I RUNDA
I LIGA - TERMINARZ I WYNIKI
Termin i miejsce rozgrywania spotkań.
W sali MOSiR w czwartki godz. 1930.
W sali Szkoły Podstawowej nr 23, przy ul. Podzamcze 9, w piątki o godz. 1800.
Mecze z AZS UMCS w sali AOS przy ul. Langiewicza, w środy, czwartki i piątki godz. 1900.
DATA | I KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
09.10.2014r. | AZS UMCS III | - | ANNOPLAST | A | 7:3 | sala AOS, 19.00 | ||||||||
09.10.2014r. | EDBAR | - | GLKS GŁUSK | M, s.1 | 10:0 | MOSiR, stół nr 1, 19.30 | ||||||||
09.10.2014r. | LAVISKA | - | ZAREMBIACY POD 50 | M, s.2 | 9:1 | MOSiR, stół nr 2, 19.30 | ||||||||
10.10.2014r. | JEDYNKA | - | MALINEX | 23, s.1 | 8:2 | Sz.P.23, stół nr 1, 18.00 | ||||||||
10.10.2014r. | GEWE AUTO EKSPRES | - | ASKO I | 23, s.2 | 1:9 | Sz.P.23, stół nr 2, 18.00 | ||||||||
10.10.2014r. | AZS UMCS I | - | AZS UMCS II | A | 7:3 | sala AOS, 19.00 | ||||||||
DATA | II KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
16.10.2014r. | AZS UMCS II | - | AZS UMCS III | A | 0:10 | |||||||||
16.10.2014r. | MALINEX | - | LAVISKA | M, s.2 | 0:10 | |||||||||
16.10.2014r. | GEWE AUTO EKSPRES | - | EDBAR | M, s.3 | 0:10 | |||||||||
17.10.2014r. | ANNOPLAST | - | ASKO I | 23, s.1 | 7:3 | |||||||||
17.10.2014r. | GLKS GŁUSK | - | JEDYNKA | 23, s.2 | 5:5 | |||||||||
17.10.2014r. | ZAREMBIACY POD 50 | - | AZS UMCS I | A | 9:1 | |||||||||
DATA | III KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
23.10.2014r. | AZS UMCS I | - | AZS UMCS III | A | 0:10 | |||||||||
23.10.2014r. | LAVISKA | - | GLKS GŁUSK | M, s.2 | 9:1 | |||||||||
23.10.2014r. | EDBAR | - | ANNOPLAST | M, s.3 | 10:0 | |||||||||
24.10.2014r. | JEDYNKA | - | GEWE AUTO EKSPRES | 23, s.1 | 9:1 | |||||||||
24.10.2014r. | ZAREMBIACY POD 50 | - | MALINEX | 23, s.4 | 7:3 | |||||||||
22.10.2014r. | ASKO I | - | AZS UMCS II | A | 10:0 | |||||||||
DATA | IV KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
30.10.2014r. | AZS UMCS III | - | ASKO I | A | 4:6 | |||||||||
29.10.2014r. | AZS UMCS II | - | EDBAR | A | 0:10 | |||||||||
30.10.2014r. | GEWE AUTO EKSPRES | - | LAVISKA | M, s.2 | 0:10 | |||||||||
31.10.2014r. | GLKS GŁUSK | - | ZAREMBIACY POD 50 | 23, s.1 | 2:8 | |||||||||
31.10.2014r. | ANNOPLAST | - | JEDYNKA | 23, s.2 | 3:7 | |||||||||
31.10.2014r. | MALINEX | - | AZS UMCS I | A | 6:4 | |||||||||
DATA | V KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
06.11.2014r. | EDBAR | - | AZS UMCS III | A | 9:1 | |||||||||
06.11.2014r. | LAVISKA | - | ANNOPLAST | M, s.2 | 10:0 | |||||||||
07.11.2014r. | ZAREMBIACY POD 50 | - | GEWE AUTO EKSPRES | 23, s.1 | 8:2 | |||||||||
07.11.2014r. | MALINEX | - | GLKS GŁUSK | 23, s.4 | 4:6 | |||||||||
07.11.2014r. | AZS UMCS I | - | ASKO I | A | 1:9 | |||||||||
05.11.2014r. | JEDYNKA | - | AZS UMCS II | A | 9:1 | |||||||||
