SEZON 2017/2018 - II RUNDA
II LIGA - TERMINARZ I WYNIKI
Termin i miejsce rozgrywania spotkań.
W sali MOSiR w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 oraz w środy i piątki o godz. 19.00.
Mecze z AZS WSEI i LUDWINIAKIEM w sali szkoły WSEI przy ul. Projektowej 4 we wtorki o godz. 17.30.
Mecze z ASKO II w sali VIII L.O. im. Zofii Nałkowskiej przy ul. Słowiczej 5 w środy o godz. 19.00.
DATA | XII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
08.01.2018r. | GEODETA | - | ŚWIDNICZANKA | M, s.1 | 5:5 | ||||||||
08.01.2018r. |
ŚCIEGIENNY CHODEL | - | PIK ŁĘCZNA | M, s.3 | 6:4 | ||||||||
09.01.2018r. |
LUDWINIAK LUDWIN | - | MTM | W | 5:5 | ||||||||
09.01.2018r. |
WWW.POD50.PL | - | AZS WSEI | W | 9:1 | ||||||||
10.01.2018r. |
ASKO II | - | S-L NIEDRZWICA | VIII | 9:1 | ||||||||
10.01.2018r. |
PROGRESS | - | JEDYNKA | M, s.3 | 5:5 | ||||||||
DATA | XIII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
15.01.2018r. |
WWW.POD50.PL | - | PIK ŁĘCZNA | M, s.2 | 7:3 | ||||||||
16.01.2018r. |
GEODETA | - | LUDWINIAK LUDWIN | W | 5:5 | ||||||||
16.01.2018r. |
PROGRESS | - | AZS WSEI | W | 9:1 | ||||||||
17.01.2018r. |
JEDYNKA | - | ASKO II | VIII | 6:4 | 22.01. | |||||||
18.01.2018r. |
MTM | - | S-L NIEDRZWICA | M, s.1 | 7:3 | 17.01. | |||||||
19.01.2018r. |
ŚWIDNICZANKA | - | ŚCIEGIENNY CHODEL | M, s.3 | 2:8 | ||||||||
DATA | XIV KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
22.01.2018r. |
PIK ŁĘCZNA | - | PROGRESS | M, s.2 | 5:5 | ||||||||
22.01.2018r. |
S-L NIEDRZWICA | - | GEODETA | M, s.4 | 1:9 | ||||||||
23.01.2018r. |
LUDWINIAK LUDWIN | - | ŚCIEGIENNY CHODEL | W | 4:6 | ||||||||
23.01.2018r. |
AZS WSEI | - | JEDYNKA | W | 3:7 | ||||||||
24.01.2018r. |
MTM | - | ASKO II | VIII | 7:3 | ||||||||
24.01.2018r. |
WWW.POD50.PL | - | ŚWIDNICZANKA | M, s.3 | 8:2 | ||||||||
DATA | XV KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
12.02.2018r. |
GEODETA | - | MTM | M, s.2 | 4:6 | 19.02. | |||||||
12.02.2018r. |
JEDYNKA | - | PIK ŁĘCZNA | M, s.3 | 6:4 | ||||||||
13.02.2018r. |
AZS WSEI | - | ASKO II | W | 4:6 | ||||||||
13.02.2018r. |
LUDWINIAK LUDWIN | - | WWW.POD50.PL | W | 4:6 | ||||||||
14.02.2018r. |
ŚCIEGIENNY CHODEL | - | S-L NIEDRZWICA | M, s.2 | 10:0 | wo. | |||||||
15.02.2018r. |
ŚWIDNICZANKA | - | PROGRESS | M, s.4 | 4:6 | ||||||||
DATA | XVI KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
20.02.2018r. |
PIK ŁĘCZNA | - | AZS WSEI | W | 3:7 | ||||||||
21.02.2018r. |
ASKO II | - | GEODETA | G | 1:9 |
ul. Chemiczna 8
godz. 17.00
|
|||||||
21.02.2018r. |
WWW.POD50.PL | - | S-L NIEDRZWICA | M, s.1 | 10:0 | wo. | |||||||
22.02.2018r. |
ŚWIDNICZANKA | - | JEDYNKA | M, s.3 | 5:5 | ||||||||
22.02.2018r. |
PROGRESS | - | LUDWINIAK LUDWIN | M, s.4 | 6:4 | ||||||||
23.02.2018r. |
MTM | - | ŚCIEGIENNY CHODEL | M, s.2 | 4:6 | ||||||||
DATA | XVII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
