SEZON 2017/2018 - I RUNDA
III LIGA - TERMINARZ I WYNIKI
Termin i miejsce rozgrywania spotkań.
W sali MOSiR w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 oraz w środy i piątki o godz. 19.00.
W sali Szkoły Podstawowej Nr23 przy ul. Podzamcze 9 w piątki w godz. 19.00-21.10.
DATA | I KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
02.10.2017r. | ARGO | - | KKS WIENIAWA | M, s.4 | 7:3 | MOSiR, stół nr 4, 19.30 | ||||||||
02.10.2017r. | S-L NIEDRZWICA II | - | GEODETA II | M, s.5 | 3:7 | MOSiR, stół nr 5, 19.30 | ||||||||
04.10.2017r. | CZARNE KONIE | - | KLUB TĘCZA | M, s.1 | 7:3 | MOSiR, stół nr 1, 19.00 | ||||||||
05.10.2017r. | GLKS GŁUSK II | - | TRAMP KLUB | M, s.3 | 9:1 | MOSiR, stół nr 3, 19.30 | ||||||||
05.10.2017r. | PARK-FARB | - | FOO FIGHTERS | M, s.4 | 4:6 | MOSiR, stół nr 4, 19.30 | ||||||||
06.10.2017r. | A.S. GÓRNIK ŁĘCZNA | - | BRYDŻYŚCI | 23, s.1,2 | 7:3 | M, s.5 | ||||||||
DATA | II KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
09.10.2017r. | GEODETA II | - | ARGO | M, s.2 | 4:6 | |||||||||
09.10.2017r. | KKS WIENIAWA | - | GLKS GŁUSK II | M, s.3 | 4:6 | |||||||||
11.10.2017r. | KLUB TĘCZA | - | S-L NIEDRZWICA II | M, s.3 | 6:4 | |||||||||
11.10.2017r. | PARK-FARB | - | CZARNE KONIE | M, s.4 | 3:7 | |||||||||
13.10.2017r. | FOO FIGHTERS | - | A.S. GÓRNIK ŁĘCZNA | 23, s.1,2 | 2:8 | |||||||||
13.10.2017r. | BRYDŻYŚCI | - | TRAMP KLUB | M, s.3 | 5:5 | |||||||||
DATA | III KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
16.10.2017r. |
GEODETA II | - | KKS WIENIAWA | M, s.4 | 5:5 | |||||||||
20.10.2017r. |
GLKS GŁUSK II | - | BRYDŻYŚCI | M, s.1 | 9:1 | |||||||||
20.10.2017r. |
A.S. GÓRNIK ŁĘCZNA | - | CZARNE KONIE | 23, s.1,2 | 4:6 | |||||||||
20.10.2017r. |
TRAMP KLUB | - | FOO FIGHTERS | 23, s.3,4 | 5:5 | 19.10. MOSiR | ||||||||
18.10.2017r. |
ARGO | - | KLUB TĘCZA | M, s.4 | 6:4 | |||||||||
20.10.2017r. |
S-L NIEDRZWICA II | - | PARK-FARB | M, s.3 | 6:4 | |||||||||
DATA | IV KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
23.10.2017r. |
KKS WIENIAWA | - | KLUB TĘCZA | M, s.4 | 5:5 | |||||||||
23.10.2017r. |
GLKS GŁUSK II | - | GEODETA II | M, s.5 | 7:3 | |||||||||
27.10.2017r. |
BRYDŻYŚCI | - | FOO FIGHTERS | M, s.4 | 6:4 | |||||||||
26.10.2017r. |
CZARNE KONIE | - | TRAMP KLUB | M, s.1 | 9:1 | |||||||||
27.10.2017r. |
A.S. GÓRNIK ŁĘCZNA | - | S-L NIEDRZWICA II | 23, s.1,2 | 5:5 | |||||||||
27.10.2017r. |
PARK FARB | - | ARGO | M, s.3 | 0:10 | wo. | ||||||||
DATA | V KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
06.11.2017r. |
KKS WIENIAWA | - | PARK-FARB | M, s.3 | 4:6 | |||||||||
06.11.2017r. |
KLUB TĘCZA | - | GEODETA II | M, s.4 | 8:2 | |||||||||
08.11.2017r. |
FOO FIGHTERS | - | GLKS GŁUSK II | M, s.1 | 4:6 | |||||||||
10.11.2017r. |
CZARNE KONIE | - | BRYDŻYŚCI | M, s.4 | 9:1 | |||||||||
08.11.2017r. |
TRAMP KLUB | - | S-L NIEDRZWICA II | M, s.3 | 6:4 | |||||||||
10.11.2017r. |
ARGO | - | A.S. GÓRNIK ŁĘCZNA | 23, s.1,2 | 8:2 | |||||||||
DATA | VI KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
