LLTSA  -  sezon 2019/2020

20 sierpnia 2020 r.

Komunikat Zarządu LLTSA

Zakończenie sezonu 2019/2020 i początek 2020/2021


Po tygodniach ciszy witam w imieniu Zarządu i przekazuję ważne informacje dotyczące naszych rozgrywek. Przerwany sezon 2019/2020 wymaga zakończenia w formie takiej jak zawsze, więc spotykamy się 10 września w Sali konferencyjnej MOSiR na Globusie o godz. 18:00.


Plan spotkania:

  • podsumowanie sezonu

  • sprawy finansowe

  • wręczenie pucharów, dyplomów i nagród rzeczowych o wartościach identycznych jak w poprzednim sezonie

  • wolne wnioski


Po przerwie na przewietrzenie sali kontynuujemy zebranie w kwestii nowego sezonu 2020/2021.


Propozycja zarządu na ten sezon to pewne skrócenie rozgrywek celem bezpiecznego jego przeprowadzenia. Nasza propozycja to normalna I runda każdy z każdym, a potem podział na szóstkę mistrzowską i spadkową z rozegraniem tylko 5 meczów w szóstkach. Daje to 16 kolejek a nie 22 i ewentualne przerwanie sezonu będzie łatwiejsze do dokończenia dla 16 kolejek. Finansowo też będzie mniejsza składka i jeszcze przysługuje nam obniżka z oszczędności przerwanego sezonu 2019/2020.

Proponuję też formę grania 3 tygodnie, a potem tydzień wolnego z opcją rozgrywania meczy przełożonych właśnie w tym wolnym tygodniu. Taka przerwa pozwoli na zaleczenie kontuzji, chorób itp. Wielka prośba do wszystkich o szerokie składy, żeby zagrać ten sezon bardziej spokojnie i bezstresowo. Zarząd nie proponuje gry za wszelką cenę, ale chcemy zacząć nowy sezon i grać. Sytuacja jest dynamiczna i nie wiemy co się wydarzy. Przedstawiamy plan na sezon, który w razie zawieszenia będziemy chcieli dograć nawet po kilku miesiącach, ale równie dobrze trzeba się będzie poddać. W takiej sytuacji nie byliśmy nigdy w naszej historii i dlatego musimy przygotować się na jakieś niespodzianki - oby nie wystąpiły!

Na zebraniu mamy też omówić i zagłosować nad projektem Pawła Janowskiego i Jarka Adamczyka w kwestii karencji dla zawodników lig zawodowych w naszej lidze.


Inne wnioski prosimy zgłaszać mailowo na adres administratora strony. Na zebraniu rozpatrzymy tylko wnioski zgłoszone wcześniej.

Zebranie zajmie nam 2 godziny i spróbujemy to sprawnie przeprowadzić.

Nie ma ograniczeń ilościowych ale zapraszamy w maseczkach.


Informacja dla fanów tenisa stołowego:

Zaprzyjaźnione z nami drużyny Uczelni Państwowej w Zamościu i Lewart Lubartów osiągnęły życiowe awanse do wyższych lig po latach starań.

I dlatego zapraszam na Superligę tenisa stołowego do ZAMOŚCIA. 15 WRZEŚNIA przyjedzie ekipa DOJLIDY Białystok, a potem mecze będą prawie w każdą niedzielę.

Lewart Lubartów zanotował awans do I ligi zarówno kobiet, jak i mężczyzn, a pierwsze mecze 3 października. Przyjadą kobiety z Bronowianki Kraków i panowie z Broni Radom.


Będziemy kibicować naszym eksportowym drużynom w Zamościu i Lubartowie.


Robert Grabczak – Prezes LLTSA

Dodam że słuchałem Trójki 38 lat. I koniec.