Strona Główna 2003/2004

wstecz do

Aktualności

GEODETA wygrał z AZS UMCS II

W najciekawszym meczu kolejki II ligi grupy „A” , drużyna „GEODETA” stoczyła bardzo zacięty mecz z „AZS UMCS II” Po bardzo emocjonującym spotkaniu przy olbrzymim dopingu dla obu zespołów wygrał „GEODETA” 6:4.

Początek spotkania nie zapowiadał zwycięstwa „GEODETY”. „AZS UMCS” zaczął od prowadzenia 2:0 po zwycięstwach Pycki nad Ostrowskim i Borowskiego nad Pastusiakiem. Przełomową grą był następny pojedynek pomiędzy Wójtowiczem z „AZS UMCS” a Wojciechowskim z „GEODETY”, który wygrał Wojciechowski 3:2 pomimo tego, że Wójtowicz miał piłki meczowe. Po kolejnych grach „GEODETA” wyszedł na prowadzenie 4:2. Następnie było 4:3, 5:3, 5:4 i wówczas do stołu podeszli: Pycka „AZS UMCS”, który wcześniej wygrał z Ostrowskim i Pastusiak, który przegrał dwa pojedynki. Pierwszego seta wygrał Pastusiak 11:9, w drugim prowadził 9:0, aby wygrać 11:6, a w ostatnim najbardziej zaciętym secie wygrał na przewagi.