LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta zawodnika
Wójcik Wiesław
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
IV
EKO-GEO
3
34 - 8
81 %
113 - 44
liga
drużyna
ranking
IV
EKO-GEO
3
bilans gier
skuteczność
bilans setów
34 - 8
81 %
113 - 44
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnik
wynik
15
2021-10-07
Dostawcy
Kotus Damian
3 : 0
---
3 : 0
Magryta Emil
3 : 0
kol.
2021-10-07
Dostawcy
15
Kotus Damian
3 : 0
---
3 : 0
Magryta Emil
3 : 0
14
2021-09-27
Podkręceni
Dobroczyński Mateusz
3 : 1
Piasecki Ryszard
3 : 0
Marć Marcin
3 : 0
kol.
2021-09-27
Podkręceni
14
Dobroczyński Mateusz
3 : 1
Piasecki Ryszard
3 : 0
Marć Marcin
3 : 0
13
2021-09-22
Ping Point
Siemion Krzysztof
3 : 1
Saganowski Tomasz
3 : 1
Szklarz Mateusz
3 : 1
kol.
2021-09-22
Ping Point
13
Siemion Krzysztof
3 : 1
Saganowski Tomasz
3 : 1
Szklarz Mateusz
3 : 1
12
2021-09-16
ATS Block Team
Niedźwiedź Bartłomiej
0 : 3
Wrona Hubert
2 : 3
Kozłowski Grzegorz
3 : 1
kol.
2021-09-16
ATS Block Team
12
Niedźwiedź Bartłomiej
0 : 3
Wrona Hubert
2 : 3
Kozłowski Grzegorz
3 : 1
11
2021-09-08
KTS Optima I
Kryk Paweł
3 : 1
Leśny Jarosław
2 : 3
Więcław Zofia
3 : 2
kol.
2021-09-08
KTS Optima I
11
Kryk Paweł
3 : 1
Leśny Jarosław
2 : 3
Więcław Zofia
3 : 2
10
2021-06-28
Amatorzy
Szewczak Artur
1 : 3
Szewczak Tomasz
3 : 0
Szewczak Adam
3 : 1
kol.
2021-06-28
Amatorzy
10
Szewczak Artur
1 : 3
Szewczak Tomasz
3 : 0
Szewczak Adam
3 : 1
9
2021-06-15
KTS Optima II
Witer Paweł
3 : 0
Drozd Paweł
1 : 3
Kaczor Marek
3 : 0
kol.
2021-06-15
KTS Optima II
9
Witer Paweł
3 : 0
Drozd Paweł
1 : 3
Kaczor Marek
3 : 0
7
2020-12-17
PIK Łęczna II
Kozioł Leszek
3 : 0
Studziński Mateusz
1 : 3
Zuber Mateusz
3 : 1
kol.
2020-12-17
PIK Łęczna II
7
Kozioł Leszek
3 : 0
Studziński Mateusz
1 : 3
Zuber Mateusz
3 : 1
6
2020-12-07
Dragoni
Kupczyk Roman
2 : 3
Czyżewski Tomasz
3 : 2
Chruściel Zbigniew
3 : 1
kol.
2020-12-07
Dragoni
6
Kupczyk Roman
2 : 3
Czyżewski Tomasz
3 : 2
Chruściel Zbigniew
3 : 1
5
2020-11-30
Samson
Rudnicki Dariusz
3 : 1
Binięda Tomasz
2 : 3
Pawelec Janusz
3 : 0
kol.
2020-11-30
Samson
5
Rudnicki Dariusz
3 : 1
Binięda Tomasz
2 : 3
Pawelec Janusz
3 : 0
4
2020-10-28
Drużyna im. E. Orła
Łucjan Piotr
3 : 0
Starczewski Dominik
3 : 0
Adamczuk Jacek
3 : 0
kol.
2020-10-28
Drużyna im. E. Orła
4
Łucjan Piotr
3 : 0
Starczewski Dominik
3 : 0
Adamczuk Jacek
3 : 0
3
2020-10-21
Team Łęczna
Malesa Henryk
3 : 0
Piwoni Stanisław
3 : 0
Grzywacz Tadeusz
3 : 1
kol.
2020-10-21
Team Łęczna
3
Malesa Henryk
3 : 0
Piwoni Stanisław
3 : 0
Grzywacz Tadeusz
3 : 1
2
2020-10-12
XEROCAFE
Kondratiuk Oleksandr
3 : 1
Chwałek Mariusz
3 : 1
Walczuk Marcin
3 : 1
kol.
2020-10-12
XEROCAFE
2
Kondratiuk Oleksandr
3 : 1
Chwałek Mariusz
3 : 1
Walczuk Marcin
3 : 1
1
2020-10-05
Pogodna Bitstream
Łukasik Piotr
3 : 0
Szabat Marcin
3 : 0
Szymański Mariusz
3 : 2
kol.
2020-10-05
Pogodna Bitstream
1
Łukasik Piotr
3 : 0
Szabat Marcin
3 : 0
Szymański Mariusz
3 : 2