LLTSA - sezon 2019/2020
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Tabela i kolejki
Ranking indywid.
Ranking deblowy
Pierwsza runda
Ranking indywidualny IV ligi - grupa „Mistrzowska”
poz.
zawodnik
drużyna
drużyna
bilans gier
skuteczn.
skuteczn.
18 kol.
17 kol.
1
Bigaj Michał
Są Lepsi
Są Lepsi
57 - 0
100 %
100 %
3 - 0
3 - 0
2
Wilczyński Marek
Są Lepsi
Są Lepsi
56 - 1
98 %
98 %
3 - 0
3 - 0
3
Grabowski Karol
Annoplast
Annoplast
46 - 5
90 %
90 %
3 - 0
4
Czerkawski Artur
Ogry
Ogry
44 - 7
86 %
86 %
2 - 1
Wrona Hubert
Salos Lublin
Salos Lublin
44 - 7
86 %
86 %
3 - 0
6
Bieniek Mariusz
Ogry
Ogry
42 - 9
82 %
82 %
2 - 1
7
Borcuch Dominik
KTS Optima I
KTS Optima I
39 - 6
87 %
87 %
3 - 0
8
Zuber Mateusz
PIK Łęczna III
PIK Łęczna III
39 - 15
72 %
72 %
3 - 0
3 - 0
9
Malendowski Paweł
Poker Team
Poker Team
38 - 13
75 %
75 %
2 - 1
10
Saba Patryk
XEROCAFE
XEROCAFE
35 - 16
69 %
69 %
0 - 3
11
Kulpa Marcin
Poker Team
Poker Team
34 - 8
81 %
81 %
2 - 1
12
Adamek Zenon
Drużyna im. E. Orła
Drużyna im. E. Orła
34 - 10
77 %
77 %
13
Breś Adam
Team Łęczna
Team Łęczna
34 - 17
67 %
67 %
2 - 1
2 - 1
14
Szymański Mariusz
Pogodna Bitstream
Pogodna Bitstream
33 - 10
77 %
77 %
2 - 1
15
Grabowski Łukasz
Annoplast
Annoplast
33 - 18
65 %
65 %
0 - 3
16
Chwałek Mariusz
XEROCAFE
XEROCAFE
32 - 19
63 %
63 %
1 - 2
17
Palonka Gabriel
Salos Lublin
Salos Lublin
30 - 18
63 %
63 %
1 - 2
18
Binięda Tomasz
Samson - Jastków
Samson - Jastków
30 - 24
56 %
56 %
1 - 2
19
Chruściel Zbigniew
Dragoni
Dragoni
29 - 13
69 %
69 %
3 - 0
20
Szewczak Adam
PIK Łęczna III
PIK Łęczna III
28 - 26
52 %
52 %
2 - 1
2 - 1
21
Nowacki Krzysztof
Pogodna Bitstream
Pogodna Bitstream
26 - 21
55 %
55 %
1 - 2
1 - 2
22
Stępniewska Dominika
Salos Lublin
Salos Lublin
26 - 25
51 %
51 %
1 - 2
23
Piwoni Stanisław
Team Łęczna
Team Łęczna
25 - 12
68 %
68 %
1 - 2
3 - 0
24
Leśny Jarosław
KTS Optima I
KTS Optima I
23 - 16
59 %
59 %
2 - 1
25
Suchocki Gracjan
XEROCAFE
XEROCAFE
23 - 28
45 %
45 %
0 - 3
26
Skalski Marek
Poker Team
Poker Team
20 - 11
65 %
65 %
2 - 1
27
Łukasik Piotr
Pogodna Bitstream
Pogodna Bitstream
20 - 27
43 %
43 %
1 - 2
1 - 1
28
Buzek-Czarnolas Michał
Poker Team
Poker Team
19 - 5
79 %
79 %
29
Kneć Michał
Dragoni
Dragoni
19 - 19
50 %
50 %
3 - 0
30
Matera Michał
KTS Optima I
KTS Optima I
19 - 29
40 %
40 %
3 - 0
31
Malesa Henryk
Team Łęczna
Team Łęczna
18 - 20
47 %
47 %
32
Świdziński Wojciech
Ping Point
Ping Point
18 - 27
40 %
40 %
1 - 2
33
Kozioł Leszek
PIK Łęczna III
PIK Łęczna III
18 - 36
33 %
33 %
1 - 2
0 - 3
34
Kupczyk Roman
Dragoni
Dragoni
16 - 18
47 %
47 %
35
Niedźwiadek Tadeusz
Annoplast
Annoplast
15 - 6
71 %
71 %
36
Saganowski Tomasz
Ping Point
Ping Point
14 - 16
47 %
47 %
37
Łucjan Piotr
Drużyna im. E. Orła
Drużyna im. E. Orła
14 - 27
34 %
34 %
0 - 3
38
Adamiak Radosław
Annoplast
Annoplast
13 - 14
48 %
48 %
0 - 3
39
Kiciak Marek
Samson - Jastków
Samson - Jastków
13 - 21
38 %
38 %
1 - 2
40
Grzywacz Tadeusz
Team Łęczna
Team Łęczna
13 - 23
36 %
36 %
0 - 3
2 - 1
41
Bednarczyk Arkadiusz
Są Lepsi
Są Lepsi
13 - 29
31 %
31 %
2 - 1
42
Zagraba Mateusz
KTS Optima I
KTS Optima I
12 - 9
57 %
57 %
43
Łucjan Krzysztof
Drużyna im. E. Orła
Drużyna im. E. Orła
12 - 20
38 %
38 %
44
Drozd Paweł
Ogry
Ogry
11 - 30
27 %