26.02.2018r. |
ŚCIEGIENNY CHODEL | - | GEODETA | M, s.2 | 5:5 | ||||||||
27.02.2018r. |
ŚWIDNICZANKA | - | AZS WSEI | W | 6:4 | ||||||||
27.02.2018r. |
JEDYNKA | - | LUDWINIAK LUDWIN | W | 7:3 | ||||||||
28.02.2018r. |
ASKO II | - | PIK ŁĘCZNA | VIII | 3:7 | ||||||||
01.03.2018r. |
MTM | - | WWW.POD50.PL | M, s.2 | 4:6 | ||||||||
02.03.2018r. |
S-L NIEDRZWICA | - | PROGRESS | M, s.2 | 0:10 | wo. | |||||||
DATA | XVIII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
05.03.2018r. |
WWW.POD50.PL | - | GEODETA | M, s.1 | 5:5 | ||||||||
05.03.2018r. |
PIK ŁĘCZNA | - | ŚWIDNICZANKA | M, s.2 | 3:7 | ||||||||
06.03.2018r. |
AZS WSEI | - | LUDWINIAK LUDWIN | W | 3:7 | ||||||||
07.03.2018r. |
ŚCIEGIENNY CHODEL | - | ASKO II | VIII | 5:5 | ||||||||
07.03.2018r. |
PROGRESS | - | MTM | M, s.1 | 4:6 | ||||||||
08.03.2018r. |
S-L NIEDRZWICA | - | JEDYNKA | M, s.3 | 0:10 | wo. | |||||||
DATA | XIX KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
12.03.2018r. |
GEODETA | - | PROGRESS | M, s.1 | 5:5 | ||||||||
12.03.2018r. |
ŚCIEGIENNY CHODEL | - | WWW.POD50.PL | M, s.2 | 6:4 | ||||||||
13.03.2018r. |
LUDWINIAK LUDWIN | - | PIK ŁĘCZNA | W | 3:7 | 06.03. | |||||||
13.03.2018r. |
S-L NIEDRZWICA | - | AZS WSEI | W | 0:10 | wo. | |||||||
14.03.2018r. |
ASKO II | - | ŚWIDNICZANKA | VIII | 6:4 | ||||||||
15.03.2018r. |
MTM | - | JEDYNKA | M, s.1 | 6:4 | ||||||||
DATA | XX KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
19.03.2018r. |
JEDYNKA | - | GEODETA | M, s.1 | 3:7 | ||||||||
19.03.2018r. |
PIK ŁĘCZNA | - | S-L NIEDRZWICA | M, s.2 | 10:0 | wo. | |||||||
20.03.2018r. |
ŚWIDNICZANKA | - | LUDWINIAK LUDWIN | W | 3:7 | ||||||||
21.03.2018r. |
ASKO II | - | WWW.POD50.PL | VIII | 2:8 | ||||||||
21.03.2018r. |
AZS WSEI | - | MTM | M, s.1 | 5:5 | ||||||||
22.03.2018r. |
PROGRESS | - | ŚCIEGIENNY CHODEL | M, s.4 | 5:5 | ||||||||
DATA | XXI KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
26.03.2018r. |
MTM | - | PIK ŁĘCZNA | M, s.1 | 6:4 | ||||||||
27.03.2018r. |
GEODETA | - | AZS WSEI | W | 6:4 | ||||||||
04.04.2018r. |
LUDWINIAK LUDWIN | - | ASKO II | VIII | 7:3 | 27.03. | |||||||
04.04.2018r. |
WWW.POD50.PL | - | PROGRESS | M, s.1 | 5:5 | ||||||||
04.04.2018r. |
JEDYNKA | - | ŚCIEGIENNY CHODEL | M, s.3 | 3:7 | ||||||||
05.04.2018r. |
S-L NIEDRZWICA | - | ŚWIDNICZANKA | M, s.3 | 0:10 | wo. | |||||||
DATA | XXII KOLEJKA | SALA | WYNIK | UWAGI | |||||||||
09.04.2018r. |
PIK ŁĘCZNA | - | GEODETA | M, s.2 | 3:7 |
ul. Chemiczna 8
03.04. 17.00
|
|||||||
10.04.2018r. |
AZS WSEI | - | ŚCIEGIENNY CHODEL | W | 4:6 | ||||||||
10.04.2018r. |
S-L NIEDRZWICA | - | LUDWINIAK LUDWIN | W | 0:10 | wo. | |||||||
11.04.2018r. |
JEDYNKA | - | WWW.POD50.PL | M, s.3 | 2:8 | 22.03. | |||||||
11.04.2018r. |
ŚWIDNICZANKA | - | MTM | M, s.4 | 1:9 | ||||||||
12.04.2018r. |
PROGRESS | - | ASKO II | M, s.2 | 9:1 | 19.03. | |||||||