysztof, Mojek Grzegorz, Skiba Jan, Winiarski Kamil/
3. Ludwiniak
/Jemielniak Jarosław, Łoś Mieczysław, Sajnaj Grzegorz, Szewczak Adam, Szewczak Artur/
SEZON XLVI /46/ - 2012/2013
I LIGA
1. Edbar SPA Orkana I
/Baraniecki Edmund, Janowski Paweł, Kołtun Sebastian, Kura Piotr, Skałecki Paweł/
2. AZS UMCS I
/Fil Piotr, Grajewski Filip, Szala Zbigniew, Wójtowicz Paweł/
3. Center
/Finkowski Marian, Lewczuk Dariusz, Maliborski Wojciech, Włodarczyk Paweł/
II LIGA
1. Jedynka
/Michalec Paweł, Nizioł Piotr, Stępniak Jerzy, Witecki Krzysztof/
2. Malinex
/Dalmata Tomasz, Dębski Adam, Porębski Jacek, Szynal Przemysław/
3. Samson
/Binięda Tomasz, Kisielewicz Artur, Kochalski Andrzej, Rodziewicz Tomasz, Rudnicki Dariusz/
III LIGA
1. GLKS Głusk
/Drwal Bartłomiej, Gęca Adam, Gęca Andrzej, Malicki Andrzej, Wójcik Adam/
2. WSSP
/Ciołek Dominika, Gładosz Artur, Gładosz Szczepan, Hładko Marcin, Kot Janusz, Studziński Mateusz/
3. PGE Dystrybucja I
/Galiński Lucjan, Kowalczyk Jarosław, Kowalczyk Stanisław, Olejnik Tadeusz, Suchorowski Mariusz, Woźniak Ryszard/
IV LIGA
1. Ludwiniak
/Jemielniak Jarosław, Łoś Mieczysław, Sajnaj Grzegorz, Sawczuk Bogdan, Szewczak Artur/
2. LKS Wierzchowiska
/Gładysz Jarosław, Gustaw Dariusz, Kanclerz Dawid, Kowalewski Krzysztof, Łopucki Andrzej, Pawlak Piotr, Podkowa Adrian, Skiba Jan, Wróbel Grzegorz/
