LLTSA - sezon 2019/2020
I liga
II liga
III liga
IV liga
☰
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
I liga
II liga
III liga
IV liga
Czytelnia
Galeria
Historia
Stowarzyszenie
Regulamin
Linki
Tabela i kolejki
Ranking indywid.
Ranking deblowy
Pierwsza runda
Ranking deblowy III ligi
poz.
para
drużyna
drużyna
bilans gier
skuteczn.
skuteczn.
18 kol.
17 kol.
1
Gęca Andrzej
Wójcik Adam
Głusk
Głusk
11 - 0
100 %
100 %
1 - 0
2
Hribov Oleksandr
Ratyna Tomasz
AZS UMCS Lublin II
AZS UMCS Lublin II
11 - 4
73 %
73 %
1 - 0
Pietroń Mirosław
Pietroń Sławomir
ARGO
ARGO
11 - 4
73 %
73 %
1 - 0
4
Bielecki Maciej
Goszczyński Piotr
Świdniczanka
Świdniczanka
5 - 1
83 %
83 %
1 - 0
5
Gajor Robert
Stefaniak Robert
Foo Fighters
Foo Fighters
5 - 2
71 %
71 %
1 - 0
6
Bądos Jarosław
Szajda Przemysław
Świdniczanka
Świdniczanka
4 - 0
100 %
100 %
7
Jaroszyński Stanisław
Szcześniak Daniel
KSS Orły Wieniawy
KSS Orły Wieniawy
4 - 2
67 %
67 %
8
Szewczyk Paweł
Zarzycki Jacek
Kameleony
Kameleony
4 - 3
57 %
57 %
9
Jasiński Michał
Ostapiuk Henryk
K.S. Piaskovia
K.S. Piaskovia
4 - 4
50 %
50 %
10
Stefaniak Robert
Sujka Przemysław
Foo Fighters
Foo Fighters
4 - 5
44 %
44 %
11
Bielecki Maciej
Bielecki Robert
Świdniczanka
Świdniczanka
3 - 0
100 %
100 %
12
Gaik Zbigniew
Jasiński Michał
K.S. Piaskovia
K.S. Piaskovia
3 - 2
60 %
60 %
1 - 0
13
Bielecki Robert
Goszczyński Piotr
Świdniczanka
Świdniczanka
2 - 0
100 %
100 %
Pawlak Sylwester
Wójcik Adam
Głusk
Głusk
2 - 0
100 %
100 %
15
Wrona Wojciech
Zarzycki Jacek
Kameleony
Kameleony
2 - 1
67 %
67 %
16
Budzyński Artur
Karewicz Igor
Tramp Klub
Tramp Klub
2 - 2
50 %
50 %
0 - 1
17
Bocian Ewa
Karewicz Igor
Tramp Klub
Tramp Klub
2 - 4
33 %
33 %
18
Bernatowicz Andrzej
Dziemidok Piotr
ASKO III
ASKO III
2 - 6
25 %
25 %
19
Dyjor Adam
Walczuk Arkadiusz
KS Zielone Grądy Żalin
KS Zielone Grądy Żalin
2 - 7
22 %
22 %
0 - 1
20
Bądos Jarosław
Goszczyński Piotr
Świdniczanka
Świdniczanka
1 - 0
100 %
100 %
Bielecki Maciej
Szajda Przemysław
Świdniczanka
Świdniczanka
1 - 0
100 %
100 %
Bocian Ewa
Kowalczyk Antoni
Tramp Klub
Tramp Klub
1 - 0
100 %
100 %
Goszczyński Piotr
Jaszczak Marceli
Świdniczanka
Świdniczanka
1 - 0
100 %
100 %
1 - 0
Kamiński Andrzej
Pawlak Sylwester
Głusk
Głusk
1 - 0
100 %
100 %
Kozłowski Dawid
Ratyna Tomasz
