LLTSA - sezon 2020/2021
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Karta pary deblowej
Gładysz Jarosław / Mojek Grzegorz
liga
drużyna
ranking
bilans gier
skuteczność
bilans setów
II
Piaski Team
2
12 - 4
75 %
41 - 23
liga
drużyna
ranking
II
Piaski Team
2
bilans gier
skuteczność
bilans setów
12 - 4
75 %
41 - 23
Mecze
kol.
data
drużyna przeciwna
przeciwnicy
wynik
16
2021-10-05
PGE Dystrybucja
Olejnik Tadeusz
Suchorowski Mariusz
1 : 3
kol.
PGE Dystrybucja
2021-10-05
16
Olejnik Tadeusz
Suchorowski Mariusz
1 : 3
15
2021-09-28
HEKSA Niedrzwica Duża
Cyrankiewicz Mariusz
Cyrankiewicz Olaf
3 : 0
kol.
HEKSA Niedrzwica Duża
2021-09-28
15
Cyrankiewicz Mariusz
Cyrankiewicz Olaf
3 : 0
14
2021-10-04
Carger Głusk
Gęca Andrzej
Wójcik Adam
3 : 0
kol.
Carger Głusk
2021-10-04
14
Gęca Andrzej
Wójcik Adam
3 : 0
13
2021-09-17
PIK Łęczna
Kępa Hubert
Mazurkiewicz Norbert
3 : 1
kol.
PIK Łęczna
2021-09-17
13
Kępa Hubert
Mazurkiewicz Norbert
3 : 1
12
2021-09-10
Delta Team
Gaborski Grzegorz
Maruszczak Anna
3 : 2
kol.
Delta Team
2021-09-10
12
Gaborski Grzegorz
Maruszczak Anna
3 : 2
11
2021-06-21
PIK Łęczna
Kępa Hubert
Mazurkiewicz Norbert
2 : 3
kol.
PIK Łęczna
2021-06-21
11
Kępa Hubert
Mazurkiewicz Norbert
2 : 3
10
2021-06-15
Świdniczanka
Bądos Jarosław
Szewczyk Paweł
3 : 0
kol.
Świdniczanka
2021-06-15
10
Bądos Jarosław
Szewczyk Paweł
3 : 0
9
2021-06-09
Jedynka
Pielak Paweł
Rawski Michał
3 : 2
kol.
Jedynka
2021-06-09
9
Pielak Paweł
Rawski Michał
3 : 2
8
2021-06-01
PGE Dystrybucja
Olejnik Tadeusz
Suchorowski Mariusz
1 : 3
kol.
PGE Dystrybucja
2021-06-01
8
Olejnik Tadeusz
Suchorowski Mariusz
1 : 3
7
2020-12-15
HEKSA Niedrzwica Duża
Bielecki Robert
Cyrankiewicz Mariusz
3 : 0
kol.
HEKSA Niedrzwica Duża
2020-12-15
7
Bielecki Robert
Cyrankiewicz Mariusz
3 : 0
6
2020-12-17
Zarembiacy
Bochniarz Wojciech
Rejmak Marek
3 : 1
kol.
Zarembiacy
2020-12-17
6
Bochniarz Wojciech
Rejmak Marek
3 : 1
5
2020-12-01
Delta Team
Gaborski Grzegorz
Margol Sławomir
3 : 2
kol.
Delta Team
2020-12-01
5
Gaborski Grzegorz
Margol Sławomir
3 : 2
4
2020-11-05
Carger Głusk
Gęca Andrzej
Wójcik Adam
1 : 3
kol.
Carger Głusk
2020-11-05
4
Gęca Andrzej
Wójcik Adam
1 : 3
3
2020-10-22
K.S. Piaskovia
Jasiński Michał
Lewandowski Michał
3 : 0
kol.
K.S. Piaskovia
2020-10-22
3
Jasiński Michał
Lewandowski Michał
3 : 0
2
2020-11-25
AZS UP-WSEI
Białek Błażej
Lasota Krzysztof
3 : 1
kol.
AZS UP-WSEI
2020-11-25
2
Białek Błażej
Lasota Krzysztof
3 : 1
1
2020-10-05
ASKO II
Futa Marek
Kuć Zbigniew
3 : 2
kol.
ASKO II
2020-10-05
1
Futa Marek
Kuć Zbigniew
3 : 2