3. Politechnika Lubelska
/Adamczyk Jarosław, Brodowski Maciej, Kalisz Elżbieta, Szczepaniak Marcin/
SEZON XLV /45/ - 2011/2012
I LIGA
1. Rodos
2. TBV
3. Salos
II LIGA
1. Asko I
2. Gala
3. Dystans
III LIGA
1. MAN Niedrzwica Duża
2. Jedynka
3. Zarembiacy II
IV LIGA
1. Kameleony
2. Rekiny z Lublina
3. PiK Łęczna
SEZON XLIV /44/ - 2010/2011
I LIGA
1. AZS UMCS I
2. Rodos
3. TBV
II LIGA
1. Salos I
2. Edbar II
3. Gala
III LIGA
1. Dystans
2. Neotek
3. Ściegienny
IV LIGA
1. MAN
2. WSSP
3. Młody Głusk
SEZON XLIII - 2009/2010
I LIGA
1. Mlexer
2. Nieruchomości
3. Rodos
II LIGA
1. Annoplast Pod 50
2. Uniwersytet Przyrodniczy
3. Salos I
III LIGA
1. ASKO
2. AZS UMCS IV
3. real
IV LIGA
1. Dystans Kłos
2. Ściegienny
3. Lubzel
SEZON XLII - 2008/2009
I LIGA
1. Mlexer
2. TBV
3. Center
II LIGA
1. AZS UMCS III
2. Zarembiacy I
3. Uniwersytet Przyrodniczy
III LIGA
1. Salos I
2. Laviska
3. KUL
IV LIGA
1. AZS UMCS IV
2. G.U.W.W.
3. GLTS Świdniczanka
SEZON XLI - 2007/2008
I LIGA
1. Mlexer
2. Sygnał
3. TBV
II LIGA
1. Biały Kruk
2. Alex Pod 50
3. Gala
III LIGA
1. AZS UMCS III
2. WSEI Mełgiewska
3. Edbar Stars
IV LIGA
1. Laviska
2. Sygnał II
3. KUL
SEZON XL - 2006/2007
I LIGA
1. Rodos
2. Mlexer Lubartw
3. TBV
II LIGA
1. AYS UMCS II
2. Oxford
3. Start
III LIGA
1. Pod 50 I
2. Zarembiacy I
3. real
IV LIGA
1. AZS UMCS III
2. Edbar Starsi
3. WSEI Mełgiewska
SEZON XXXIX - 2005/2006
I LIGA
1. Center
2. Starówka
3. Rodos
II LIGA
1. Sygnał
2. MTM Lublin
3. Start
III LIGA
1. Seniorzy
2. Jastków
3. Jedynka
SEZON XXXVIII - 2004/2005
I LIGA
1. Center
2. Starówka
3. Rodos
II LIGA
1. AZS UMCS II
2. Edbar
3. Salos III
III LIGA
1. MPM Małolat
2. WSPiA
3. real
SEZON XXXVII - 2003/2004
I LIGA
1. Starówka
2. Mlexer-Lubartów
3. Strażak
II LIGA GRUPA A
1. Oxford Mixt
2. Geodeta
3. AZS UMCS II
II LIGA GRUPA B
1. Orlęta T.P.
2. AZS AR
3. Fryderyk
SEZON XXXVI - 2002/2003
I LIGA
1. Eurocar-Strażak
2. Oxford
3. AZS UMCS
II LIGA GRUPA A
1. Gala
2. MTM Lublin
3. Salos III
II LIGA GRUPA B
1. Ciepłownik II
2. Samson
3. Fryderyk
SEZON XXXV - 2001/2002
I LIGA
1. AZS UMCS
2. Oxford
3. Center
II LIGA GRUPA A
1. Salos II-Kalina
2. Olech i Koledzy
3. MTM Lublin
II LIGA GRUPA B
1. Ciepłownik II
2. Rodzina
3. Cukropol
SEZON XXXIV - 2000/2001
I LIGA
1. AZS UMCS
2. Oxford
3. Center
II LIGA
1. AZS UMCS II
2. Nafciarze CPN
3. MTM Lublin
III LIGA
1. Salos II
2. WKS Lublin
3. Augman
SEZON XXXIII - 1999/2000
I LIGA
1. Grażyna ABS
2. Oxford
3. Center-Komis
II LIGA
1. Victoria-Bełżyce
2. Salos Kalina
3. Nafciarze CPN
SEZON XXXII - 1998/1999
I LIGA
1. Grażyna LSM
2. Center
3. Rodos AH
II LIGA
1. Galakon
2. Cukropol CL
3. Starówka-Posejdon
SEZON XXXI - 1997/1998
I LIGA
1. Sonic
2. Mlexer Lubartów
3. Center
II LIGA
1. MDM Łęczna
2. Crux Niedrzwica
3. Ciepłownik LPEC
SEZON XXX - 1996/1997
I LIGA
1. Sonic
2. Center
3. Mlexer Lubartów
II LIGA
1. Jedynka ZSZ
2. Skarbek Łęczna
3. Fryderyk
SEZON XXIX - 1995/1996
I LIGA
1. Sonic
2. Alhemax Leonów
3. Center
II LIGA
1. Olech i Sp-ka
2. AZS Politechnika
3. Galakon
SEZON XXVIII - 1994/1995
I LIGA
1. Sonic
2. Alhemax Leonów
3. Center
II LIGA
1. Hotel Unia
2. Grażyna
3. Olech i Sp-ka
SEZON XXVII - 1993/1994
I LIGA
1. Czuby Center
2. Sonic
3. Strażak
II LIGA
1. Gaudium
2. Orzeł
3. Lombard
SEZON XXVI - 1992/1993
I LIGA
1. Strażak
2. Marcmed
3. Czuby Center
II LIGA
1. Zdrój MPWiK
2. AZS UMCS
3. Orzeł
SEZON XXV - 1991/1992
I LIGA
1. BDG Hubal
2. Strażak
3. Video Top
II LIGA
1. Gabriel
2. CK Łęczna
3. Fryderyk
SEZON XXIV - 1990/1991
Organizatorem był TKKF "Czuby"
SEZON XXIII - 1989/1990
Organizatorem był TKKF "Czuby"