AZS UMCS Lublin II
AZS UMCS Lublin II
1 - 0
100 %
100 %
Kramek Bartłomiej
Krupa Marek
Kameleony
Kameleony
1 - 0
100 %
100 %
Pohonych Danylo
Ratyna Tomasz
AZS UMCS Lublin II
AZS UMCS Lublin II
1 - 0
100 %
100 %
28
Adamiak Dawid
Jaroszyński Stanisław
KSS Orły Wieniawy
KSS Orły Wieniawy
1 - 1
50 %
50 %
Bocian Ewa
Budzyński Artur
Tramp Klub
Tramp Klub
1 - 1
50 %
50 %
Dyjor Adam
Kondratiuk Oleksandr
KS Zielone Grądy Żalin
KS Zielone Grądy Żalin
1 - 1
50 %
50 %
Grochola Paweł
Pietroń Sławomir
ARGO
ARGO
1 - 1
50 %
50 %
Kamiński Andrzej
Wójcik Adam
Głusk
Głusk
1 - 1
50 %
50 %
Walczuk Arkadiusz
Walczuk Marcin
KS Zielone Grądy Żalin
KS Zielone Grądy Żalin
1 - 1
50 %
50 %
34
Bernatowicz Andrzej
Siwek Artur
ASKO III
ASKO III
1 - 2
33 %
33 %
Budzyński Artur
Stasikowski Sławomir
Tramp Klub
Tramp Klub
1 - 2
33 %
33 %
Jasiński Michał
Pastusiak Marek
K.S. Piaskovia
K.S. Piaskovia
1 - 2
33 %
33 %
1 - 0
37
Cieszko Tadeusz
Wójcik Lech
Geodeta II
Geodeta II
1 - 4
20 %
20 %
38
Cieszko Tadeusz
Krakiewicz Bogdan
Geodeta II
Geodeta II
1 - 6
14 %
14 %
0 - 1
Napiórkowski Andrzej
Szcześniak Daniel
KSS Orły Wieniawy
KSS Orły Wieniawy
1 - 6
14 %
14 %
0 - 1
0 - 1
40
Adamiak Dawid
Napiórkowski Andrzej
KSS Orły Wieniawy
KSS Orły Wieniawy
0 - 1
0 %
0 %
Adamiak Dawid
Szcześniak Daniel
KSS Orły Wieniawy
KSS Orły Wieniawy
0 - 1
0 %
0 %
Bednarczyk Łukasz
Szewczyk Paweł
Kameleony
Kameleony
0 - 1
0 %
0 %
Bernatowicz Andrzej
Pytka Robert
ASKO III
ASKO III
0 - 1
0 %
0 %
Bocian Ewa
Stasikowski Sławomir
Tramp Klub
Tramp Klub
0 - 1
0 %
0 %
Gaik Zbigniew
Pastusiak Marek
K.S. Piaskovia
K.S. Piaskovia
0 - 1
0 %
0 %
Gajor Robert
Sujka Przemysław
Foo Fighters
Foo Fighters
0 - 1
0 %
0 %
Krupa Marek
Zarzycki Jacek
Kameleony
Kameleony
0 - 1
0 %
0 %
0 - 1
Malicki Andrzej
Wójcik Adam
Głusk
Głusk
0 - 1
0 %
0 %
Ostapiuk Henryk
Pastusiak Marek
K.S. Piaskovia
K.S. Piaskovia
0 - 1
0 %
0 %
50
Krakiewicz Bogdan
Wójcik Wiesław
Geodeta II
Geodeta II
0 - 2
0 %
0 %
0 - 1
51
Bernatowicz Andrzej
Krawczyk Dariusz
ASKO III
ASKO III
0 - 4
0 %
0 %
0 - 1
Cieszko Tadeusz
Wójcik Wiesław
Geodeta II
Geodeta II
0 - 4
0 %
0 %
Jakubowski Bartłomiej
Zarzycki Jacek
Kameleony
Kameleony
0 - 4
0 %
0 %
Kondratiuk Oleksandr
Walczuk Arkadiusz
KS Zielone Grądy Żalin
KS Zielone Grądy Żalin
0 - 4
0 %
0 %