13.11.2017r. |
GEODETA II | - | PARK-FARB | M, s.1 | 4:6 | |||||||||
13.11.2017r. |
TRAMP KLUB | - | ARGO | M, s.2 | 3:7 | |||||||||
13.11.2017r. |
FOO FIGHTERS | - | CZARNE KONIE | M, s.3 | 2:8 | |||||||||
15.11.2017r. |
GLKS GŁUSK II | - | KLUB TĘCZA | M, s.3 | 5:5 | |||||||||
17.11.2017r. |
A.S. GÓRNIK ŁĘCZNA | - | KKS WIENIAWA | 23, s.1,2 | 7:3 | |||||||||
17.11.2017r. |
S-L NIEDRZWICA II | - | BRYDŻYŚCI | M, s.4 | 5:5 | |||||||||
DATA | VII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
20.11.2017r. |
KKS WIENIAWA | - | TRAMP KLUB | M, s.3 | 3:7 | |||||||||
20.11.2017r. |
BRYDŻYŚCI | - | ARGO | M, s.4 | 3:7 | |||||||||
22.11.2017r. |
PARK-FARB | - | KLUB TĘCZA | M, s.1 | 2:8 | |||||||||
22.11.2017r. |
CZARNE KONIE | - | GLKS GŁUSK II | M, s.3 | 4:6 | 23.11. | ||||||||
24.11.2017r. |
GEODETA II | - | A.S. GÓRNIK ŁĘCZNA | 23, s.1,2 | 4:6 | |||||||||
24.11.2017r. |
S-L NIEDRZWICA II | - | FOO FIGHTERS | M, s.3 | 5:5 | |||||||||
DATA | VIII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
27.11.2017r. |
BRYDŻYŚCI | - | KKS WIENIAWA | M, s.3 | 1:9 | |||||||||
27.11.2017r. |
TRAMP KLUB | - | GEODETA II | M, s.4 | 7:3 | |||||||||
29.11.2017r. |
GLKS GŁUSK II | - | PARK-FARB | M, s.3 | 10:0 | |||||||||
30.11.2017r. |
CZARNE KONIE | - | S-L NIEDRZWICA II | M, s.3 | 7:3 | |||||||||
01.12.2017r. |
KLUB TĘCZA | - | A.S. GÓRNIK ŁĘCZNA | 23, s.1,2 | 5:5 | |||||||||
01.12.2017r. |
ARGO | - | FOO FIGHTERS | M, s.3 | 8:2 | |||||||||
DATA | IX KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
04.12.2017r. |
FOO FIGHTERS | - | KKS WIENIAWA | M, s.4 | 5:5 | |||||||||
04.12.2017r. |
GEODETA II | - | BRYDŻYŚCI | M, s.5 | 6:4 | |||||||||
06.12.2017r. |
S-L NIEDRZWICA II | - | GLKS GŁUSK II | M. s.1 | 3:7 | |||||||||
06.12.2017r. |
KLUB TĘCZA | - | TRAMP KLUB | M, s.2 | 7:3 | |||||||||
08.12.2017r. |
A.S. GÓRNIK ŁĘCZNA | - | PARK-FARB | 23, s.1,2 | 8:2 | |||||||||
08.12.2017r. |
ARGO | - | CZARNE KONIE | M, s.3 | 6:4 | |||||||||
DATA | X KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
11.12.2017r. |
KKS WIENIAWA | - | CZARNE KONIE | M, s.3 | 1:9 | |||||||||
11.12.2017r. |
FOO FIGHTERS | - | GEODETA II | M, s.4 | 7:3 | 15.12. | ||||||||
13.12.2017r. |
PARK-FARB | - | TRAMP KLUB | M, s.1 | 4:6 | |||||||||
15.12.2017r. |
BRYDŻYŚCI | - | KLUB TĘCZA | M, s.4 | 9:1 | |||||||||
15.12.2017r. |
GLKS GŁUSK II | - | A.S. GÓRNIK ŁĘCZNA | 23, s.1,2 | 7:3 | |||||||||
15.12.2017r. |
S-L NIEDRZWICA II | - | ARGO | M, s.1 | 3:7 | |||||||||
DATA | XI KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
18.12.2017r. |
KKS WIENIAWA | - | S-L NIEDRZWICA II | M, s.3 | 9:1 | |||||||||
18.12.2017r. |
CZARNE KONIE | - | GEODETA II | M, s.4 | 8:2 | |||||||||
20.12.2017r. |
KLUB TĘCZA | - | FOO FIGHTERS | M, s.4 | 3:7 | |||||||||
20.12.2017r. |
PARK-FARB | - | BRYDŻYŚCI | M, s.5 | 8:2 | |||||||||
22.12.2017r. |
TRAMP KLUB | - | A.S. GÓRNIK ŁĘCZNA | 23, s.1,2 | 4:6 | |||||||||
22.12.2017r. |
ARGO | - | GLKS GŁUSK II | 23, s.3,4 | 7:3 | |||||||||