LLTSA  -  sezon 2019/2020

25 października 2019 r.

Zaproszenie na III Otwarte Mistrzostwa
Województwa Lubelskiego w Ping Ponga

(autor: Norbert Mazurkiewicz)


Witam!

W porozumieniu z zarządem Ping Ponga w Polsce zapraszam na III Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Ping Ponga, które odbędą się w dniu 03.11.2019 w Lublinie przy ul. Słowiczej 5 (VIII LO im. Zofii Nałkowskiej).

Rozpoczęcie turnieju godz. 10.00, zapisy od godziny 9.00 do 9.30.

Można zapisać się też telefonicznie 603433444.

Wpisowe - 25 zł , dzieci i młodzież ucząca się - 15 zł.

Dla zwycięzców : puchary, nagrody pieniężne i rzeczowe.
Dla pokonanych - nagrody pocieszenia.

Pierwsza czwórka zawodników oraz najlepsza czwórka zawodników tylko z Lubelszczyzny otrzyma awans do ścisłego finału drugiego dnia Mistrzostw Polski bez eliminacji, które odbędą się 17.11.2019 w hali sportowej klubu BOGORIA Grodzisk Mazowiecki.

Gramy rakietkami licencjonowanymi, którymi gra się na Mistrzostwach Europy i Świata, które oczywiście zapewniamy.

Turniej rozgrywany będzie na 5 stołach. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zawodników, lecz będzie dopasowany, by każdy z uczestników mógł rozegrać minimum kilka spotkań.

Uczestnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie i ubezpieczają się we własnym zakresie. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki.


Zachęcam do przyjazdu zarówno amatorów jak i zawodowców, gdyż grając tymi samymi rakietkami, w sposób teoretyczny wyrównują się szanse pomiędzy zawodnikami grającymi zawodowo a zawodnikami amatorami.

I tak jak pisałem dwa lata temu organizując I Mistrzostwa Lubelszczyzny, tylko tutaj amator z naszych lig może pokonać prawdziwego zawodowca.

Muszę przyznać, że jest to niesamowite uczucie zagrać tak jak ja z prawdziwą legendą tenisa stołowego w Polsce z Leszkiem Kucharskim, ulegając mu w Mistrzostwach Polski 14:15, prowadząc seta 14:13. Nadmieniam, że gra się do 15 zdobytych punktów do dwóch wygranych setów, za wyjątkiem finałów, gdzie gra się do 3.

Zapraszam więc do spróbowania, okazja może być niepowtarzalna.
Osoby, które mają już kwalifikacje na Mistrzostwa Polski, (a z Lubelszczyzny mamy 5 osób z 16-tki ubiegłorocznych Mistrzostw Polski) dołączą do turnieju w ostatniej fazie rozgrywek.

Zapraszam na wspaniałą zabawę i sportową rywalizację o czołowe miejsca turnieju premiowane zagwarantowanym udziałem do finałów Mistrzostw Polski PING PONGA w dniu 17.11.2019 w Grodzisku Mazowieckim.


Pozdrawiam i gorąco zachęcam.


Norbert Mazurkiewicz


PS. Regulamin pingponga jest na stronie:

https://lltsa.pl/pliki/pingpong.htm