LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta zawodnika
Szymański Mariusz
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
IV
Pogodna Bitstream
10
27 - 7
79 %
86 - 32
liga
drużyna
ranking
IV
Pogodna Bitstream
10
bilans gier
skuteczność
bilans setów
27 - 7
79 %
86 - 32
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnik
wynik
15
2021-05-31
PIK Łęczna II
Zuber Mateusz
3 : 1
Kozioł Leszek
1 : 3
Studziński Mateusz
3 : 1
kol.
2021-05-31
PIK Łęczna II
15
Zuber Mateusz
3 : 1
Kozioł Leszek
1 : 3
Studziński Mateusz
3 : 1
14
2021-09-29
Amatorzy
Szewczak Artur
3 : 2
kol.
2021-09-29
Amatorzy
14
Szewczak Artur
3 : 2
12
2021-09-16
Podkręceni
Dobroczyński Mateusz
0 : 3
Piasecki Łukasz
3 : 0
kol.
2021-09-16
Podkręceni
12
Dobroczyński Mateusz
0 : 3
Piasecki Łukasz
3 : 0
11
2021-09-08
KTS Optima II
Drozd Paweł
3 : 0
Kaczor Marek
3 : 0
Witer Paweł
3 : 0
kol.
2021-09-08
KTS Optima II
11
Drozd Paweł
3 : 0
Kaczor Marek
3 : 0
Witer Paweł
3 : 0
10
2021-06-22
Ping Point
Niedźwiadek Tadeusz
3 : 0
Świdziński Wojciech
3 : 0
Saganowski Tomasz
3 : 0
kol.
2021-06-22
Ping Point
10
Niedźwiadek Tadeusz
3 : 0
Świdziński Wojciech
3 : 0
Saganowski Tomasz
3 : 0
8
2021-06-07
Dragoni
Kupczyk Roman
3 : 2
Chruściel Zbigniew
3 : 0
Cielec Grzegorz
3 : 0
kol.
2021-06-07
Dragoni
8
Kupczyk Roman
3 : 2
Chruściel Zbigniew
3 : 0
Cielec Grzegorz
3 : 0
7
2020-12-14
Samson
Rudnicki Dariusz
1 : 3
Szczepanik Paweł
3 : 0
Binięda Tomasz
3 : 0
kol.
2020-12-14
Samson
7
Rudnicki Dariusz
1 : 3
Szczepanik Paweł
3 : 0
Binięda Tomasz
3 : 0
6
2020-12-10
Drużyna im. E. Orła
Nowosad Jan
3 : 0
kol.
2020-12-10
Drużyna im. E. Orła
6
Nowosad Jan
3 : 0
5
2020-11-30
Team Łęczna
Breś Adam
3 : 0
Piwoni Stanisław
3 : 0
Grzywacz Tadeusz
3 : 0
kol.
2020-11-30
Team Łęczna
5
Breś Adam
3 : 0
Piwoni Stanisław
3 : 0
Grzywacz Tadeusz
3 : 0
4
2020-10-27
XEROCAFE
Kondratiuk Oleksandr
3 : 1
Chwałek Mariusz
3 : 0
Walczuk Marcin
3 : 0
kol.
2020-10-27
XEROCAFE
4
Kondratiuk Oleksandr
3 : 1
Chwałek Mariusz
3 : 0
Walczuk Marcin
3 : 0
3
2020-10-19
ATS Block Team
Kozłowski Grzegorz
1 : 3
Niedźwiedź Bartłomiej
0 : 3
Wrona Hubert
3 : 1
kol.
2020-10-19
ATS Block Team
3
Kozłowski Grzegorz
1 : 3
Niedźwiedź Bartłomiej
0 : 3
Wrona Hubert
3 : 1
2
2020-10-13
KTS Optima I
Dworniczak Michał
3 : 0
Leśny Jarosław
0 : 3
Więcław Zofia
3 : 0
kol.
2020-10-13
KTS Optima I
2
Dworniczak Michał
3 : 0
Leśny Jarosław
0 : 3
Więcław Zofia
3 : 0
1
2020-10-05
EKO-GEO
Kuromski Andrzej
3 : 2
Wójcik Lech
3 : 1
Wójcik Wiesław
2 : 3
kol.
2020-10-05
EKO-GEO
1
Kuromski Andrzej
3 : 2
Wójcik Lech
3 : 1
Wójcik Wiesław
2 : 3