II RUNDA
I LIGA - TERMINARZ I WYNIKI
Termin i miejsce rozgrywania spotkań.
W sali MOSiR w dniach: czwartki godz. 1930 i piątki godz. 1900.
Mecze z AZS UMCS w sali AOS przy ul. Langiewicza, AZS UMCS I w czwartki, z AZS UMCS II i III w piątki godz. 1900.
DATA | XII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
16.01.2014r. | MTM | - | ASKO I | M, s.3 | 0:10 | ||||||||
16.01.2014r. | AZS UMCS I | - | MALINEX | A | 9:1 | ||||||||
17.01.2014r. | GEODETA | - | LAVISKA | M, s.3 | 1:9 | ||||||||
17.01.2014r. | EDBAR | - | JEDYNKA | M, s.1 | 8:2 | ||||||||
17.01.2014r. | AZS UMCS III | - | ANNOPLAST | A | 7:3 | ||||||||
17.01.2014r. | GEWE AUTO EXPRES | - | AZS UMCS II | A | 5:5 | ||||||||
DATA | XIII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
06.02.2014r. | GEODETA | - | AZS UMCS I | A | 2:8 | ||||||||
07.02.2014r. | ANNOPLAST | - | MALINEX | M, s.1 | 6:4 | ||||||||
07.02.2014r. | LAVISKA | - | JEDYNKA | M, s.2 | 10:0 | ||||||||
07.02.2014r. | GEWE AUTO EXPRES | - | EDBAR | M, s.3 | 1:9 | ||||||||
07.02.2014r. | MTM | - | AZS UMCS III | A | 0:10 | ||||||||
07.02.2014r. | AZS UMCS II | - | ASKO I | A | 4:6 | ||||||||
DATA | XIV KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
13.02.2014r. | AZS UMCS I | - | ANNOPLAST | A | 8:2 | ||||||||
13.02.2014r. | ASKO I | - | EDBAR | M, s.3 | 2:8 | ||||||||
14.02.2014r. | JEDYNKA | - | GEODETA | M, s.1 | 7:3 | ||||||||
14.02.2014r. | MALINEX | - | MTM | M, s.2 | 5:5 | 18.02., godz. 19.00, ul. Daszyńskiego 5 | |||||||
14.02.2014r. | LAVISKA | - | GEWE AUTO EXPRES | M, s.3 | 8:2 | ||||||||
14.02.2014r. | AZS UMCS III | - | AZS UMCS II | A | 8:2 | ||||||||
DATA | XV KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
20.02.2014r. | JEDYNKA | - | AZS UMCS I | A | 1:9 | ||||||||
20.02.2014r. | ASKO I | - | LAVISKA | M, s.3 | 1:9 | ||||||||
21.02.2014r. | MTM | - | ANNOPLAST | M, s.1 | 4:6 | ||||||||
21.02.2014r. | GEODETA | - | GEWE AUTO EXPRES | M, s.3 | 8:2 | ||||||||
21.02.2014r. | AZS UMCS II | - | MALINEX | A | 6:4 | ||||||||
21.02.2014r. | AZS UMCS III | - | EDBAR | A | 4:6 | ||||||||
DATA | XVI KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
27.02.2014r. | AZS UMCS I | - | MTM | A | 10:0 | 07.03., godz. 20.00 AOS | |||||||
27.02.2014r. | ASKO I | - | GEODETA | M, s.3 | 5:5 | ||||||||
28.02.2014r. | GEWE AUTO EXPRES | - | JEDYNKA | M, s.1 | 3:7 | ||||||||
28.02.2014r. | MALINEX | - | EDBAR | M, s.3 | 1:9 | ||||||||
28.02.2014r. | ANNOPLAST | - | AZS UMCS II | A | 7:3 | ||||||||
28.02.2014r. | LAVISKA | - | AZS UMCS III | A | 7:3 | 04.03., godz. 17.00 AOS | |||||||
DATA | XVII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
06.03.2014r. | GEWE AUTO EXPRES | - | AZS UMCS I | A | 1:9 | ||||||||
