LLTSA - sezon 2019/2020
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Tabela i kolejki
Ranking indywid.
Ranking deblowy
Druga runda
Ranking deblowy III ligi po pierwszej rundzie
poz.
para
drużyna
drużyna
bilans gier
skuteczn.
1
Hribov Oleksandr
Ratyna Tomasz
AZS UMCS Lublin II
AZS UMCS Lublin II
7 - 3
70 %
Pietroń Mirosław
Pietroń Sławomir
ARGO
ARGO
7 - 3
70 %
3
Gęca Andrzej
Wójcik Adam
Głusk
Głusk
6 - 0
100 %
4
Jaroszyński Stanisław
Szcześniak Daniel
KSS Orły Wieniawy
KSS Orły Wieniawy
4 - 1
80 %
5
Stefaniak Robert
Sujka Przemysław
Foo Fighters
Foo Fighters
4 - 3
57 %
6
Bielecki Maciej
Bielecki Robert
Świdniczanka
Świdniczanka
3 - 0
100 %
7
Bądos Jarosław
Szajda Przemysław
Świdniczanka
Świdniczanka
2 - 0
100 %
Bielecki Robert
Goszczyński Piotr
Świdniczanka
Świdniczanka
2 - 0
100 %
Szewczyk Paweł
Zarzycki Jacek
Kameleony
Kameleony
2 - 0
100 %
10
Gajor Robert
Stefaniak Robert
Foo Fighters
Foo Fighters
2 - 1
67 %
Wrona Wojciech
Zarzycki Jacek
Kameleony
Kameleony
2 - 1
67 %
12
Bernatowicz Andrzej
Dziemidok Piotr
ASKO III
ASKO III
2 - 2
50 %
Gaik Zbigniew
Jasiński Michał
K.S. Piaskovia
K.S. Piaskovia
2 - 2
50 %
14
Jasiński Michał
Ostapiuk Henryk
K.S. Piaskovia
K.S. Piaskovia
2 - 3
40 %
15
Bocian Ewa
Karewicz Igor
Tramp Klub
Tramp Klub
2 - 4
33 %
16
Bądos Jarosław
Goszczyński Piotr
Świdniczanka
Świdniczanka
1 - 0
100 %
Bielecki Maciej
Szajda Przemysław
Świdniczanka
Świdniczanka
1 - 0
100 %
Bocian Ewa
Budzyński Artur
Tramp Klub
Tramp Klub
1 - 0
100 %
Bocian Ewa
Kowalczyk Antoni
Tramp Klub
Tramp Klub
1 - 0
100 %
Budzyński Artur
Karewicz Igor
Tramp Klub
Tramp Klub
1 - 0
100 %
Kamiński Andrzej
Pawlak Sylwester
Głusk
Głusk
1 - 0
100 %
Kozłowski Dawid
Ratyna Tomasz
AZS UMCS Lublin II
AZS UMCS Lublin II
1 - 0
100 %
Kramek Bartłomiej
Krupa Marek
Kameleony
Kameleony
1 - 0
100 %
Pawlak Sylwester
Wójcik Adam
Głusk
Głusk
1 - 0
100 %
25
Bielecki Maciej
Goszczyński Piotr
Świdniczanka
Świdniczanka
1 - 1
50 %
Dyjor Adam
Kondratiuk Oleksandr
KS Zielone Grądy Żalin
KS Zielone Grądy Żalin
1 - 1
50 %
Kamiński Andrzej
Wójcik Adam
Głusk
Głusk
1 - 1
50 %
28
Bernatowicz Andrzej
Siwek Artur
ASKO III
ASKO III
1 - 2
33 %
29
Dyjor Adam
Walczuk Arkadiusz
KS Zielone Grądy Żalin
KS Zielone Grądy Żalin
1 - 3
25 %
30
Cieszko Tadeusz
Wójcik Lech
Geodeta II
Geodeta II
1 - 4
20 %
Napiórkowski Andrzej
Szcześniak Daniel
KSS Orły Wieniawy
KSS Orły Wieniawy
1 - 4
20 %
32
Cieszko Tadeusz
Krakiewicz Bogdan
Geodeta II
Geodeta II
1 - 5
17 %
33
Adamiak Dawid
Szcześniak Daniel
KSS Orły Wieniawy
KSS Orły Wieniawy
0 - 1
0 %
Bednarczyk Łukasz
Szewczyk Paweł
Kameleony
Kameleony
0 - 1
0 %
Bernatowicz Andrzej
Pytka Robert
ASKO III
ASKO III
0 - 1
0 %
Bocian Ewa
Stasikowski Sławomir
Tramp Klub
Tramp Klub
0 - 1
0 %
Budzyński Artur
Stasikowski Sławomir
Tramp Klub
Tramp Klub
0 - 1
0 %
Gaik Zbigniew
Pastusiak Marek
K.S. Piaskovia
K.S. Piaskovia
0 - 1
0 %
Gajor Robert
Sujka Przemysław
Foo Fighters
Foo Fighters
0 - 1
0 %
Grochola Paweł
Pietroń Sławomir
ARGO
ARGO
0 - 1
0 %
Malicki Andrzej
Wójcik Adam
Głusk
Głusk
0 - 1
0 %
Ostapiuk Henryk
Pastusiak Marek
K.S. Piaskovia
K.S. Piaskovia
0 - 1
0 %
Walczuk Arkadiusz
Walczuk Marcin
KS Zielone Grądy Żalin
KS Zielone Grądy Żalin
0 - 1
0 %
44
Bernatowicz Andrzej
Krawczyk Dariusz
ASKO III
ASKO III
0 - 3
0 %
45
Jakubowski Bartłomiej
Zarzycki Jacek
Kameleony
Kameleony
0 - 4
0 %
Kondratiuk Oleksandr
Walczuk Arkadiusz
KS Zielone Grądy Żalin
KS Zielone Grądy Żalin
0 - 4
0 %