DATA | VI KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
13.11.2014r. | AZS UMCS III | - | JEDYNKA | A | 5:5 | |||||||||
13.11.2014r. | ASKO I | - | EDBAR | M, s.2 | 3:7 | |||||||||
14.11.2014r. | GEWE AUTO EKSPRES | - | MALINEX | 23, s.2 | 3:7 | |||||||||
14.11.2014r. | ANNOPLAST | - | ZAREMBIACY POD 50 | 23, s.4 | 6:4 | |||||||||
14.11.2014r. | GLKS GŁUSK | - | AZS UMCS I | A | 5:5 | |||||||||
12.11.2014r. | AZS UMCS II | - | LAVISKA | A | 0:10 | |||||||||
DATA | VII KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
20.11.2014r. | LAVISKA | - | AZS UMCS III | A | 10:0 | |||||||||
20.11.2014r. | JEDYNKA | - | ASKO I | M, s.2 | 6:4 | |||||||||
20.11.2014r. | MALINEX | - | ANNOPLAST | M, s.5 | 4:6 | |||||||||
21.11.2014r. | GLKS GŁUSK | - | GEWE AUTO EKSPRES | 23, s.2 | 3:7 | |||||||||
21.11.2014r. | AZS UMCS I | - | EDBAR | A | 1:9 | |||||||||
19.11.2014r. | ZAREMBIACY POD 50 | - | AZS UMCS II | A | 9:1 | |||||||||
DATA | VIII KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
27.11.2014r. | AZS UMCS III | - | ZAREMBIACY POD 50 | A | 7:3 | |||||||||
27.11.2014r. | ANNOPLAST | - | GLKS GŁUSK | M, s.1 | 9:1 | |||||||||
27.11.2014r. | EDBAR | - | JEDYNKA | M, s.2 | 8:2 | |||||||||
27.11.2014r. | ASKO I | - | LAVISKA | M, s.3 | 1:9 | |||||||||
28.11.2014r. | GEWE AUTO EKSPRES | - | AZS UMCS I | A | 8:2 | |||||||||
26.11.2014r. | AZS UMCS II | - | MALINEX | A | 0:10 | |||||||||
DATA | IX KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
04.12.2014r. | MALINEX | - | AZS UMCS III | A | 2:8 | |||||||||
04.12.2014r. | LAVISKA | - | EDBAR | M, s.2 | 8:2 | |||||||||
05.12.2014r. | GEWE AUTO EKSPRES | - | ANNOPLAST | 23, s.1 | 2:8 | |||||||||
05.12.2014r. | ZAREMBIACY POD 50 | - | ASKO I | 23, s.2 | 7:3 | |||||||||
05.12.2014r. | AZS UMCS I | - | JEDYNKA | A | 3:7 | |||||||||
03.12.2014r. | GLKS GŁUSK | - | AZS UMCS II | A | 9:1 | |||||||||
DATA | X KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
11.12.2014r. | AZS UMCS III | - | GLKS GŁUSK | A | 9:1 | |||||||||
11.12.2014r. | EDBAR | - | ZAREMBIACY POD 50 | M, s.1 | 7:3 | |||||||||
11.12.2014r. | JEDYNKA | - | LAVISKA | M, s.2 | 4:6 | |||||||||
11.12.2014r. | ASKO I | - | MALINEX | M, s.3 | 5:5 | |||||||||
12.12.2014r. | ANNOPLAST | - | AZS UMCS I | A | 8:2 | |||||||||
10.12.2014r. | AZS UMCS II | - | GEWE AUTO EKSPRES | A | 1:9 | |||||||||
DATA | XI KOLEJKA | SALA | WYNIK | |||||||||||
18.12.2014r. | AZS UMCS III | - | GEWE AUTO EKSPRES | A | 10:0 | |||||||||
19.12.2014r. | LAVISKA | - | AZS UMCS I | A | 10:0 | |||||||||
18.12.2014r. | MALINEX | - | EDBAR | M, s.3 | 2:8 | |||||||||
19.12.2014r. | ZAREMBIACY POD 50 | - | JEDYNKA | 23, s.1 | 0:10 | |||||||||
18.12.2014r. | GLKS GŁUSK | - | ASKO I | M, s.2 | 3:7 | |||||||||
17.12.2014r. | AZS UMCS II | - | ANNOPLAST | A | 0:10 | |||||||||