LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta zawodnika
Grabowski Krzysztof
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
I
Szafir
17
13 - 31
30 %
62 - 98
liga
drużyna
ranking
I
Szafir
17
bilans gier
skuteczność
bilans setów
13 - 31
30 %
62 - 98
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnik
wynik
16
2021-10-08
Geodeta I
Skałecki Paweł
3 : 0
Śliwiński Dariusz
3 : 0
Dalmata Tomasz
0 : 3
kol.
2021-10-08
Geodeta I
16
Skałecki Paweł
3 : 0
Śliwiński Dariusz
3 : 0
Dalmata Tomasz
0 : 3
15
2021-09-29
Węglin
Lewczuk Dariusz
3 : 2
Finkowski Marian
1 : 3
Maliborski Wojciech
0 : 3
kol.
2021-09-29
Węglin
15
Lewczuk Dariusz
3 : 2
Finkowski Marian
1 : 3
Maliborski Wojciech
0 : 3
14
2021-09-27
Lubelska Akademia Sportu
---
3 : 0
---
3 : 0
---
3 : 0
kol.
2021-09-27
Lubelska Akademia Sportu
14
---
3 : 0
---
3 : 0
---
3 : 0
13
2021-09-15
Ściegienny
Grzybek Bogdan
0 : 3
Smaga Dariusz
2 : 3
Dydo Mariusz
0 : 3
kol.
2021-09-15
Ściegienny
13
Grzybek Bogdan
0 : 3
Smaga Dariusz
2 : 3
Dydo Mariusz
0 : 3
12
2021-09-08
Progress
Szuryga Michał
1 : 3
Adamczyk Jarosław
1 : 3
Kozłowski Krzysztof
3 : 0
kol.
2021-09-08
Progress
12
Szuryga Michał
1 : 3
Adamczyk Jarosław
1 : 3
Kozłowski Krzysztof
3 : 0
11
2021-06-21
Lubelska Akademia Sportu
Sokołowski Dawid
1 : 3
---
3 : 0
Szubarczyk Kamil
2 : 3
kol.
2021-06-21
Lubelska Akademia Sportu
11
Sokołowski Dawid
1 : 3
---
3 : 0
Szubarczyk Kamil
2 : 3
9
2021-06-10
Ściegienny
Grzybek Bogdan
2 : 3
Dydo Mariusz
0 : 3
Smaga Dariusz
0 : 3
kol.
2021-06-10
Ściegienny
9
Grzybek Bogdan
2 : 3
Dydo Mariusz
0 : 3
Smaga Dariusz
0 : 3
8
2021-05-31
UKS Ruch Lublin
---
3 : 0
Rak Daniel
0 : 3
Głowinkowski Kamil
0 : 3
kol.
2021-05-31
UKS Ruch Lublin
8
---
3 : 0
Rak Daniel
0 : 3
Głowinkowski Kamil
0 : 3
7
2020-12-16
Edbar
Janowski Paweł
0 : 3
Przesmycki Przemysław
1 : 3
Wójtowicz Paweł
1 : 3
kol.
2020-12-16
Edbar
7
Janowski Paweł
0 : 3
Przesmycki Przemysław
1 : 3
Wójtowicz Paweł
1 : 3
6
2020-12-10
Węglin
Finkowski Marian
1 : 3
Maliborski Wojciech
0 : 3
kol.
2020-12-10
Węglin
6
Finkowski Marian
1 : 3
Maliborski Wojciech
0 : 3
5
2020-12-03
Progress
Kozłowski Krzysztof
3 : 0
Adamczyk Jarosław
1 : 3
Szuryga Michał
0 : 3
kol.
2020-12-03
Progress
5
Kozłowski Krzysztof
3 : 0
Adamczyk Jarosław
1 : 3
Szuryga Michał
0 : 3
4
2020-10-26
Roberto Music Team
Łukasik Radosław
0 : 3
Grabczak Robert
3 : 1
Górniak Łukasz
0 : 3
kol.
2020-10-26
Roberto Music Team
4
Łukasik Radosław
0 : 3
Grabczak Robert
3 : 1
Górniak Łukasz
0 : 3
3
2020-11-12
Ludwiniak / Geodeta III
Sałaga Marek
3 : 1
Chodon Dariusz
1 : 3
Sajnaj Grzegorz
2 : 3
kol.
2020-11-12
Ludwiniak / Geodeta III
3
Sałaga Marek
3 : 1
Chodon Dariusz
1 : 3
Sajnaj Grzegorz
2 : 3
2
2020-10-12
Geodeta I
Ostrowski Rafał
2 : 3
Skałecki Paweł
3 : 1
Dalmata Tomasz
1 : 3
kol.
2020-10-12
Geodeta I
2
Ostrowski Rafał
2 : 3
Skałecki Paweł
3 : 1
Dalmata Tomasz
1 : 3
1
2020-10-05
ASKO I
Michalec Paweł
1 : 3
Witecki Krzysztof
2 : 3
Pycka Waldemar
0 : 3
kol.
2020-10-05
ASKO I
1
Michalec Paweł
1 : 3
Witecki Krzysztof
2 : 3
Pycka Waldemar
0 : 3