LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta zawodnika
Grzybek Bogdan
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
I
Ściegienny
15
14 - 31
31 %
66 - 102
liga
drużyna
ranking
I
Ściegienny
15
bilans gier
skuteczność
bilans setów
14 - 31
31 %
66 - 102
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnik
wynik
15
2021-09-27
Progress
Adamczyk Jarosław
2 : 3
---
3 : 0
Kozłowski Krzysztof
2 : 3
kol.
2021-09-27
Progress
15
Adamczyk Jarosław
2 : 3
---
3 : 0
Kozłowski Krzysztof
2 : 3
14
2021-09-23
Geodeta I
Zasada Sebastian
0 : 3
Skałecki Paweł
1 : 3
Dalmata Tomasz
1 : 3
kol.
2021-09-23
Geodeta I
14
Zasada Sebastian
0 : 3
Skałecki Paweł
1 : 3
Dalmata Tomasz
1 : 3
13
2021-09-15
Szafir
Grabowski Krzysztof
3 : 0
Kryszczuk Stanisław
3 : 0
Poświatowski Radosław
0 : 3
kol.
2021-09-15
Szafir
13
Grabowski Krzysztof
3 : 0
Kryszczuk Stanisław
3 : 0
Poświatowski Radosław
0 : 3
12
2021-09-06
Lubelska Akademia Sportu
---
3 : 0
---
3 : 0
---
3 : 0
kol.
2021-09-06
Lubelska Akademia Sportu
12
---
3 : 0
---
3 : 0
---
3 : 0
11
2021-06-23
Węglin
Finkowski Marian
3 : 0
Lewczuk Dariusz
1 : 3
Maliborski Wojciech
1 : 3
kol.
2021-06-23
Węglin
11
Finkowski Marian
3 : 0
Lewczuk Dariusz
1 : 3
Maliborski Wojciech
1 : 3
10
2021-06-17
Progress
Adamczyk Jarosław
1 : 3
Szuryga Michał
3 : 2
Kozłowski Krzysztof
1 : 3
kol.
2021-06-17
Progress
10
Adamczyk Jarosław
1 : 3
Szuryga Michał
3 : 2
Kozłowski Krzysztof
1 : 3
9
2021-06-10
Szafir
Grabowski Krzysztof
3 : 2
Chawryło Roman
0 : 3
Kryszczuk Stanisław
1 : 3
kol.
2021-06-10
Szafir
9
Grabowski Krzysztof
3 : 2
Chawryło Roman
0 : 3
Kryszczuk Stanisław
1 : 3
8
2021-06-08
Ludwiniak / Geodeta III
Sajnaj Grzegorz
0 : 3
Chodon Dariusz
3 : 2
Sałaga Marek
0 : 3
kol.
2021-06-08
Ludwiniak / Geodeta III
8
Sajnaj Grzegorz
0 : 3
Chodon Dariusz
3 : 2
Sałaga Marek
0 : 3
7
2020-12-14
Geodeta I
Dalmata Tomasz
2 : 3
Zasada Sebastian
1 : 3
Skałecki Paweł
2 : 3
kol.
2020-12-14
Geodeta I
7
Dalmata Tomasz
2 : 3
Zasada Sebastian
1 : 3
Skałecki Paweł
2 : 3
6
2020-12-07
ASKO I
Michalec Paweł
1 : 3
Pycka Waldemar
0 : 3
Witecki Krzysztof
0 : 3
kol.
2020-12-07
ASKO I
6
Michalec Paweł
1 : 3
Pycka Waldemar
0 : 3
Witecki Krzysztof
0 : 3
5
2020-12-01
Lubelska Akademia Sportu
Szubarczyk Kamil
3 : 0
Sokołowski Dawid
0 : 3
Pawlak Sylwia
0 : 3
kol.
2020-12-01
Lubelska Akademia Sportu
5
Szubarczyk Kamil
3 : 0
Sokołowski Dawid
0 : 3
Pawlak Sylwia
0 : 3
4
2020-10-29
Skup Złomu Drwal
Drwal Jakub
0 : 3
Drwal Bartłomiej
2 : 3
Kurylak Tomasz
3 : 2
kol.
2020-10-29
Skup Złomu Drwal
4
Drwal Jakub
0 : 3
Drwal Bartłomiej
2 : 3
Kurylak Tomasz
3 : 2
3
2020-10-19
Roberto Music Team
Grabczak Robert
3 : 1
Górniak Łukasz
1 : 3
Łukasik Radosław
1 : 3
kol.
2020-10-19
Roberto Music Team
3
Grabczak Robert
3 : 1
Górniak Łukasz
1 : 3
Łukasik Radosław
1 : 3
2
2020-10-14
UKS Ruch Lublin
Konieczko Jakub
2 : 3
Kaczor Adam
3 : 0
Rak Daniel
0 : 3
kol.
2020-10-14
UKS Ruch Lublin
2
Konieczko Jakub
2 : 3
Kaczor Adam
3 : 0
Rak Daniel
0 : 3
1
2020-10-07
Edbar
Wójtowicz Paweł
1 : 3
Janowski Paweł
0 : 3
Przesmycki Przemysław
0 : 3
kol.
2020-10-07
Edbar
1
Wójtowicz Paweł
1 : 3
Janowski Paweł
0 : 3
Przesmycki Przemysław
0 : 3