LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta zawodnika
Ratyna Tomasz
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
III
AZS UMCS Lublin
17
12 - 28
30 %
59 - 96
liga
drużyna
ranking
III
AZS UMCS Lublin
17
bilans gier
skuteczność
bilans setów
12 - 28
30 %
59 - 96
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnik
wynik
16
2021-10-08
ARGO
Grochola Paweł
0 : 3
Przybysławski Bartosz
1 : 3
Pietroń Mirosław
3 : 2
kol.
2021-10-08
ARGO
16
Grochola Paweł
0 : 3
Przybysławski Bartosz
1 : 3
Pietroń Mirosław
3 : 2
15
2021-10-01
Czarne Konie
Markowicz Paweł
2 : 3
Soczyński Paweł
3 : 0
Cękalski Artur
1 : 3
kol.
2021-10-01
Czarne Konie
15
Markowicz Paweł
2 : 3
Soczyński Paweł
3 : 0
Cękalski Artur
1 : 3
14
2021-09-16
Poker Team
Buzek-Czarnolas Michał
0 : 3
Kulpa Marcin
0 : 3
Malendowski Paweł
0 : 3
kol.
2021-09-16
Poker Team
14
Buzek-Czarnolas Michał
0 : 3
Kulpa Marcin
0 : 3
Malendowski Paweł
0 : 3
13
2021-09-13
Miłośnicy Pięknych Kobiet
Bigaj Michał
2 : 3
Bednarczyk Arkadiusz
3 : 1
Wilczyński Marek
0 : 3
kol.
2021-09-13
Miłośnicy Pięknych Kobiet
13
Bigaj Michał
2 : 3
Bednarczyk Arkadiusz
3 : 1
Wilczyński Marek
0 : 3
12
2021-09-06
Super Tramp
Bieniek Mariusz
0 : 3
Czerkawski Artur
0 : 3
Poliszczuk Siergiej
0 : 3
kol.
2021-09-06
Super Tramp
12
Bieniek Mariusz
0 : 3
Czerkawski Artur
0 : 3
Poliszczuk Siergiej
0 : 3
11
2021-06-25
Annoplast
---
3 : 0
Grabowski Karol
1 : 3
Grabowski Łukasz
1 : 3
kol.
2021-06-25
Annoplast
11
---
3 : 0
Grabowski Karol
1 : 3
Grabowski Łukasz
1 : 3
10
2021-06-25
Czarne Konie
Soczyński Paweł
3 : 0
Kamiński Andrzej
2 : 3
Cękalski Artur
1 : 3
kol.
2021-06-25
Czarne Konie
10
Soczyński Paweł
3 : 0
Kamiński Andrzej
2 : 3
Cękalski Artur
1 : 3
9
2021-06-24
Zychar
Szcześniak Daniel
1 : 3
Napiórkowski Andrzej
3 : 2
Adamiak Dawid
2 : 3
kol.
2021-06-24
Zychar
9
Szcześniak Daniel
1 : 3
Napiórkowski Andrzej
3 : 2
Adamiak Dawid
2 : 3
8
2021-06-02
Geodeta II
Krakiewicz Bogdan
1 : 3
Kalita Robert
3 : 2
Baraniecki Edmund
3 : 2
kol.
2021-06-02
Geodeta II
8
Krakiewicz Bogdan
1 : 3
Kalita Robert
3 : 2
Baraniecki Edmund
3 : 2
7
2021-06-01
Miłośnicy Pięknych Kobiet
Wilczyński Marek
1 : 3
Bednarczyk Arkadiusz
3 : 2
Bigaj Michał
0 : 3
kol.
2021-06-01
Miłośnicy Pięknych Kobiet
7
Wilczyński Marek
1 : 3
Bednarczyk Arkadiusz
3 : 2
Bigaj Michał
0 : 3
5
2020-12-04
ARGO
Pietroń Mirosław
2 : 3
Pietroń Sławomir
1 : 3
Michałek Michał
1 : 3
kol.
2020-12-04
ARGO
5
Pietroń Mirosław
2 : 3
Pietroń Sławomir
1 : 3
Michałek Michał
1 : 3
3
2020-10-23
KS Zielone Grądy Żalin
---
3 : 0
Reszel Daniel
0 : 3
Walczuk Arkadiusz
2 : 3
kol.
2020-10-23
KS Zielone Grądy Żalin
3
---
3 : 0
Reszel Daniel
0 : 3
Walczuk Arkadiusz
2 : 3
2
2020-10-12
ASKO III
Bernatowicz Andrzej
1 : 3
Krawczyk Dariusz
3 : 1
Tkaczyk Mirosław
3 : 0
kol.
2020-10-12
ASKO III
2
Bernatowicz Andrzej
1 : 3
Krawczyk Dariusz
3 : 1
Tkaczyk Mirosław
3 : 0
1
2020-10-09
Poker Team
Malendowski Paweł
0 : 3
kol.
2020-10-09
Poker Team
1
Malendowski Paweł
0 : 3