LLTSA  -  sezon 2019/2020

23 września 2021 r.

Sprawozdanie z Ogólnopolskich Igrzysk
Młodzieży Salezjańskiej w Suwałkach

W dniach 17-19 września 2021 r. w Suwałkach odbyły się Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w tenisie stołowym. Miasto zimne i mokre, ale dla nas było "pogodne", bo zdobyliśmy 6 medali: 1 złoty, 2 srebrne, 3 brązowe.

Mistrzem Polski Młodzieży Salezjańskiej został w kategorii najmłodszej C Damian Ożga, drugi był Michał Kiełbasa, a trzeci Krzysztof Wrona. W kategorii najstarszej A 3 miejsce zajął Maciej Małyszek.

Gry podwójne: Kategoria B - 3 miejsce Jakub Konieczko/Mikołaj Strojek. Kategoria C - 2 miejsce Damian Ożga/Ignacy Krysa. W turnieju uczestniczyli młodzi zawodnicy z siedmiu miast z różnych miejsc Polski.

Wszystkim gratuluje serdecznie i zapraszam do uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu wszystkie chętne dzieci od najmłodszych lat.