SEZON 2017/2018 - I RUNDA
II LIGA - TERMINARZ I WYNIKI
Termin i miejsce rozgrywania spotkań.
W sali MOSiR w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 oraz w środy i piątki o godz. 19.00.
Mecze z AZS WSEI i LUDWINIAKIEM w sali szkoły WSEI przy ul. Projektowej 4 we wtorki o godz. 17.30.
Mecze z ASKO II w sali VIII L.O. im. Zofii Nałkowskiej przy ul. Słowiczej 5 w środy o godz. 19.00.
DATA | I KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
02.10.2017r. | GEODETA | - | S-L NIEDRZWICA | M, s.1 | 9:1 | MOSiR, stół nr 1, 19.30 | ||||||||
02.10.2017r.
|
JEDYNKA | - | MTM | M, s.2 | 5:5 | MOSiR, stół nr 2, 19.30 | ||||||||
03.10.2017r.
|
LUDWINIAK LUDWIN | - | AZS WSEI | W | 7:3 | sala WSEI, 17.30 | ||||||||
04.10.2017r. | PIK ŁĘCZNA | - | WWW.POD50.PL | M, s.3 | 6:4 | MOSiR, stół nr 3, 19.00 | ||||||||
05.10.2017r. | ŚCIEGIENNY CHODEL | - | PROGRES | M, s.1 | 1:9 | MOSiR, stół nr 1, 19.30 | ||||||||
06.10.2017r. | ŚWIDNICZANKA | - | ASKO II | VIII | 6:4 | VIII L.O., 19.00 | ||||||||
DATA | II KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
09.10.2017r. | PROGRESS | - | GEODETA | M, s.1 | 7:3 | |||||||||
10.10.2017r. | AZS WSEI | - | ŚWIDNICZANKA | W | 2:8 | |||||||||
10.10.2017r. | PIK ŁĘCZNA | - | LUDWINIAK LUDWIN | W | 9:1 | |||||||||
11.10.2017r. | ASKO II | - | ŚCIEGIENNY CHODEL | VIII | 4:6 | |||||||||
11.10.2017r. | WWW.POD50.PL | - | JEDYNKA | M, s.1 | 8:2 | |||||||||
13.10.2017r. | S-L NIEDRZWICA | - | MTM | M, s.1 | 2:8 | |||||||||
DATA | III KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
16.10.2017r. |
MTM | - | GEODETA | M, s.1 | 7:3 | |||||||||
16.10.2017r. |
S-L NIEDRZWICA | - | WWW.POD50.PL | M, s.2 | 1:9 | |||||||||
16.10.2017r. |
ŚWIDNICZANKA | - | PIK ŁĘCZNA | M, s.3 | 6:4 | |||||||||
17.10.2017r. |
ŚCIEGIENNY CHODEL | - | AZS WSEI | W | 5:5 | |||||||||
17.10.2017r. |
LUDWINIAK LUDWIN | - | JEDYNKA | W | 7:3 | |||||||||
18.10.2017r. |
ASKO II | - | PROGRESS | VIII | 6:4 | |||||||||
DATA | IV KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
23.10.2017r. |
PIK ŁĘCZNA | - | ŚCIEGIENNY CHODEL | M, s.1 | 3:7 | |||||||||
23.10.2017r. |
WWW.POD50.PL | - | MTM | M, s.2 | 9:1 | |||||||||
24.10.2017r. |
AZS WSEI | - | PROGRESS | W | 1:9 | 27.10. MOSiR | ||||||||
24.10.2017r. |
LUDWINIAK LUDWIN | - | S-L NIEDRZWICA | W | 10:0 | wo. | ||||||||
25.10.2017r. |
GEODETA | - | ASKO II | VIII | 3:7 | |||||||||
26.10.2017r. |
JEDYNKA | - | ŚWIDNICZANKA | M, s.3 | 0:10 | |||||||||
DATA | V KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
06.11.2017r. |
PROGRESS | - | PIK ŁĘCZNA | M, s.1 | 5:5 | 09.11. Biskupice | ||||||||
06.11.2017r. |
GEODETA | - | WWW.POD50.PL | M, s.2 | 3:7 | |||||||||
07.11.2017r. |
MTM | - | LUDWINIAK LUDWIN | W | 5:5 | |||||||||
08.11.2017r. |
ASKO II | - | AZS WSEI | VIII | 6:4 | |||||||||
09.11.2017r. |
ŚCIEGIENNY CHODEL | - | JEDYNKA | M, s.3 | 8:2 | |||||||||
08.11.2017r. |
ŚWIDNICZANKA | - | S-L NIEDRZWICA | M, s.2 | 8:2 | |||||||||
