LLTSA  -  sezon 2019/2020

21 maja 2020 r.

Komunikat Zarządu Stowarzyszenia
Tenisa Stołowego Amatorów w Lublinie
o zakończeniu sezonu 2019/2020


W imieniu Zarządu informuję szanowne koleżanki i kolegów o efektach telekonferencji z dnia 16 maja 2020. Przerwanie rozgrywek 11 marca 2020 trwało do tej pory i po otwarciu sal gimnastycznych mieliśmy nadzieję na dokończenie zaległości. 25 maja do końca czerwca był czas na to i wydawało się że możemy grać. Jednak kilka drużyn oznajmiło, że nie mogą teraz już zacząć uprawiać tenis stołowy i ewentualnie wrzesień do dobry termin do dogrania ligi. Po długich rozmowach telefonicznych decyzja Zarządu brzmi tak:


Sezon 2019/2020 zostaje zakończony z dniem 11 marca 2020 roku. Tabele wszystkich lig zostają w takim stanie jaki był do 10 marca.


W związku z tym wyniki ligowe przedstawiają się następująco.


I liga

Mistrz - Roberto Music Team grający w składzie - Piotr Dec, Dominik Maciąg, Łukasz Górniak, Daniel Jędryszka i kapitan Robert Grabczak.

Vice-mistrz - GEODETA I w składzie - Tomasz Słomka, Rafał Ostrowski, Tomasz Dalmata, Michał Wojciechowski, Przemyslaw Śliwiński oraz kierownik Dariusz Śliwinski.

III miejsce - EDBAR - Piotr Kura, Paweł Janowski, Przemysław Przesmycki, Paweł Wójtowicz oraz kierownik Edmund Baraniecki.

Z I ligi spadają WWW.POD.50 oraz PGE DYSTRYBUCJA.


II liga

I miejsce - GEODETA III LPEC w składzie - Artur Słomka, Paweł Skałecki, Dariusz Śliwiński oraz kierownik Mariusz Cyrankiewicz.

II miejsce - UKS RUCH Lublin - Michał Chrzonstowski, Łukasz Piasecki, Szymon Skrzypek, Adam Kaczor, Kamil Głowinkowski.

Z II ligi spadają Czarne Konie i Jedynka.


III liga

I miejsce - ŚWIDNICZANKA w składzie Maciej Bielecki, Przemysław Szajda, Marceli Jaszczak, Jarosław Bądos oraz Robert Bielecki.

II miejsce - GŁUSK - Adam Wójcik, Andrzej Gęca, Andrzej Kamiński, Sylwester Pawlak, Andrzej Malicki, Grzegorz Wróbel.

III ligę opuszczają Tramp Klub i Kameleony.


IV liga

SĄ LEPSI to zwycięzcy w składzie Michał Bigaj, Marek Wilczyński, Arkadiusz Bednarczyk, Sebastian Świstek, Jacek Bogucki.

II miejsce - POKER TEAM w składzie Michał Buzek-Czarnolas, Marcin Kulpa, Maciej Kulpa, Marek Skalski, Paweł Malendowski.


W związku z przerwaniem sezonu nie obowiązują w tym roku mecze barażowe i dlatego ich pomysłodawca (administrator naszej strony) wyraził żal, ale za rok to nadrobimy.

Planujemy zrobić zebranie kończące sezon, ale jest to możliwe prawdopodobnie we wrześniu i będzie połączone z przygotowaniami do nowego sezonu, który mamy nadzieję dany nam będzie zagrać.

Sprawozdanie z całego sezonu ukaże się przed zebraniem kończącym.


Dziękujemy wszystkim za ten zwariowany sezon i życzymy zdrowia i udanych wakacji 2020.

Do zobaczenia we wrześniu.


Robert Grabczak – Prezes LLTSA