SEZON XXII - 1988/1989
I LIGA
1. Strażak
2. LSS-PZG
3. Piast I WZGS
II LIGA
1. Piast II WZGS
2. Inwestprojekt
3. Hotel nr 1
A Kl
1. Instal PIP
2. ZEC-2
3. Ciepłownik LPEC
SEZON XXI - 1987/1988
I LIGA
1. LSS-PZG
2. Piast I WZGS
3. Czuby I
II LIGA
1. AZS KUL
2. Bursa nr 3
3. Zdrój MPWiK
A Kl
1. Bursa nr 3 II
2. Profesorek
3. Instal PIP
SEZON XX - 1986/1987
I LIGA
1. Szron (Strażak)
2. Piast I WZGS
3. Metalowiec FSC
II LIGA
1. Czuby
2. Piast II
3. Inwestprojekt
A Kl
1. Hotel nr 1
2. Bursa nr 3
3. Profesorek
SEZON XIX - 1985/1986
I LIGA
1. Szron
2. Piast
3. Metalowiec
II LIGA
1. Orzeł
2. Fryderyk
3. Piast II
A Kl
1. Czuby
2. AZS KUL
3. Hotel nr 1
SEZON XVIII - 1984/1985
I LIGA
1. Metalowiec
2. Piast I
3. Gastronomia
II LIGA
1. Chochlik
2. Lancet II
3. Orkan
SEZON XVII - 1983/1984
I LIGA
1. L.S.S.
2. Inwestsport
3. Piast I
II LIGA
1. Lancet
2. Młodość
3. Starówka
SEZON XVI - 1982/1983
I LIGA
1. Piast
2. L.S.S. I
3. L.S.S. II
II LIGA
1. Młodość
2. KUL
3. Starówka
SEZON XV - 1981/1982
I LIGA
1. Inwestsport
2. Biały Kruk
3. Metalowiec
II LIGA
1. Elektryk
2. Zdrój
3. Lancet
A Kl
1. Młodość
2. Pstrąg
3. Motor
SEZON XIV - 1980/1981
I LIGA
1. Lubfawag LFW
2. LSS Społem
3. Piast WZGS
II LIGA
1. WKTS
2. Budowlani Hotel 10
3. Ciepłownik LPEC
A Kl
1. Elektryk PTHW
2. Zdrój MPWiK
3. Pstrąg
SEZON XIII - 1979/1980
I LIGA
1. Union-Lubfawag
2.
3. Gwardzista
II LIGA
1. Autostrada
2. Lancet
3. Chrobry
A Kl
1. WKTS
2. Polfa
3. Estakada
SEZON XII - 1978/1979
I LIGA
1. Union
2. Lubfawag
3. Inwestsport
II LIGA
1. Auto 72
2. Mieszko
3. Autostrada
A Kl
1. Vetter
2. Hotel nr 10
3.
SEZON XI - 1977/1978
I LIGA
1. Lubfawag
2. Płomień
3. Union
II LIGA
1. Biały Kruk
2. Akademia Rolnicza
3. Mieszko
A Kl
1. Auto 72
2. Plon
3. Grażyna
SEZON X - 1976/1977
I LIGA
1. Union
2. Spartak
3. Ratusz UM
II LIGA
1. Start
2. Szron
3. Autostrada
A Kl
1. Chrobry
2. Akademia Rolnicza
3. Starówka
SEZON IX - 1975/1976
I LIGA
1. Union
2. Spartak
3. Ratusz
II LIGA
1. Grosik
2. Elektryk
3. Mieszko
A Kl gr. I
1. Szron
2. Autostrada
3. Akademia Medyczna
A Kl gr. II
1. Start
2. Orzeł
3. Nadbystrzycka
SEZON VIII - 1974/1975
I LIGA
1. Union
2. Spartak UW
3. Ogólniak LPBO
II LIGA
1. Akademia Medyczna
2. Energetyk
3. Elektryk
A Kl gr. I
1. Auto
2. Ciepłownik
3. Transbud I
A Kl gr. II
1. Grosik
2. Transbud II
3. Akademia Rolnicza
Kobiety
1. Union I
2. Union II
3. Tramp CL
SEZON VII - 1973/1974
I LIGA
1. Union
2. Kolejarz SM
3. Spartak UW
II LIGA
1. Ratusz UM
2. Lubfawag LFW
3. Elektryk
A Kl gr. I
1. MKKFiT
2. Akademia Medyczna
3. Olimp I
A Kl gr. II
1. Spoiwo
2. Róża
3. Piast
Kobiety
1. Union
2. Tramp CL
3. Akademia Medyczna
SEZON VI - 1972/1973
I LIGA
1. Union
2. Orlęta SM Kolejarz
3. Spartak UW
II LIGA
1. Gwardzista
2. Lubgal
3. Piast II
A Kl gr. I
1. Ratusz
2. Róża
3. Rotor
A Kl gr. II
1. Energetyk
2. Siódemka
3. Olimp I
Kobiety
1. Union
2. Metalowiec FSC
3. Tramp CL
SEZON V - 1971/1970
I LIGA
1. Ogólniak LPBO
2. Płomień PKO
3. Orlęta SM Kolejarz
II LIGA
1. Motor RSM
2. Lubfawag LFW
3. Lubgal
A Kl gr. I
1. Gwardzista
2. Spoiwo
3. Elektryk
A Kl gr. II
1. Motor II
2. Piast II
3. Tramp II CL
Kobiety
1. Union
2. Lubgal I
3. Płomień PKO
SEZON IV - 1970/1971
I LIGA
1. Start
2. Union
3. Spartak UW
Kobiety
1. Union
2. Płomień PKO
3. Tramp CL
SEZON III - 1969/1970
I LIGA
1. Geodeta
2. Płomień
3. Union
II LIGA
1. Spartak
2. Start
3. Zorza
A Kl gr. I
1. Współpraca
2. Tramp II
3. Ogólniak ZMS II
A Kl gr. II
1. Orlęta
2. Semafor
3. Motor
Kobiety
1. Union
2. Płomień
3. Lubgal
SEZON II - 1968/1969
SEZON I - 1968