DATA | VI KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
14.11.2017r. |
AZS WSEI | - | GEODETA | W | 4:6 | |||||||||
14.11.2017r. |
WWW.POD50.PL | - | LUDWINIAK LUDWIN | W | 4:6 | |||||||||
15.11.2017r. |
PIK ŁĘCZNA | - | ASKO II | VIII | 5:5 | 13.11. | ||||||||
15.11.2017r. |
JEDYNKA | - | PROGRESS | M, s.1 | 3:7 | |||||||||
16.11.2017r. |
S-L NIEDRZWICA | - | ŚCIEGIENNY CHODEL | M, s.1 | 1:9 | |||||||||
17.11.2017r. |
MTM | - | ŚWIDNICZANKA | M, s.3 | 4:6 | |||||||||
DATA | VII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
20.11.2017r. |
ŚWIDNICZANKA | - | WWW.POD50.PL | M, s.1 | 4:6 | |||||||||
21.11.2017r. |
AZS WSEI | - | PIK ŁĘCZNA | W | 7:3 | |||||||||
21.11.2017r. |
LUDWINIAK LUDWIN | - | GEODETA | W | 5:5 | |||||||||
22.11.2017r. |
ASKO II | - | JEDYNKA | VIII | 7:3 | |||||||||
23.11.2017r. |
ŚCIEGIENNY CHODEL | - | MTM | M, s.1 | 5:5 | |||||||||
23.11.2017r. |
PROGRESS | - | S-L NIEDRZWICA | M, s.3 | 10:0 | |||||||||
DATA | VIII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
27.11.2017r. |
WWW.POD50.PL | - | ŚCIEGIENNY CHODEL | M, s.1 | 6:4 | |||||||||
27.11.2017r. |
GEODETA | - | PIK ŁĘCZNA | M, s.2 | 7:3 | |||||||||
28.11.2017r. |
JEDYNKA | - | AZS WSEI | W | 0:10 | |||||||||
28.11.2017r. |
LUDWINIAK LUDWIN | - | ŚWIDNICZANKA | W | 4:6 | 23.11. | ||||||||
29.11.2017r. |
S-L NIEDRZWICA | - | ASKO II | VIII | 3:7 | |||||||||
29.11.2017r. |
MTM | - | PROGRESS | M, s.1 | 2:8 | |||||||||
DATA | IX KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
04.12.2017r. |
ŚWIDNICZANKA | - | GEODETA | M, s.1 | 3:7 | |||||||||
04.12.2017r. |
PROGRESS | - | WWW.POD50.PL | M, s.2 | 2:8 | |||||||||
04.12.2017r. |
PIK ŁĘCZNA | - | JEDYNKA | M, s.3 | 10:0 | |||||||||
05.12.2017r. |
AZS WSEI | - | S-L NIEDRZWICA | W | 8:2 | |||||||||
05.12.2017r. |
ŚCIEGIENNY CHODEL | - | LUDWINIAK LUDWIN | W | 3:7 | |||||||||
06.12.2017r. |
ASKO II | - | MTM | VIII | 6:4 | 20.12. | ||||||||
DATA | X KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
11.12.2017r. |
GEODETA | - | JEDYNKA | M, s.1 | 9:1 | |||||||||
11.12.2017r. |
S-L NIEDRZWICA | - | PIK ŁĘCZNA | M, s.2 | 0:10 | |||||||||
12.12.2017r. |
MTM | - | AZS WSEI | W | 4:6 | |||||||||
12.12.2017r. |
LUDWINIAK LUDWIN | - | PROGRESS | W | 6:4 | |||||||||
13.12.2017r. |
WWW.POD50.PL | - | ASKO II | VIII | 4:6 | 18.12. | ||||||||
13.12.2017r. |
ŚCIEGIENNY CHODEL | - | ŚWIDNICZANKA | M, s.3 | 6:4 | |||||||||
DATA | XI KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | ||||||||||
18.12.2017r. |
PIK ŁĘCZNA | - | MTM | M, s.1 | 7:3 | |||||||||
18.12.2017r. |
GEODETA | - | ŚCIEGIENNY CHODEL | M, s.2 | 4:6 | |||||||||
19.12.2017r. |
AZS WSEI | - | WWW.POD50.PL | W | 6:4 | |||||||||
19.12.2017r. |
ASKO II | - | LUDWINIAK LUDWIN | W | 6:4 | 11.12 | ||||||||
20.12.2017r. |
JEDYNKA | - | S-L NIEDRZWICA | M, s.1 | 7:3 | |||||||||
20.12.2017r. |
PROGRESS | - | ŚWIDNICZANKA | M, s.3 | 6:4 | |||||||||