Strona Główna
Strona Główna 2010/2011
Wiadomości archiwalne
Drużyny
Puchar LIGI
Mini Puchar LIGI
Wyniki w pigułce
I RUNDA
I Liga
Terminarz i wyniki
Tabela
Ranking ind.
Ranking deblowy
II Liga
Terminarz i
wyniki
Tabela
Ranking ind.
Ranking
deblowy
III Liga
Terminarz i
wyniki
Tabela
Ranking ind.
Ranking
deblowy
IV Liga Gr. „A”
Terminarz i
wyniki
Tabela
Ranking ind.
Ranking
deblowy
IV Liga Gr. „B”
Terminarz i
wyniki
Tabela
Ranking ind.
Ranking
deblowy
IV Liga Gr. „C”
Terminarz i
wyniki
Tabela
Ranking ind.
Ranking
deblowy
II RUNDA
I Liga
Terminarz i wyniki
Tabela
Ranking ind. „A”
Ranking deblowy „A”
Ranking ind. „B”
Ranking deblowy „B”
II Liga
Terminarz i wyniki
Tabela
Ranking ind. „A”
Ranking deblowy „A”
Ranking ind. „B”
Ranking deblowy
„B”
III Liga
Terminarz i wyniki
Tabela
Ranking ind. A”
Ranking deblowy
„A”
Ranking ind. „B”
Ranking deblowy
„B”
IV Liga Gr. I
Terminarz i wyniki
Tabela
Ranking ind.
Ranking deblowy
IV Liga Gr. II
Terminarz i wyniki
Tabela
Ranking ind.
Ranking deblowy
|
|
II LIGA „B”
Ranking zawodników wg ilości
zwycięstw
/końcowy/
|
Nazwisko
|
Zespół
|
Sezon
|
I
runda
|
I
|
II
|
III
|
IV
|
V
|
zw.
|
por.
|
zw.
|
p.
|
1
|
Bigaj
Michał
|
AZS UMCS
IV
|
41
|
7
|
27
|
6
|
2
|
1
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
0
|
2
|
Chodon
Dariusz
|
WSEI
MEŁGIEWSKA
|
35
|
13
|
25
|
8
|
3
|
0
|
2
|
1
|
1
|
2
|
2
|
1
|
2
|
1
|
|
Drwal
Eugeniusz
|
MALINEX
|
35
|
13
|
22
|
11
|
2
|
1
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
0
|
2
|
1
|
4
|
Czaja
Piotr
|
ZAREMBIACY
I
|
34
|
8
|
20
|
7
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
0
|
2
|
1
|
3
|
0
|
5
|
Zajączkowski
Andrzej
|
GEODETA
|
30
|
12
|
22
|
11
|
3
|
0
|
|
|
|
|
3
|
0
|
2
|
1
|
6
|
Pastusiak
Marek
|
GEODETA
|
21
|
26
|
14
|
18
|
0
|
3
|
2
|
1
|
1
|
2
|
3
|
0
|
1
|
2
|
7
|
Celej
Arkadiusz
|
AZS UMCS
IV
|
20
|
25
|
12
|
21
|
1
|
2
|
3
|
0
|
2
|
1
|
2
|
1
|
|
|
8
|
Dębski
Adam
|
MALINEX
|
15
|
21
|
8
|
16
|
2
|
1
|
1
|
2
|
3
|
0
|
1
|
2
|
|
|
9
|
Białek
Ryszard
|
WSEI
MEŁGIEWSKA
|
14
|
33
|
12
|
20
|
0
|
3
|
0
|
3
|
1
|
2
|
1
|
2
|
0
|
3
|
10
|
Bednaruk
Dariusz
|
ZAREMBIACY
I
|
13
|
8
|
7
|
5
|
|
|
2
|
1
|
3
|
0
|
1
|
2
|
|
|
|
Szala
Zbigniew
|
AZS UMCS
IV
|
13
|
8
|
9
|
6
|
2
|
1
|
|
|
|
|
|
|
2
|
1
|
12
|
Suchora
Anna
|
AZS UMCS
IV
|
12
|
18
|
5
|
13
|
|
|
2
|
1
|
2
|
1
|
1
|
2
|
2
|
1
|
13
|
Chodon
Kamil
|
WSEI
MEŁGIEWSKA
|
11
|
14
|
3
|
7
|
2
|
1
|
2
|
1
|
1
|
2
|
0
|
3
|
3
|
0
|
14
|
Kisielewicz
Patryk
|
WSEI
MEŁGIEWSKA
|
10
|
13
|
10
|
13
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
Pawlak
Sylwester
|
MALINEX
|
9
|
15
|
1
|
8
|
2
|
1
|
1
|
2
|
3
|
0
|
2
|
1
|
0
|
3
|
16
|
Pastusiak
Bartłomiej
|
GEODETA
|
9
|
24
|
9
|
19
|
0
|
2
|
|
|
0
|
3
|
|
|
|
|
17
|
Buczek
Alfred
|
ALEX
|
9
|
27
|
5
|
16
|
1
|
2
|
1
|
2
|
0
|
3
|
0
|
3
|
2
|
1
|
18
|
Kulik
Jerzy
|
GEODETA
|
6
|
10
|
0
|
3
|
0
|
1
|
1
|
2
|
1
|
2
|
3
|
0
|
1
|
2
|
19
|
Posturzyński
Ireneusz
|
ZAREMBIACY
I
|
5
|
30
|
3
|
17
|
1
|
2
|
1
|
2
|
0
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
20
|
Świta
Waldemar
|
ALEX
|
5
|
37
|
3
|
26
|
1
|
2
|
0
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
1
|
0
|
21
|
Trojak
Zygmunt
|
ALEX
|
4
|
15
|
0
|
7
|
2
|
1
|
|
|
0
|
3
|
0
|
3
|
2
|
1
|
22
|
Borkowski
Waldemar
|
ALEX
|
4
|
19
|
3
|
18
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
1
|
23
|
Bober
Wojciech
|
ZAREMBIACY
I
|
3
|
7
|
3
|
7
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24
|
Porębski
Jacek
|
MALINEX
|
3
|
21
|
3
|
18
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
3
|
25
|
Białek
Joanna
|
WSEI
MEŁGIEWSKA
|
1
|
0
|
1
|
0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26
|
Puchała
Jakub
|
ZAREMBIACY
I
|
0
|
3
|
0
|
3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stochmal
Bogusław
|
ZAREMBIACY
I
|
0
|
3
|
0
|
3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|