I RUNDA I Liga II Liga III Liga IV Liga Gr. „A” IV Liga Gr. „B” IV Liga Gr. „C”
II RUNDA I Liga II Liga III Liga IV Liga Gr. I IV Liga Gr. II |
|
II LIGA -
Terminarz i wyniki |
|
Zespoły II ligi będą rozgrywały mecze w czwartki w sali MOSiR przy
al. Zygmuntowskich 4 o godz. 1900, z AZS UMCS IV w sali AOS przy
ul. Langiewicza o godz. 1900 /A/,
z KUL w sali przy ul. Konstantynów 1 /K/
o godz. 1900, z Edbarem II i ASKO I w piątki w Szkole Podstawowej
nr 23 przy ul. Podzamcze 9 o godz. 1830 /23/. Numery stołów podano w terminarzu. Gospodarz spotkania na
pierwszym stole pełni dyżur na sali. |
|||
|
I kolejka |
||
21.10.2010r. |
Salos I -
Alex /s.1/ 9:1 |
||
21.10.2010r. |
Gala - Geodeta /s.2/ 6:4 |
||
21.10.2010r. |
WSEI
Mełgiewska - AZS KUL /K/ 5:5 |
||
21.10.2010r. |
Malinex - AZS UMCS IV /A/ 2:8 |
||
22.10.2010r. |
Zarembiacy I - Edbar II /23/ 0:10 |
||
22.10.2010r. |
MTM - ASKO I /23/ 2:8 |
||
|
|
||
|
II kolejka |
||
28.10.2010r. |
Geodeta - Zarembiacy I /s.1/ 7:3 |
||
28.10.2010r. |
Malinex - MTM /s.2/ 4:6 |
||
28.10.2010r. |
AZS KUL - Alex /K/ 8:2 |
||
28.10.2010r. |
AZS UMCS IV - Gala /A/ 4:6 |
||
29.10.2010r. |
Edbar II - Salos I /23/
4:6 |
||
29.10.2010r. |
ASKO I - WSEI Mełgiewska /23/ 6:4 |
||
|
|
||
|
III kolejka |
||
18.11.2010r. |
WSEI Mełgiewska
Malinex /s.1/ 8:2 |
||
18.11.2010r. |
Gala - MTM /s.2/ 6:4 |
||
18.11.2010r. |
Salos I - AZS KUL /K/ 7:3 |
||
18.11.2010r. |
Zarembiacy I - AZS UMCS IV /A/ 3:7 |
||
19.11.2010r. |
Edbar II - Geodeta /23/ 7:3 |
||
19.11.2010r. |
Alex - ASKO I /23/ 0:10 |
||
|
|
||
|
IV kolejka |
||
25.11.2010r. |
Geodeta - Salos I /s.2/ 0:10 |
||
25.11.2010r. |
Malinex - Alex /s.1/ 9:1 |
||
25.11.2010r. |
MTM - Zarembiacy I /s.3/ 5:5 |
||
25.11.2010r. |
Gala - WSEI Mełgiewska /s.4/ 4:6 |
||
25.11.2010r. |
ASKO I - AZS KUL /K/ 2:8 |
||
25.11.2010r. |
AZS UMCS IV - Edbar II /A/ 3:7 |
||
|
|
||
|
V kolejka |
||
02.12.2010r. |
Alex - Gala /s.1/ 2:8 |
||
02.12.2010r. |
Zarembiacy I - WSEI Mełgiewska
/s.2/ 3:7 |
||
02.12.2010r. |
Geodeta - AZS UMCS IV /A/ 6:4 |
||
02.12.2010r. |
AZS KUL - Malinex /K/
6:4 |
||
03.12.2010r. |
Salos I - ASKO I /23/ 10:0 |
||
03.12.2010r. |
Edbar II - MTM /23/ 5:5 |
||
|
|
||
|
VI kolejka |
||
09.12.2010r. |
MTM - Geodeta /s.1/ 6:4 |
||
09.12.2010r. |
Zarembiacy I - Alex /s.2/ 8:2 |
||
09.12.2010r. |
AZS UMCS IV - Salos I /A/ 3:7 |
||
09.12.2010r. |
Gala - AZS KUL /K/ 5:5 |
||
10.12.2010r. |
Malinex - ASKO I /23/ 0:10 |
||
10.12.2010r. |
WSEI Mełgiewska - Edbar II /23/ 1:9 |
||
|
|
||
|
VII kolejka |
||
16.12.2010r. |
Salos I - Malinex /s.1/ 10:0 |
||
16.12.2010r. |
Geodeta - WSEI Mełgiewska /s.2/
6:4 |
||
16.12.2010r. |
AZS UMCS IV - MTM /A/ 1:9 |
||
16.12.2010r. |
AZS KUL - Zarembiacy I /K/ 6:4 |
||
17.12.2010r. |
ASKO I - Gala /23/
3:7 |
||
17.12.2010r. |
Edbar II - Alex /23/ 10:0 |
||
|
|
||
|
VIII kolejka |
||
13.01.2011r. |
MTM - Salos I /s.2/ 4:6 |
||
14.01.2011r. |
Gala - Malinex /s.4/ 6:4 |
||
13.01.2011r. |
Alex - Geodeta /s.1/ 2:8 |
||
13.01.2011r. |
WSEI Mełgiewska - AZS UMCS IV /A/ 6:4 |
||
13.01.2011r. |
Edbar II - AZS KUL /K/ 6:4 |
||
14.01.2011r. |
Zarembiacy I - ASKO I /23/ 0:10 |
||
|
|
||
|
IX kolejka |
||
03.02.2011r. |
MTM - WSEI Mełgiewska /s.1/ 5:5 |
||
03.02.2011r. |
Malinex - Zarembiacy I /s.2/ 4:6 |
||
03.02.2011r. |
AZS UMCS IV - Alex /A/ 10:0 |
||
03.02.2011r. |
Geodeta - AZS KUL /K/ 4:6 |
||
04.02.2011r. |
Salos I - Gala /s.3/ 6:4 |
||
04.02.2011r. |
ASKO I - Edbar II /23/ 4:6 |
||
|
|
||
|
X kolejka |
||
10.02.2011r. |
WSEI Mełgiewska - Salos I /s.1/ 0:10 |
||
10.02.2011r. |
Alex -
MTM /s.2/ 0:10 |
||
10.02.2011r. |
AZS KUL
- AZS UMCS IV /K/ 0:10 |
||
11.02.2011r. |
Zarembiacy
I - Gala /s.3/ 3:7 |
||
11.02.2011r. |
Edbar
II - Malinex /23/ 7:3 |
||
11.02.2011r. |
Geodeta
- ASKO I /23/ 4:6 |
||
|
|
||
|
XI kolejka |
||
17.02.2011r. |
Salos I - Zarembiacy I /s.1/ 7:3 |
||
17.02.2011r. |
WSEI
Mełgiewska - Alex /s.2/ 9:1 |
||
17.02.2011r. |
Malinex
- Geodeta /s.3/ 5:5 |
||
17.02.2011r. |
AZS
UMCS IV - ASKO I /A/ 2:8 |
||
17.02.2011r. |
MTM -
AZS KUL /K/ 5:5 |
||
18.02.2011r. |
Gala - Edbar II /23/ 5:5 |
||
|
|