LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta zawodnika
Borcuch Dominik
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
III
Foo Fighters
1
33 - 15
69 %
113 - 64
liga
drużyna
ranking
III
Foo Fighters
1
bilans gier
skuteczność
bilans setów
33 - 15
69 %
113 - 64
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnik
wynik
16
2021-10-08
KS Zielone Grądy Żalin
---
3 : 0
---
3 : 0
---
3 : 0
kol.
2021-10-08
KS Zielone Grądy Żalin
16
---
3 : 0
---
3 : 0
---
3 : 0
15
2021-09-27
Annoplast
---
3 : 0
---
3 : 0
---
3 : 0
kol.
2021-09-27
Annoplast
15
---
3 : 0
---
3 : 0
---
3 : 0
14
2021-09-20
Geodeta II
Kalita Robert
3 : 1
Ostrowski Bartłomiej
3 : 1
Baraniecki Edmund
3 : 0
kol.
2021-09-20
Geodeta II
14
Kalita Robert
3 : 1
Ostrowski Bartłomiej
3 : 1
Baraniecki Edmund
3 : 0
13
2021-09-13
ASKO III
Dziemidok Piotr
3 : 0
Krawczyk Dariusz
3 : 0
Galiński Lucjan
3 : 1
kol.
2021-09-13
ASKO III
13
Dziemidok Piotr
3 : 0
Krawczyk Dariusz
3 : 0
Galiński Lucjan
3 : 1
12
2021-09-06
Zychar
Napiórkowski Andrzej
2 : 3
Szcześniak Daniel
3 : 0
Adamiak Dawid
3 : 0
kol.
2021-09-06
Zychar
12
Napiórkowski Andrzej
2 : 3
Szcześniak Daniel
3 : 0
Adamiak Dawid
3 : 0
11
2021-06-23
Super Tramp
Poliszczuk Siergiej
0 : 3
Czerkawski Artur
1 : 3
Bieniek Mariusz
3 : 0
kol.
2021-06-23
Super Tramp
11
Poliszczuk Siergiej
0 : 3
Czerkawski Artur
1 : 3
Bieniek Mariusz
3 : 0
10
2021-06-14
ARGO
Pietroń Mirosław
3 : 0
Przybysławski Bartosz
3 : 2
Pietroń Sławomir
1 : 3
kol.
2021-06-14
ARGO
10
Pietroń Mirosław
3 : 0
Przybysławski Bartosz
3 : 2
Pietroń Sławomir
1 : 3
9
2021-06-02
Czarne Konie
Cękalski Artur
0 : 3
Kamiński Andrzej
3 : 2
Soczyński Paweł
0 : 3
kol.
2021-06-02
Czarne Konie
9
Cękalski Artur
0 : 3
Kamiński Andrzej
3 : 2
Soczyński Paweł
0 : 3
8
2021-06-09
KS Zielone Grądy Żalin
Reszel Daniel
1 : 3
Dyjor Adam
3 : 1
Saba Patryk
3 : 2
kol.
2021-06-09
KS Zielone Grądy Żalin
8
Reszel Daniel
1 : 3
Dyjor Adam
3 : 1
Saba Patryk
3 : 2
7
2020-12-14
ASKO III
Pytka Robert
3 : 0
Bernatowicz Andrzej
3 : 0
Galiński Lucjan
3 : 2
kol.
2020-12-14
ASKO III
7
Pytka Robert
3 : 0
Bernatowicz Andrzej
3 : 0
Galiński Lucjan
3 : 2
6
2020-12-11
Poker Team
Malendowski Paweł
3 : 0
Buzek-Czarnolas Michał
3 : 0
Kulpa Marcin
2 : 3
kol.
2020-12-11
Poker Team
6
Malendowski Paweł
3 : 0
Buzek-Czarnolas Michał
3 : 0
Kulpa Marcin
2 : 3
5
2020-12-02
Annoplast
Grabowski Karol
3 : 2
Grabowski Jakub
2 : 3
Grabowski Łukasz
2 : 3
kol.
2020-12-02
Annoplast
5
Grabowski Karol
3 : 2
Grabowski Jakub
2 : 3
Grabowski Łukasz
2 : 3
4
2020-10-28
AZS UMCS Lublin
Svitanko Andrey
0 : 3
Pohonych Danylo
3 : 1
Hribov Oleksandr
0 : 3
kol.
2020-10-28
AZS UMCS Lublin
4
Svitanko Andrey
0 : 3
Pohonych Danylo
3 : 1
Hribov Oleksandr
0 : 3
3
2020-10-23
Zychar
Napiórkowski Andrzej
2 : 3
Szcześniak Daniel
1 : 3
Malicki Andrzej
3 : 2
kol.
2020-10-23
Zychar
3
Napiórkowski Andrzej
2 : 3
Szcześniak Daniel
1 : 3
Malicki Andrzej
3 : 2
2
2020-11-02
Geodeta II
Kalita Robert
3 : 0
Krakiewicz Bogdan
3 : 0
Baraniecki Edmund
3 : 1
kol.
2020-11-02
Geodeta II
2
Kalita Robert
3 : 0
Krakiewicz Bogdan
3 : 0
Baraniecki Edmund
3 : 1
1
2020-10-08
Miłośnicy Pięknych Kobiet
Bigaj Michał
3 : 1
Bednarczyk Arkadiusz
3 : 0
Wilczyński Marek
0 : 3
kol.
2020-10-08
Miłośnicy Pięknych Kobiet
1
Bigaj Michał
3 : 1
Bednarczyk Arkadiusz
3 : 0
Wilczyński Marek
0 : 3