LLTSA  -  sezon 2019/2020

3 października 2019 r.

Komunikat po zakończeniu zgłoszeń do sezonu
(autor: Robert Grabczak)


Do nowego sezonu 2019/2020 zgłosiło się rekordowe 56 drużyn! Ligi I, II oraz III przystąpiły w całości, chociaż niektóre ekipy mają nowe nazwy. IV Liga to aż 20 drużyn, które zagrają w grupach po 10 meczy każdy z każdym. Następnie najlepsze 7 z każdej grupy utworzy 14-kę walczącą o awans. Ostatnie 6 ekip zagra rundy między sobą do wyczerpania terminów.

Witamy nowe twarze czyli - Są Lepsi, Annoplast, Ping Point, Optima III i O której Obiad?. Jak zawsze wyobrażnia zawodników jest niesamowita i cieszymy się z obecności nowych ekip.

Podstawowa sala to MOSIR Lublin przy Alejach Zygmuntowskich. Aż 12 drużyn posiada swoje obiekty i tam odbędą się ich mecze. Szczegóły pojawią się przy grafice poszczególnych lig. Aktywny Wrotków kolegi Kamila Szubarczyka udostępni nam obiekt od listopada i wtedy rozegramy tam Memoriał S.Ziemińskiego, Puchar Ligi i turnieje indywidualne które mamy zamiar tam rozgrywać. W piątki ten obiekt będzie można wynająć na treningi i od 20 do 40 graczy może tam powalczyć ze sobą.

Dziękuję tym, którzy już wpłacili wpisowe i przypominam pozostałym o tym obowiązku.

Składy drużyn kolega Dariusz Krawczyk wprowadzi niebawem a terminarz I kolejki dziś wieczorem. Następne mecze i terminy przygotujemy po rozpoczęciu rywalizacji.


W imieniu Zarządu LLTSA życzę wszystkim udanej i sportowej rywalizacji w nadchodzącym sezonie.


Robert Grabczak