27 %
0 - 3
45
Rodziewicz Tomasz
Samson - Jastków
Samson - Jastków
10 - 8
56 %
56 %
46
Czyżewski Tomasz
Dragoni
Dragoni
10 - 23
30 %
30 %
2 - 1
47
Szabat Marcin
Pogodna Bitstream
Pogodna Bitstream
9 - 13
41 %
41 %
1 - 2
0 - 1
48
Starczewski Dominik
Drużyna im. E. Orła
Drużyna im. E. Orła
8 - 14
36 %
36 %
0 - 3
49
Szklarz Mateusz
Ping Point
Ping Point
8 - 25
24 %
24 %
0 - 3
50
Podgórniak Jakub
Samson - Jastków
Samson - Jastków
7 - 19
27 %
27 %
51
Górecki Andrzej
Ogry
Ogry
5 - 5
50 %
50 %
52
Starczewski Dariusz
Drużyna im. E. Orła
Drużyna im. E. Orła
4 - 10
29 %
29 %
1 - 2
53
Polkowski Piotr
Pogodna Bitstream
Pogodna Bitstream
3 - 0
100 %
100 %
54
Kulpa Maciej
Poker Team
Poker Team
3 - 2
60 %
60 %
55
Świstek Sebastian
Są Lepsi
Są Lepsi
3 - 3
50 %
50 %
56
Kałuża Michał
Ping Point
Ping Point
2 - 37
5 %
5 %
0 - 3
57
Bogucki Jacek
Są Lepsi
Są Lepsi
1 - 8
11 %
11 %
0 - 3
58
Gładosz Szczepan
Samson - Jastków
Samson - Jastków
0 - 3
0 %
0 %
Wołek Diana
Ping Point
Ping Point
0 - 3
0 %
0 %
Ranking indywidualny IV ligi - grupa „Radosna”
poz.
zawodnik
drużyna
drużyna
bilans gier
skuteczn.
skuteczn.
18 kol.
17 kol.
1
Kozieł Sławomir
PARK-FARB
PARK-FARB
29 - 25
54 %
54 %
2 - 1
3 - 0
2
Puszyk Piotr
PARK-FARB
PARK-FARB
27 - 12
69 %
69 %
2 - 1
2 - 1
3
Kryk Paweł
O której obiad?
O której obiad?
24 - 27
47 %
47 %
3 - 0
3 - 0
4
Pawelec Janusz
Bez Spiny
Bez Spiny
23 - 10
70 %
70 %
2 - 1
5
Kaczor Marek
KTS Optima III
KTS Optima III
21 - 24
47 %
47 %
2 - 1
1 - 2
6
Mazur Maja
KTS Optima II
KTS Optima II
20 - 19
51 %
51 %
2 - 1
7
Daniel Alan
Bez Spiny
Bez Spiny
20 - 31
39 %
39 %
1 - 2
8
Szymczuk Michał
Gdybym Zgolił Wąs
Gdybym Zgolił Wąs
17 - 27
39 %
39 %
3 - 0
9
Jankowski Grzegorz
Gdybym Zgolił Wąs
Gdybym Zgolił Wąs
16 - 14
53 %
53 %
3 - 0
Poznański Wiktor
KTS Optima II
KTS Optima II
16 - 14
53 %
53 %
2 - 1
11
Szafranek Marcin
KTS Optima II
KTS Optima II
15 - 24
38 %
38 %
1 - 2
12
Witer Paweł
KTS Optima II
KTS Optima II
14 - 7
67 %
67 %
1 - 2
2 - 1
13
Rutkowski Michał
KTS Optima II
KTS Optima II
13 - 17
43 %
43 %
2 - 1
14
Steć Kamil
Gdybym Zgolił Wąs
Gdybym Zgolił Wąs
11 - 16
41 %
41 %
15
Więcław Zofia
KTS Optima III
KTS Optima III
10 - 20
33 %
33 %
2 - 1
1 - 2
16
Zając Sławomir
Gdybym Zgolił Wąs
Gdybym Zgolił Wąs
8 - 26
24 %
24 %
17
Tkaczyk Mirosław
Bez Spiny
Bez Spiny
8 - 28
22 %
22 %
1 - 2
18
Dworniczak Michał
KTS Optima III
KTS Optima III
6 - 18
25 %
25 %
2 - 1
19
Ruszniak Radosław
Bez Spiny
Bez Spiny
5 - 22
19 %
19 %
20
Kmicic Radomir
O której obiad?
O której obiad?
5 - 26
16 %
16 %
0 - 3
21
Abramczyk Piotr
PARK-FARB
PARK-FARB
5 - 38
12 %
12 %
0 - 3
0 - 3
22
Próchniak Łukasz
KTS Optima III
KTS Optima III
4 - 11
27 %
27 %
23
Piekarz Marek
O której obiad?
O której obiad?
4 - 28
13 %
13 %
0 - 3
1 - 2
24
Calderon Franco
PARK-FARB
PARK-FARB
1 - 17
6 %
6 %
Gałas Jakub
KTS Optima III
KTS Optima III
1 - 17
6 %
6 %
26
Gałas Karol
KTS Optima III
KTS Optima III
1 - 20
5 %
5 %
27
Olcha Mariusz
O której obiad?
O której obiad?
0 - 3
0 %
0 %
Pawelec Kamil
Bez Spiny
Bez Spiny
0 - 3
0 %
0 %
29
Jaskowski Mirosław
PARK-FARB
PARK-FARB
0 - 5
0 %
0 %
30
Piekarz Mateusz
O której obiad?
O której obiad?
0 - 9
0 %
0 %
31
Kmicic Michał
O której obiad?
O której obiad?
0 - 18
0 %
0 %
0 - 3