LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta zawodnika
Skałecki Paweł
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
I
Geodeta I
8
24 - 19
56 %
80 - 75
liga
drużyna
ranking
I
Geodeta I
8
bilans gier
skuteczność
bilans setów
24 - 19
56 %
80 - 75
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnik
wynik
16
2021-10-08
Szafir
Grabowski Krzysztof
0 : 3
---
3 : 0
Chawryło Roman
3 : 1
kol.
2021-10-08
Szafir
16
Grabowski Krzysztof
0 : 3
---
3 : 0
Chawryło Roman
3 : 1
15
2021-09-28
Lubelska Akademia Sportu
---
3 : 0
---
3 : 0
---
3 : 0
kol.
2021-09-28
Lubelska Akademia Sportu
15
---
3 : 0
---
3 : 0
---
3 : 0
14
2021-09-23
Ściegienny
Smaga Dariusz
3 : 2
Grzybek Bogdan
3 : 1
Dydo Mariusz
3 : 0
kol.
2021-09-23
Ściegienny
14
Smaga Dariusz
3 : 2
Grzybek Bogdan
3 : 1
Dydo Mariusz
3 : 0
13
2021-09-28
Progress
---
3 : 0
---
3 : 0
---
3 : 0
kol.
2021-09-28
Progress
13
---
3 : 0
---
3 : 0
---
3 : 0
12
2021-09-07
Węglin
Finkowski Marian
0 : 3
Maliborski Wojciech
0 : 3
Lewczuk Dariusz
3 : 0
kol.
2021-09-07
Węglin
12
Finkowski Marian
0 : 3
Maliborski Wojciech
0 : 3
Lewczuk Dariusz
3 : 0
10
2021-06-14
ASKO I
Michalec Paweł
0 : 3
Witecki Krzysztof
1 : 3
Pycka Waldemar
0 : 3
kol.
2021-06-14
ASKO I
10
Michalec Paweł
0 : 3
Witecki Krzysztof
1 : 3
Pycka Waldemar
0 : 3
9
2021-06-07
Lubelska Akademia Sportu
---
3 : 0
Sokołowski Dawid
0 : 3
Szubarczyk Kamil
3 : 1
kol.
2021-06-07
Lubelska Akademia Sportu
9
---
3 : 0
Sokołowski Dawid
0 : 3
Szubarczyk Kamil
3 : 1
8
2021-06-02
Skup Złomu Drwal
Drwal Bartłomiej
0 : 3
kol.
2021-06-02
Skup Złomu Drwal
8
Drwal Bartłomiej
0 : 3
7
2020-12-14
Ściegienny
Smaga Dariusz
3 : 2
Dydo Mariusz
0 : 3
Grzybek Bogdan
3 : 2
kol.
2020-12-14
Ściegienny
7
Smaga Dariusz
3 : 2
Dydo Mariusz
0 : 3
Grzybek Bogdan
3 : 2
6
2020-12-07
UKS Ruch Lublin
Rak Daniel
1 : 3
Piasecki Łukasz
3 : 0
Kaczor Adam
0 : 3
kol.
2020-12-07
UKS Ruch Lublin
6
Rak Daniel
1 : 3
Piasecki Łukasz
3 : 0
Kaczor Adam
0 : 3
5
2020-11-30
Edbar
Wójtowicz Paweł
3 : 1
Janowski Paweł
2 : 3
Przesmycki Przemysław
1 : 3
kol.
2020-11-30
Edbar
5
Wójtowicz Paweł
3 : 1
Janowski Paweł
2 : 3
Przesmycki Przemysław
1 : 3
4
2020-11-13
Węglin
Finkowski Marian
3 : 1
Maliborski Wojciech
0 : 3
Lewczuk Dariusz
1 : 3
kol.
2020-11-13
Węglin
4
Finkowski Marian
3 : 1
Maliborski Wojciech
0 : 3
Lewczuk Dariusz
1 : 3
3
2020-10-30
Progress
Kozłowski Krzysztof
3 : 2
Adamczyk Jarosław
3 : 2
Szuryga Michał
1 : 3
kol.
2020-10-30
Progress
3
Kozłowski Krzysztof
3 : 2
Adamczyk Jarosław
3 : 2
Szuryga Michał
1 : 3
2
2020-10-12
Szafir
Kryszczuk Stanisław
0 : 3
Grabowski Krzysztof
1 : 3
Chawryło Roman
3 : 1
kol.
2020-10-12
Szafir
2
Kryszczuk Stanisław
0 : 3
Grabowski Krzysztof
1 : 3
Chawryło Roman
3 : 1
1
2020-10-05
Ludwiniak / Geodeta III
Sałaga Marek
3 : 1
Sajnaj Grzegorz
0 : 3
Chodon Dariusz
3 : 1
kol.
2020-10-05
Ludwiniak / Geodeta III
1
Sałaga Marek
3 : 1
Sajnaj Grzegorz
0 : 3
Chodon Dariusz
3 : 1