LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta zawodnika
Svitanko Andrey
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
III
AZS UMCS Lublin
2
42 - 5
89 %
130 - 34
liga
drużyna
ranking
III
AZS UMCS Lublin
2
bilans gier
skuteczność
bilans setów
42 - 5
89 %
130 - 34
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnik
wynik
16
2021-10-08
ARGO
Przybysławski Bartosz
3 : 0
Pietroń Mirosław
3 : 0
Grochola Paweł
3 : 1
kol.
2021-10-08
ARGO
16
Przybysławski Bartosz
3 : 0
Pietroń Mirosław
3 : 0
Grochola Paweł
3 : 1
15
2021-10-01
Czarne Konie
Soczyński Paweł
3 : 1
Cękalski Artur
3 : 1
Markowicz Paweł
3 : 0
kol.
2021-10-01
Czarne Konie
15
Soczyński Paweł
3 : 1
Cękalski Artur
3 : 1
Markowicz Paweł
3 : 0
14
2021-09-16
Poker Team
Malendowski Paweł
3 : 1
Buzek-Czarnolas Michał
3 : 0
Kulpa Marcin
1 : 3
kol.
2021-09-16
Poker Team
14
Malendowski Paweł
3 : 1
Buzek-Czarnolas Michał
3 : 0
Kulpa Marcin
1 : 3
13
2021-09-13
Miłośnicy Pięknych Kobiet
Bednarczyk Arkadiusz
3 : 0
Wilczyński Marek
3 : 1
Bigaj Michał
1 : 3
kol.
2021-09-13
Miłośnicy Pięknych Kobiet
13
Bednarczyk Arkadiusz
3 : 0
Wilczyński Marek
3 : 1
Bigaj Michał
1 : 3
12
2021-09-06
Super Tramp
Czerkawski Artur
3 : 1
Poliszczuk Siergiej
3 : 2
Bieniek Mariusz
3 : 2
kol.
2021-09-06
Super Tramp
12
Czerkawski Artur
3 : 1
Poliszczuk Siergiej
3 : 2
Bieniek Mariusz
3 : 2
11
2021-06-25
Annoplast
Grabowski Karol
3 : 0
Grabowski Łukasz
3 : 0
---
3 : 0
kol.
2021-06-25
Annoplast
11
Grabowski Karol
3 : 0
Grabowski Łukasz
3 : 0
---
3 : 0
10
2021-06-25
Czarne Konie
Cękalski Artur
3 : 0
Soczyński Paweł
3 : 0
Kamiński Andrzej
3 : 0
kol.
2021-06-25
Czarne Konie
10
Cękalski Artur
3 : 0
Soczyński Paweł
3 : 0
Kamiński Andrzej
3 : 0
9
2021-06-24
Zychar
Adamiak Dawid
3 : 0
Szcześniak Daniel
3 : 0
Napiórkowski Andrzej
3 : 1
kol.
2021-06-24
Zychar
9
Adamiak Dawid
3 : 0
Szcześniak Daniel
3 : 0
Napiórkowski Andrzej
3 : 1
8
2021-06-02
Geodeta II
Baraniecki Edmund
3 : 0
Krakiewicz Bogdan
3 : 0
Kalita Robert
3 : 1
kol.
2021-06-02
Geodeta II
8
Baraniecki Edmund
3 : 0
Krakiewicz Bogdan
3 : 0
Kalita Robert
3 : 1
7
2021-06-01
Miłośnicy Pięknych Kobiet
Bednarczyk Arkadiusz
3 : 0
Bigaj Michał
3 : 2
Wilczyński Marek
3 : 0
kol.
2021-06-01
Miłośnicy Pięknych Kobiet
7
Bednarczyk Arkadiusz
3 : 0
Bigaj Michał
3 : 2
Wilczyński Marek
3 : 0
6
2020-12-10
Super Tramp
Bieniek Mariusz
3 : 2
Bocian Ewa
3 : 0
Czerkawski Artur
1 : 3
kol.
2020-12-10
Super Tramp
6
Bieniek Mariusz
3 : 2
Bocian Ewa
3 : 0
Czerkawski Artur
1 : 3
5
2020-12-04
ARGO
Michałek Michał
3 : 0
Pietroń Mirosław
3 : 1
Pietroń Sławomir
3 : 0
kol.
2020-12-04
ARGO
5
Michałek Michał
3 : 0
Pietroń Mirosław
3 : 1
Pietroń Sławomir
3 : 0
4
2020-10-28
Foo Fighters
Borcuch Dominik
3 : 0
Sujka Przemysław
3 : 0
Stefaniak Robert
3 : 0
kol.
2020-10-28
Foo Fighters
4
Borcuch Dominik
3 : 0
Sujka Przemysław
3 : 0
Stefaniak Robert
3 : 0
3
2020-10-23
KS Zielone Grądy Żalin
Reszel Daniel
0 : 3
Walczuk Arkadiusz
3 : 0
---
3 : 0
kol.
2020-10-23
KS Zielone Grądy Żalin
3
Reszel Daniel
0 : 3
Walczuk Arkadiusz
3 : 0
---
3 : 0
2
2020-10-12
ASKO III
Tkaczyk Mirosław
3 : 0
Bernatowicz Andrzej
3 : 0
Krawczyk Dariusz
3 : 2
kol.
2020-10-12
ASKO III
2
Tkaczyk Mirosław
3 : 0
Bernatowicz Andrzej
3 : 0
Krawczyk Dariusz
3 : 2
1
2020-10-09
Poker Team
Kulpa Marcin
1 : 3
Buzek-Czarnolas Michał
3 : 0
kol.
2020-10-09
Poker Team
1
Kulpa Marcin
1 : 3
Buzek-Czarnolas Michał
3 : 0