LLTSA  -  sezon 2019/2020

29 września 2019 r.

Komunikat Zarządu STSA
po przedsezonowym spotkaniu kierowników drużyn


26 września w sali konferencyjnej hali „Globus” odbyło się zebranie inaugurujące kolejny sezon Lubelskiej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów. W całości było ono poświęcone przekazaniu informacji dotyczących zbliżającym się rozgrywkom. Pewne z nich, przekazane podczas zebrania, z powodów proceduralno-organizacyjnych musiały zostać zweryfikowane i uległy zmianie. Stąd mała zwłoka z ich publikacją na stronie. Oto najbardziej aktualne ustalenia.

Inauguracja nastąpi w poniedziałek 7 października.

W sezonie 2019/2020 podstawowym miejscem rywalizacji będzie mała sala MOSiR, w której mecze odbywać się będą w poniedziałki, czwartki i piątki. We wtorki swoje mecze rozgrywać będą drużyny korzystające z sali WSEI przy ul. Mełgiewskiej, w której przez wakacje zmodernizowano oświetlenie. Środa, to mecze w VIII LO przy ul. Słowiczej gdzie grają trzy drużyny ASKO. W tym miejscu kol. Marian Finkowski zgłosił prośbę aby jego drużyna Węglin rozegrała jeden mecz z ASKO I przy ul. Słowiczej a drugi w sali MOSiR. Oprócz wymienionych miejsc rozgrywki będą się odbywały także w obiektach Salosu przy ul. Lwowskiej oraz Optimy przy ul. Podwale, jeżeli te drużyny przystąpią do rywalizacji. W najbliższym czasie oddana zostanie do użytku nowa sala do tenisa stołowego przy ul. Diamentowej 2. Póki co będzie z niej można korzystać jako z miejsca do treningów. Zarząd STSA planuje tam także rozegranie turniejów okolicznościowych, Pucharu Ligi oraz mistrzostw miasta amatorów.

Opłaty za uczestnictwo pozostają na poziomie ubiegłorocznym czyli 600 złotych od drużyny. Wpłat należy dokonywać na konto Stowarzyszenia Tenisa Stołowego Amatorów w Lublinie zamieszczone na stronie www.lltsa.pl (zakładka STSA) jednorazowo lub w dwóch równych ratach nie później niż do końca 2019 roku, z tym że pierwsza z nich powinna być wpłacona przed rozpoczęciem rozgrywek.

Zgłoszenie do rozgrywek można składać w dotychczasowej formie czyli pobierając ze strony internetowej formularz i po jego wypełnieniu przesłyłając go na adres admin@lltsa.pl . Drugi ze sposobów zostanie uruchomiony w niedzielę późnym wieczorem i będzie polegał na rejestracji do rozgrywek poprzez konto drużyny na stronie internetowej. W celu otrzymania loginu i hasła niezbędnych do takiego zgłoszenia drużyny, jej kierownik powinien przesłać ze swojej aktualnej skrzynki pocztowej maila do administratora strony z podaniem nazwy drużyny i swoich personaliów. Konto drużyny umożliwi także samodzielne wprowadzenie na bieżąco do naszego "systemu" protokołów meczowych.

Termin zgłoszeń upływa w środę o godzinie 21:00. Prosimy o sprawne zgłaszanie się.

W najbliższym czasie Zarząd STSA przygotuje niezbędne dla drużyn i zawodników dokumenty związane z RODO.

Podczas zebrania nie rozpatrywano żadnych propozycji zmian regulaminowych związanych z uczestnictwem w rozgrywkach, które są możliwe jedynie w trakcie zebrania walnego członków STSA. Takie zebranie odbędzie się po zakończeniu sezonu 2019/2020. Postanowiono jedynie, że odstępuje się od dotychczasowych zasad związanych z przekładaniem spotkań na inny termin. Szczegóły nowego zapisu, który będzie bardziej elastyczny, zostaną podane w najbliższym czasie.


Zarząd STSA