06.03.2014r. | JEDYNKA | - | ASKO I | M, s.3 | 7:3 | 12.03., godz. 18.30 VIII L.O. | |||||||
07.03.2014r. | ANNOPLAST | - | EDBAR | M, s.1 | 3:7 | ||||||||
07.03.2014r. | MALINEX | - | LAVISKA | M, s.3 | 3:7 | ||||||||
07.03.2014r. | MTM | - | AZS UMCS II | A | 5:5 | ||||||||
07.03.2014r. | GEODETA | - | AZS UMCS III | A | 0:10 | ||||||||
DATA | XVIII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
13.03.2014r. | AZS UMCS II | - | AZS UMCS I | A | 1:9 | 14.03. | |||||||
13.03.2014r. | GEWE AUTO EXPRES | - | ASKO I | M, s.3 | 6:4 | ||||||||
14.03.2014r. | EDBAR | - | MTM | M, s.1 | 9:1 | 06.03, godz. 18.00 SPA Orkana | |||||||
14.03.2014r. | ANNOPLAST | - | LAVISKA | M, s.2 | 3:7 | ||||||||
14.03.2014r. | MALINEX | - | GEODETA | M, s.3 | 6:4 | 19.03, LPEC | |||||||
14.03.2014r. | JEDYNKA | - | AZS UMCS III | A | 3:7 | ||||||||
DATA | XIX KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
20.03.2014r. | AZS UMCS I | - | ASKO I | A | 8:2 | ||||||||
21.03.2014r. | LAVISKA | - | MTM | M, s.1 | 9:1 | ||||||||
21.03.2014r. | MALINEX | - | JEDYNKA | M, s.2 | 6:4 | ||||||||
21.03.2014r. | ANNOPLAST | - | GEODETA | M, s.3 | 6:4 | ||||||||
21.03.2014r. | EDBAR | - | AZS UMCS II | A | 7:3 | ||||||||
21.03.2014r. | AZS UMCS III | - | GEWE AUTO EXPRES | A | 9:1 | ||||||||
DATA | XX KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
27.03.2014r. | AZS UMCS I | - | EDBAR | A | 5:5 | ||||||||
28.03.2014r. | MALINEX | - | GEWE AUTO EXPRES | M, s.1 | 6:4 | ||||||||
28.03.2014r. | MTM | - | GEODETA | M, s.2 | 3:7 | godz. 20.00 AOS | |||||||
28.03.2014r. | JEDYNKA | - | ANNOPLAST | M, s.3 | 3:7 | ||||||||
28.03.2014r. | ASKO I | - | AZS UMCS III | A | 3:7 | ||||||||
28.03.2014r. | AZS UMCS II | - | LAVISKA | A | 1:8 | 13.03., godz. 19.00 AOS | |||||||
DATA | XXI KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
03.04.2014r. | AZS UMCS III | - | AZS UMCS I | A | 5:5 | ||||||||
03.04.2014r. | ASKO I | - | MALINEX | M, s.3 | 3:7 | ||||||||
04.04.2014r. | EDBAR | - | LAVISKA | M, s.1 | 3:7 | ||||||||
04.04.2014r. | GEWE AUTO EXPRES | - | ANNOPLAST | M, s.2 | 6:4 | ||||||||
04.04.2014r. | JEDYNKA | - | MTM | M, s.3 | 7:3 | 19.03., godz. 18.30 VIII L.O. | |||||||
04.04.2014r. | GEODETA | - | AZS UMCS II | A | 6:4 | 28.03., godz. 18.00 AOS | |||||||
DATA | XXII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
10.04.2014r. | LAVISKA | - | AZS UMCS I | A | 5:5 | 08.04, MOSiR, godz.18.00 | |||||||
10.04.2014r. | ANNOPLAST | - | ASKO I | M, s.3 | 9:1 | ||||||||
11.04.2014r. | EDBAR | - | GEODETA | M, s.1 | 5:5 | ||||||||
11.04.2014r. | GEWE AUTO EXPRES | - | MTM | M, s.3 | 9:1 | ||||||||
11.04.2014r. | AZS UMCS III | - | MALINEX | A | 7:3 | 08.04 | |||||||
11.04.2014r. | AZS UMCS II | - | JEDYNKA | A | 6:4 | |
|||||||